Fogadások Európai Bajnokságokra 2013/14

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Európai Jégkorong Bajnokságok 2013/14

Ebben a témában lehet beszélgetni Európa rangosabb jégkorong bajnokságairól, mint pl. német DEL, cseh bajnokság, svéd, finn stb.


09.28    Cseh Extraliga     Német DEL

Az elmult foduloban a Cseh Extraliga szolgáltatta a legnagyobb szivást.  :tickedoff: 6 mékőzésböl 5 döntetlen eredmény született.Nem szabad X-re játszani a hétvégén.

1 __ Litvinov - Trinec @ 2.45      / 17:30    1 - 3   :noway:

1 __ Berlin - Köln @ 2.05       / 17:45     1 - 3   :noway:

1 __ Manheim - Hamburg @ 1.90       / 14:30     4 - 3     :great: 1.90


10 01   Finn SM Liga      Kezdés 17:30

1 __ Tappara - JYP @ 2.15     A hazaiaknak mindenféleképpen hozni kell ezt a mérkőzés ugyanis két vereség után ez kötelező.Na meg a hazai pálya előnye biztositott.  :tickedoff:      3 - 3   :noway:

1 __ Lukko - Lahti  @ 2.10   A vendégek ugyan 5 pont előnnyel vezetik a tabellát,de itt is a hazai pálya elönye kell,hogy érvényesüljön.  :tickedoff:      4 - 7   :noway:

Nem tudom ki mennyire követi a KHL-t (én annyira nem) , de ma a Medvescak győzelmét nem tudtam otthagyni 2,20-ért. Amit csinálnak az hihetetlen, 40perc után 6:0 az eredmény, úgy hogy 3 az 5 ellen is majdnem gólt lőttek, a kapusuk Brust pedig már 175 perce nem kapott gólt. Nézem a meccset, nagyon nagyot játszanak a horvátok, akiknél mellesleg egyetlen egy horvát játékos van a csapatban  ;D Erre mondják azt hogy hatalmas ajándék odds

10 10.   Német DEL    Kezdés  19:30 

Augsburg - Berlin       Sima hazai győzelem várható.A bajnok egyenlőre nagyon halvány formát nyújt.Messze elmarad az elvárásoktól.   @ 2.30      3 - 3   :noway:

Wolsburg - Nürnberg     Sima vendég gyözelem várható.Az utolsó 5 mérkőzésuket megnyerték. :-*  Nincs miröl beszélni.  @ 2.30     3 - 2    :noway:

A Trinec :noway: t meglehet tolni dnb-ben a Liberec ellen. Játszik Krejcitől kezdve Rakosig mindenki. Még a Villach :ok: is nagy ajándék lehet 1,65-ért.

Bolzano :ok:t pakoljátok. Akartam rárakni 15K-t, de mire odaértem bezárt a lottózó.

Svéd bajnokság: Szerintem a HV71 ma megér egy kis aprót. Ellenfele a Leksands újonc a bajnokságban, ideje lenne megkezdeni a felzárkózást a 2010-es bajnoknak. Az utóbbi években mindig a rájátszás tagjai voltak- igaz három éve nem tudnak a négy közé kerülni. Ez egy "6 pontos mérkőzés" , ilyen oddsért nem hagyom ki (2.40 a bet365-ön)


Tipsport Extraliga: 30. forduló előzetese
Kassát, Martint és Banskát is hajtom ma este :atv:


Egy Vitkovice-Kladno H és egy Kloten-Biel H kombóval rápróbálunk az európai hokira :)