Galabingo

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ennyit róluk, a coralon ez tuti void.. nálam mindig az volt..

de azért örülök, hogy tévedtem..

olvastam, h végül megkaptad


Egyébként, most nem is azon a 9 fonton van a hangsúly, mert annyival nyertem többet. De ez milyen viselkedés egy suporttól?

Bezárja a számlámat, mert hajlandó voltam az igazamat állítani?!  :bash:

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 23, 2014, 11:07:41
Ennyit róluk, a coralon ez tuti void.. nálam mindig az volt..

de azért örülök, hogy tévedtem..

olvastam, h végül megkaptad

Érdekes, mert a tennisbios oldalon "1 labdás" irodaként szerepel a Coral, azaz ha lement egy labdamenet, akkor kiértékelik a meccsre tett fogadásokat.
Át kéne nézni ott (és mindenhol) az apró betűt...

Elég sokat játszottam ott, bingó okán, de sose fordult meg a fejemben voidnál hogy reklamáljak..

3szor tuti belefutottam, szinte csak teniszekre fogadtam ott.

500 loyality points, ami beváltható 0.50 font bingó bónusz, vagy slot bónuszra kódja: OHNO

Az első ezer játékosnak!

(Tegnap este tették fel, de csak most vette észre,  és az előbb még elfogadta...)

50 pennys kód: HISEPTEMBER

Idézetet írta: luckyzoz Dátum szeptember 01, 2014, 21:59:59
50 pennys kód: HISEPTEMBER
köszi bár igaz megint nem jött össze a bingo de na következőkor  :ok:

50 pennys kód az első 500-nak: LUCKY

50 penny bónusz kód, az első 1000-nek: ABBEYROAD

Idézetet írta: luckyzoz Dátum szeptember 24, 2014, 15:22:45
50 penny bónusz kód, az első 1000-nek: ABBEYROAD

Kívételesen lett belőle: 1.44 font Cash :D

Hali, most vagtam bele ebbe a bingo bonuszba is. Melyik teremben lehet rendesen megforgatni? Mint amilyen pl WillHillnel a Variety terem is. Amit irtatok korabban, a win-win olyat nem talalok. Koszi elore is.

Idézetet írta: stdavid Dátum december 01, 2014, 14:50:32
Hali, most vagtam bele ebbe a bingo bonuszba is. Melyik teremben lehet rendesen megforgatni? Mint amilyen pl WillHillnel a Variety terem is. Amit irtatok korabban, a win-win olyat nem talalok. Koszi elore is.

Milyen bonuszra gondolsz?

Idézetet írta: stdavid Dátum december 01, 2014, 14:50:32
Hali, most vagtam bele ebbe a bingo bonuszba is. Melyik teremben lehet rendesen megforgatni? Mint amilyen pl WillHillnel a Variety terem is. Amit irtatok korabban, a win-win olyat nem talalok. Koszi elore is.
Nincs tuti tippem, en altalaban ejjel forgatok ott ahol 30-nal kevesebben vannak de a osszdijazas minimum 20 font.
Erdemes viszont neha a 100-200 fontos fonyeremenyes szobakba is benezni, foleg ha 1tg-2tg huzasok vannak. A nagy resztvevo szam nem kell hogy elriasszon, ok alt. nem max. ticket szammal jatszanak - ahogy javaslom te se tedd ezt - meg az olcso szobakban sem.

Coralon 2 font bónusz MERRYXMAS

Első 1000 játékosnak 25 penny  ;D bingó bónusz kód:

POSTIT