Bajnokok Ligája Fogadások 2013/14

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BL: Melyik csapat nyeri a BL-t?

Real Madrid
4 (36.4%)
Atletico Madrid
7 (63.6%)

Összes szavazó: 11

Szavazás lezárva: május 23, 2014, 15:41:02


Mounak továbbra sincs töke a focihoz. Eddig se nagyon volt. Ha most akkor nagy király lett volna, mint ahogy ő saját magát gondolja, akkor kimegy és letámadja az atlético csapatát. Hatalmas húzás lett volna tőle. Ehelyett hozta ezt a szánalmas szar játékot. Lehet taktikailag szép, meg kifizetődőbb, de hogy nézhetetlen a meccs az is biztos. Nagypapám mondta erre az emberre, hogy csak azok játszanak így akik félnek. Hát nekem is ez a véleményem.
Nehogy megint úgy járjanak, mint anno a Barca ellen 2009-ben mikor idegenben a 0-0-ra játszottak, majd a visszavágón jött Ini és bebaszta (tudom kellettek hozzá a bírók meg mindenki, de akkor is megérdemelte a kiesést a chelsea).

Szerintem Mou még besz*phatja még ezzel a 0-0-al. Hazai pályán nem játszhatja azt a bunkert, amit tegnap, a 11-es párbajt még ő sem akarhatja. Magyarul támadóbb felfogásban kell játszaniuk + Terry valószínű hogy nem, Lampard, Mikel tuti hogy nem lesz a visszavágón --> így az Atleti simán bebaszhat egy gólt egy kontrából, amivel lényegében vége lenne a Chelsea-nek. Nincs olyan minőségi támadósoruk amivel 2 gólt is begyötörhetnének az Atletinek. Azért azt nem gondoltam volna tegnap hogy Villa ilyen kevés időt fog kapni, simán becserélhette volna a második félidőre.

Ha Torres jó formában lenne, biztosra lenne Hazardja, és Etooja, akkor azt mondom nagy király a Mourinho. De nincs. Így ezt most kivételesen eltaktikázta(szerintem). Viszont ha arról az oldalról nézzük hogy milyen a játékoskerete, kihozta a legtöbbet az idényből. Most komolyan hogy ugorhatnának már neki ennek az Atletí védelemnek?  ;D Európa legkeményebb, legmasszívabb hátsó sora. És van egy Costájuk aki gyors, erőszakos, és még akár füllel is betalál. Az egyetlen esélye ez a továbbjutásra, mert bár gólt kellett volna szerezniük, de abba valljuk be elég nagy volt a kockázat is. Főleg hogy Ivanovic sem volt, és Cech is lesérült.

Minél jobban filózok annál jobbnak érzem a Chelsea esélyeit a döntőre.


Nekem a tegnapi meccstől akkor elment a kedvem,a mikor megnéztem a Chelsea kezdőt. Olyannyira volt szar az a meccs, hogy néha-néha 5 percekre átmentem az eurosportra snookert nézni. BL-elődöntő volt, de valahogy 'nem jött át'.
Mondjuk öcsémmel azon poénkodtunk, hogy azt a párharcot eleve a büntetőkkel kéne kezdeni  ;D

Ma a Bayern Robbennel és Ribery-vel megbontja a Realt széleken. Carvajal és Coentrao ide most kevés.


A mai csak jobb lehet,mint a tegnapi...

Idézetet írta: TiB Dátum április 23, 2014, 11:01:14
Aki a legtöbbet kihozta a játékoskeretéből az egyértelműen Simeone. Ezt Reálosként a büdös életbe nem fogod belátni, de ez tény :) Összerakta ezt a csapatot, akik egyáltalán nem híres, vagy épp világsztár szintű tehetségek. Persze, most már mondjuk, hogy a legkeményebb hátsó alakzat, de egy vagy, legyen két év, szóval korábban csak az igazi hardcore spanyolfoci fanok tudták ki az a Filipe, vagy épp Juanfran. Nézegettem a transfermarketen és a teljes keretük 282 millió eurót ér. Ez közel sem reális szerintem, az idei év felvitte szépen a játékosaik árát, Godin például tavaly év elején 15 milliót ért, most 20-at. A Chelsea teljes kerete pedig 388 millió euró, szóval a 100 misi differencia is jelzi, hogy ki hozta ki itt a többet a keretből. Főleg ha hozzávesszük, hogy a Barca-Real hegemóniát is megtörik.

Ez így van, Simeone nagyon komoly csapatot rakott össze. De most arról van szó hogy Mourinho a mostani szituációból a legtöbbet hozta ki, nem összehasonlítottam őket.  :) Nem azt írtam hogy a Ticótól ez a minimum.  Amúgy kiváncsi leszek ha létrejön a Costa-Torres+pénz csere, akkor abból mennyit hoz ki Simeone  ;D Előre sajnálom  ;D

Psg ellen támadni kellett és ment a Chelseanek.. vagy a pár évvel ezelőtti sikerüket elfelejtitek, az egy még gyengébb Chelsea volt.

Arról is mindenki elfeledkezik, hogy ilyen szinten védekezni se olyan egyszerű :) Én bírom Mou stílusát, nálam jó eséllyel döntős a Chelsea.


Bajnokok Ligája Fogadások 2013/14 - Elődöntők


Április 29., kedd:

2014.04.29 20:45   Bayern München - Real Madrid   1.64   4.11   4.68

Április 30., szerda:

2014.04.30 20:45   Chelsea - Atletico Madrid   2.23   3.17   3.31

Az első mérkőzések eredményei:

Real Madrid - Bayern München   1 : 0   
Atletico Madrid - Chelsea   0 : 0


Tippek, vélemények?


Úgy gondolom, hogy a Real kedden kiejti a Bayernt. Guardiola pont azt a lendületet vette ki a bajorok játékából, amivel szét lehetne kapni a Reált, sőt emellett még el is laposodott a csapat a Bundesliga megnyerése után. Megint járatják majd a labdát a spanyolok 16-osa előtt, meddő mezőnyfölényben lesznek, Ronaldóék meg betalálnak egy kontra után és hármat végképp nem fog lőni a Bayern. Egyedül a Dortmund ellen, idegenben látott Madrid emléke rontja a tipp erősségét, de az egy másik szituáció volt, a túl nagy előny tompíthatta a spanyolok koncentrációját és a Dortmund épp azt a dinamikus játékot játssza, amit a Müncheniek Guardiola érkezése óta nem. A gyenge MU is igen rájuk ijesztett a negyeddöntőben, mákjuk volt, hogy az ellentámadásból össze is bénázták nekik az egyenlítő gólt.
Azt mondom 1,68-ért is van még érték a Real továbbjutásában. Ti hogyan látjátok?

Idézetet írta: rosco Dátum április 28, 2014, 10:50:30
Úgy gondolom, hogy a Real kedden kiejti a Bayernt. Guardiola pont azt a lendületet vette ki a bajorok játékából, amivel szét lehetne kapni a Reált, sőt emellett még el is laposodott a csapat a Bundesliga megnyerése után. Megint járatják majd a labdát a spanyolok 16-osa előtt, meddő mezőnyfölényben lesznek, Ronaldóék meg betalálnak egy kontra után és hármat végképp nem fog lőni a Bayern. Egyedül a Dortmund ellen, idegenben látott Madrid emléke rontja a tipp erősségét, de az egy másik szituáció volt, a túl nagy előny tompíthatta a spanyolok koncentrációját és a Dortmund épp azt a dinamikus játékot játssza, amit a Müncheniek Guardiola érkezése óta nem. A gyenge MU is igen rájuk ijesztett a negyeddöntőben, mákjuk volt, hogy az ellentámadásból össze is bénázták nekik az egyenlítő gólt.
Azt mondom 1,68-ért is van még érték a Real továbbjutásában. Ti hogyan látjátok?
Én olyan nagy értéket ebben az oddsban nem látok. Persze simán jöhet, mint ahogy el is mehet. Én csak azt remélem, hogy a szezon egyik legjobb meccsét láthatjuk. Egyébként a 2.5 over is 1.60 körül van, én inkább azt húzom majd. A Bayern otthon tuti lő gólt, és ha CR7 lába elsül Münchenben, akkor Robbenéknek kimkell nyílni, amiből vagy lő egy újabb kontra utáni gólt a Real, vagy a Bayern kockáztat, és bejön. Én nem tudom elképzelni a holnapi meccset gólok nélkül. Majd a másik elődöntőn jöhet a 0-0, de holnap aligha lesz gólcsendes találkozó. Legalábbis szerintem.

Bayern - Real Madrid: Starke nélkül is erősek a bajorok

Erős Pista és Édes Anna német ,,féltestvére", azaz a Bayern-cserekapus Starke kihagyja az összecsapást, ám ez nem nevezhető veszteségnek. Egészen bizonyos, hogy ezerszázalékos erőben is csak a kispadig jutna, hiszen Neuer első számú pozíciója megkérdőjelezhetetlen. Amúgy mindkét oldalon ugyanazok maródiak, akik az előző  összecsapásról is távol maradtak: Thiago Alcantara, Shaqiri, Badstuber, illetve Arbeloa, Jese és Khedira. Szó van arról is a vendégeknél, hogy Bale sincs játékra túlzottan alkalmas állapotban (influenzás volt), de egyáltalán nem fogok meglepődni, ha játszik majd a walesi focista.

Tovább: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/bayern-real-madrid-starke-nelkul-is-erosek-a-bajorok