Férfi Kézilabda BL Fogadások 2013/14

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum április 01, 2014, 10:22:16
Ez hihetetlen. A Barcát kapta a Veszprém.... :o :o Tévedett a golyófelelős. Mi van???? Te normális vagy?  :redchug: Gusztustalan hogy a magyar csapatokat hogy szívatják folyamatosan. :crazy:

"A baki mindenesetre nem marad következmény nélkül, ugyanis az európai szövetség jelezte: hibázó munkatársát egy sorsolásra szóló eltiltással sújtotta, ráadásul az áprilisi fizetéséből levonnak 17.01 eurót."
Győzött az igazság  :beerchug:

Idézetet írta: Kagawa Dátum április 01, 2014, 10:23:50
;D ;D ;D ;) ;) ;) :great: :great: :great:

Fúú de csúnyán bedőltem  ;D ;D Így jár aki azt sem tudja milyen nap van.  :redchug:

Tegnap a Löwen azért nagyot harcolt és főleg Niklas Landin volt nagy formában. Én azért szeretném elkerülni a német csapatokat de remélem igaza lesz az előttem szólóknak és meglesz a továbbjutás bármelyik csapatot kapjuk. Ha a Veszprém hozza tudása 90-95%-át akkor meg kell lennie.


A BL-negyeddöntő párosításai

PSG Handball (francia) - MKB-MVM Veszprém KC
Rhein-Neckar Löwen (német) - Barcelona (spanyol)
SG Flensburg-Handewitt (német) - Vardar Szkopje (macedón)
Metalurg Szkopje (macedón) - THW Kiel (német)

Egy kézlegyintéssel nem szabad elintézni a Párizsi csapatot. Rutinos, sok kiélezett tétmeccsen edződött játékos alkotja a keret magját.
2 meccsüket láttam legutóbb, a csapatjáték eléggé akadozott, inkább az egyéni képességek domináltak.
Verhető csapat, de a Veszprémnek nem elég a mostani teljesítménye. Haladunk előre a BL-ben és egyre kiélezettebb csaták jönnek.
F4-ba szeretne jutni az Építők, a játékos anyag és a képességek meg vannak hozzá. Javul a a játékuk, de még több kell.
   

Idézetet írta: slices Dátum április 01, 2014, 14:19:07
Egy kézlegyintéssel nem szabad elintézni a Párizsi csapatot. Rutinos, sok kiélezett tétmeccsen edződött játékos alkotja a keret magját.
2 meccsüket láttam legutóbb, a csapatjáték eléggé akadozott, inkább az egyéni képességek domináltak.
Verhető csapat, de a Veszprémnek nem elég a mostani teljesítménye. Haladunk előre a BL-ben és egyre kiélezettebb csaták jönnek.
F4-ba szeretne jutni az Építők, a játékos anyag és a képességek meg vannak hozzá. Javul a a játékuk, de még több kell.


Semmiképp sem szabad leírni a franciákat, nagyon erősek, tele világklasszissal, a Veszprém csapatként erősebb, és ha végre összeáll a védekezés akkor nem lesz gond. Kint egy szoros meccsre számítok, amiben benne van, hogy ki is kapunk, de itthon kiharcoljuk a továbbjutást ebben biztos vagyok!

SG Flensburg-Handewitt (német) - Vardar Szkopje (macedón)   itt sima német továbbjutás lesz, már az első meccsen eldöntik (kb 7-10 gollos győzelmet mondok) hogy ki lesz ott a Kölnben.

Rhein-Neckar Löwen (német) - Barcelona (spanyol)   Spanyolok jutnak tovább ez nem kérdés

Metalurg Szkopje (macedón) - THW Kiel (német)   Kiel az éven nem az igazi, de ez nekik nem jelethet problémát.

Szóval a Final Four így fog kinézni:
Veszprém - Barca
Flensburg - Kiel

Nem tudom, hogy valóban ilyen sima lenne a továbbjutók kiléte!?
Azért a macedón gárdák okozhatnak némi meglepetést!
Remélem a PSG nem okoz gondot. Én is rájuk tippeltem előzetesen, bejött ugyan de persze nem mondom, hogy ez annyira jó!

Április 19., szombat:

2014.04.19 16:30   Paris Handball - Veszprém Fotex KC   1.90   9.00   2.25

2014.04.19 18:30   Metalurg Skopje - Kiel   2.95   10.00   1.55

Április 20., vasárnap:

2014.04.20 19:15   Rhein-Neckar-Löwen - FC Barcelona   3.40   10.00   1.45

Április 21., hétfő:

2014.04.21 19:00   Flensburg-Handewitt - Vardar Vatrost. Skopje   1.22   12.50   5.50



Tippek, vélemények?

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 31, 2014, 18:23:43

A Veszprémnek egyedül a PSG ellen van esélye a final Four-ra. Szerintem.
Nem akarom hangsúlyozni a zsenialitásomat. 8)

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 20, 2014, 09:36:33
Nem akarom hangsúlyozni a zsenialitásomat. 8)
mert a Metalurg jól helytállt a Veszprémmel kb. azonos erősségű Kiellel szemben,ott ellenük valóban semmi remény nem lett volna :D

Szerintem a Kiel erősebb, de majd az elődöntőben kiderül kinek lesz igaza. :)

Április 26., szombat:

2014.04.26 16:00   Veszprém Fotex KC - Paris Handball   1.35   11.00   4.00

2014.04.26 17:00   Vardar Vatrost. Skopje - Flensburg-Handewitt   1.90   9.00   2.25

2014.04.26 20:15   FC Barcelona - Rhein-Neckar-Löwen   1.15   14.00   7.00

Április 27., vasárnap:

2014.04.27 14:15   Kiel - Metalurg Skopje   1.10   16.00   9.00


Tippek, vélemények?