Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Ha barki megkapta a rg tippjáték bónuszt írjon ide. Köszönöm. Nem akarom sem a betet sem milanékat ezzel zaklatni.

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 22, 2014, 19:45:09
Ha barki megkapta a rg tippjáték bónuszt írjon ide. Köszönöm. Nem akarom sem a betet sem milanékat ezzel zaklatni.

Még nincs ahogy megkapd, lehetséges hogy pénteken.

Nekem még mindig nem jött meg a Roland Garros második helyért járó 10euró  :(

Pedig már lassan a Wimbledonnak is vége  :P

Nem vagy egyedül. :) szerintem majd 15.e után mint általában.

Én vagyok a hibás, sajnos a foci-vb elvesz minden időt.

Idézetet írta: Kagawa Dátum július 04, 2014, 13:06:21
Nekem még mindig nem jött meg a Roland Garros második helyért járó 10euró  :(

Pedig már lassan a Wimbledonnak is vége  :P

Júniusi havi nyereményként lett elküldve (SfGuru), így e hónap második felében fogod megkapni.

Afelől szeretnék érdeklődni hogy körülbelül mikorra várhatom az uefa szuperkupás 10 eurós nyereményemet ? 8)

Augusztus 25-től újra az oldalon leszek, s akkor intézzük az elmaradt nyereményeket.

Köszönöm a megértést.

A júliusi nyereményét valaki megkapta már bet365-re?

A szeptemberi ATP US OPEN nyereményünket még nem kaptuk meg bet365-re, se drogos, se én.
Mikorra várható, mert a szabályzatban az szerepel, hogy hetente van elküldve a nyertesek listája.
Viszont mintha úgy emlékeznék, hogy a bet365 15.-e után írja jóvá az előző hónap nyereményeit.
Ha jókedve van.  :)

#190 október 10, 2014, 10:43:52, Milan
Idézetet írta: LosGabos Dátum október 05, 2014, 18:55:09
A szeptemberi ATP US OPEN nyereményünket még nem kaptuk meg bet365-re, se drogos, se én.
Mikorra várható, mert a szabályzatban az szerepel, hogy hetente van elküldve a nyertesek listája.
Viszont mintha úgy emlékeznék, hogy a bet365 15.-e után írja jóvá az előző hónap nyereményeit.
Ha jókedve van.  :)

Szeptember 12-én átküldtem a listát, de lehetséges, hogy valamilyen módon azt nem vették figyelembe. Jeleztem a gondot nekik most újra.  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum október 10, 2014, 10:39:24
Szeptember 12-én átküldtem a listát, de lehetséges, hogy valamilyen módon azt nem vették figyelembe. Jeleztem a gondot nekik most újra.  :ok:
Én még szeptember első hetében nyertem a heti gurut, de egyelőre az is késik bet365-nél nekem, annak is utánanézel? :)

Idézetet írta: stdavid Dátum október 10, 2014, 13:20:25
Én még szeptember első hetében nyertem a heti gurut, de egyelőre az is késik bet365-nél nekem, annak is utánanézel? :)

Szerintem az nem késik. Ha Gururól van szó, s szeptemberi, akkor az havi nyeremény, s azt október második felében írják jóvá.

A lista okt. 7-én ment el hozzájuk.

Idézetet írta: Milan Dátum október 10, 2014, 10:39:24
Szeptember 12-én átküldtem a listát, de lehetséges, hogy valamilyen módon azt nem vették figyelembe. Jeleztem a gondot nekik most újra.  :ok:

Köszi szépen, megérkezett!  :beerchug:

Nekem is megjött, Köszi Milan! :beerchug: