Sportingbet Bónusz naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum június 30, 2015, 11:25:49
Hja, meg az 1.75-ös kólás üvegek...
Amikor először megláttam, térdre zuhantam és percekig zokogtam az Auchanban.

Mindenesetre az ügyfélszolgálat második nekifutásra már azt írta, hogy ha tegnap teljesítettem a feltételeket, akkor megadják még erre a napra a feltöltési bónuszt, arra viszont nem válaszoltak, hogy a júniusban gyűjtött pontok után miért nem jár semmi.
Azt ugye fel tudták tenni a promóciós oldalra, hogy június 29-től heti játék indul, azt viszont elfelejtették, hogy június 1. és 28. között gyűjtött pontok semmire nem jogosítanak, akármit is olvasol a Részvételi Feltételekben.  :)

Mindegy, még így is az egyik legjobb iroda promók szempontjából. Csak én mindig kicsit többet szeretnék, de kevesebbet véletlenül sem.  :)

Nekem azt írták hogy elküldik a bónusz részlegnek és majd ők elődöntik de akkor valószínű hogy én is megrakott.

Idézetet írta: Assassin Dátum június 30, 2015, 20:10:51
Én is nagyon sajnálom ezt a bónuszt - kiszámíthatóbb és összegben is nagyobb volt, mint a Bet365 hűségbónusza.

Kedves Knapp, én már nem írok az ügyfélszolgálatnak, de megköszönöm, ha közzéteszed a választ, amit adnak a kérdésedre (ti., hogy a júniusban gyűjtött pontokért kapunk-e valami bónuszt, vagy sem...) Már feltéve, ha válaszolnak egyáltalán.

Mondjuk azt meg tudom erősíteni, hogy a hétfői feltöltési bónuszt tényleg jóváírták - ebben korrektül jártak el.

Te megkaptad ma a feltöltésit?
Nekem csak ígérték, eddig nem írták jóvá.  :)

Az viszont célszerű lenne, ha te és mindenki, akinek picit is kellemetlen az új bónusznaptár illetve az elkummantott 4 heti pontmennyiség szolídan jelezné ezt a sportingbetnek!
Egyrészt így könnyebben lehet valamiféle méltányos kifutása a dolognak, másrészt ők állítólag odafigyelnek a játékosok kívánságaira, így szinte már kötelező tájékoztatni őket.   :P

Találós kérdés:
Ha befizetek hétfőn pl. 30000 ft.-ot és fogadok pl. 20e-ért, jár-e a feltöltési bónusz?

Idézetet írta: Knapp Dátum június 30, 2015, 23:45:59
Te megkaptad ma a feltöltésit?
Nekem csak ígérték, eddig nem írták jóvá.  :)

Az viszont célszerű lenne, ha te és mindenki, akinek picit is kellemetlen az új bónusznaptár illetve az elkummantott 4 heti pontmennyiség szolídan jelezné ezt a sportingbetnek!
Egyrészt így könnyebben lehet valamiféle méltányos kifutása a dolognak, másrészt ők állítólag odafigyelnek a játékosok kívánságaira, így szinte már kötelező tájékoztatni őket.   :P

Igen, nekem rendben rátették a hétfői (júni 29.) feltöltési bónuszt. Igaz, ehhez még hétfőn meg kellett forgatni a teljes befizetést.

Végül is, igazad lehet, írok nekik egy levelet én is, hátha lesz valami foganatja.

Még egy kérdésem lenne, mondjuk az nem kapcsolódik ehhez a témához. Mostantól, a reklámtörvény miatt mindig csak zennel jelentkezhetek be? Vagy elég csak akkor, amikor a tippjátékokban játszom? (Most pl. magyar IP-ről vagyok...)

Idézetet írta: borbor Dátum július 01, 2015, 15:42:39
Találós kérdés:
Ha befizetek hétfőn pl. 30000 ft.-ot és fogadok pl. 20e-ért, jár-e a feltöltési bónusz?

Júniusban az volt a szabály, hogy a befizetett összeget meg kellett forgatni hétfőn a bónuszhoz, ezért nem volt célszerű annál többet befizetni, mint amennyi után bónusz járt. Pl. az 1250 ft-os bónuszhoz "szigorúan" 12500 volt a befiezetendő és forgatandó.  :)
De ez már mindegy is, mert most hétfőtől már más a bónuszrendszer, nem is befizetési bónuszt adnak, hanem a heti veszteséged 10%-át térítik vissza.

Egyébként ma még nekem is jóváírták a hétfői befizetés (és fogadás) után járó bónuszt!


Na, végül elküldtem ezt a levelet:

Kedves Sportingbet!

Igazán szimpatikus az a rugalmasság, amivel az iroda ilyen messzemenően figyelembe veszi az ügyfelek kívánságait, véleményét. Elsősorban az új promóciójukra, a Heti Biztosításra gondolok ezúttal, hiszen ennek bevezetését, azt írják, a játékosok visszajelzései indokolták.

Nos, szeretném jelezni, hogy én magam mindenképpen jobbnak találtam a most megszüntetett rendszert – talán a következő változtatás alkalmával ez a vélemény számíthat. Illetve azt is fájlalom kicsit, hogy a júniusban összegyűjtött hűség-pontokért semmilyen bónuszt nem kaptam – pedig nem vettem észre, hogy jelezték volna: az akció már júniusban nem érvényes. (Egyetlen rövidke mondat szerepelt csak arról, hogy nyáron megváltozik a pontgyűjtés szabálya, és havi helyett, heti összesítés lesz...)

Tehát a – remélhetőleg újabb döntésüket is befolyásoló – visszajelzésem mellett szeretném még feltenni a kérdésemet a júniusi hűségpontok-sorsáról is. Ezek már nem jogosítanak bónuszok igénybevételére?

Szíves tájékoztatását köszönöm.


Kíváncsi vagyok, mit válaszolnak, bár - őszintén szólva - túlságosan vérmes reményeket nem fűzők a dologhoz.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 01, 2015, 21:47:29
Júniusban az volt a szabály, hogy a befizetett összeget meg kellett forgatni hétfőn a bónuszhoz, ezért nem volt célszerű annál többet befizetni, mint amennyi után bónusz járt. Pl. az 1250 ft-os bónuszhoz "szigorúan" 12500 volt a befiezetendő és forgatandó.  :)
De ez már mindegy is, mert most hétfőtől már más a bónuszrendszer, nem is befizetési bónuszt adnak, hanem a heti veszteséged 10%-át térítik vissza.

Egyébként ma még nekem is jóváírták a hétfői befizetés (és fogadás) után járó bónuszt!

Bizony, így van. Ha valakinek a befizetésnél megszalad a keze és 125e-t fizet be, akkor annyiért kell fogadnia az 1250 bónuszért.  :great:

Idézetet írta: Knapp Dátum június 30, 2015, 23:45:59
Te megkaptad ma a feltöltésit?
Nekem csak ígérték, eddig nem írták jóvá.  :)

Az viszont célszerű lenne, ha te és mindenki, akinek picit is kellemetlen az új bónusznaptár illetve az elkummantott 4 heti pontmennyiség szolídan jelezné ezt a sportingbetnek!
Egyrészt így könnyebben lehet valamiféle méltányos kifutása a dolognak, másrészt ők állítólag odafigyelnek a játékosok kívánságaira, így szinte már kötelező tájékoztatni őket.   :P

Megkaptam a választ is a levelemre, persze, a szokásos semmitmondó szöveg. Mindenesetre a bónusz klub már nem él, se a feltöltés, se a kaparós sorsjegyek...

Azért a Sportingbet ügyfélszolgálata tényleg megérdemel egy piros pontot.

Kedves XXXX,

Köszönjük megkeresését!

Ezúton értesítjük, hogy vezetői döntés alapján Ön még megkaphatja július hónapban a Bónusz club júniusban gyűjtött pontjai után járó bónuszokat. Az e heti kaparós sorsjegyek jóváírásra kerültek számláján, mai napon érvényes felhasználhatósággal.

Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel,
Dávid
Sportingbet Ügyfélszolgálat


Ezért megérdemelnek egy ingyenreklámot.

Idézetet írta: Assassin Dátum július 03, 2015, 16:08:25
Azért a Sportingbet ügyfélszolgálata tényleg megérdemel egy piros pontot.

Kedves XXXX,

Köszönjük megkeresését!

Ezúton értesítjük, hogy vezetői döntés alapján Ön még megkaphatja július hónapban a Bónusz club júniusban gyűjtött pontjai után járó bónuszokat. Az e heti kaparós sorsjegyek jóváírásra kerültek számláján, mai napon érvényes felhasználhatósággal.

Amennyiben további kérdése lenne, kérjük forduljon hozzánk bizalommal.

Üdvözlettel,
Dávid
Sportingbet Ügyfélszolgálat


Ezért megérdemelnek egy ingyenreklámot.

Szerintem a reklamációkat is elég lenne ide a fórumba írni, úgyis olvassák.   :)