Nyeremény Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket ezentúl milyen módon biztosítsuk?

Skrill/Neteller
39 (56.5%)
Paysafecard
14 (20.3%)
Paypal
14 (20.3%)
Egyéb (indokold/részletezd a témában)
2 (2.9%)

Összes szavazó: 66

Szavazás lezárva: január 02, 2020, 17:42:22

Idézetet írta: prigioni1 Dátum november 19, 2015, 16:07:07
Még mindig hiányzik ez a 10 euro. Írtam levelet is nekik már egy hete, válasz azóta se jött.Ti sem tudtok semmit?

Nem, sajnos semmi infó, bár mivel nem jelezted meg voltunk győződve, hogy megkaptad.

A legutóbbi bet365 bónusz nyerteseknek (december 14.-től) még várniuk kell egy picit, ugyanis az illetékes személy január 4.-ig szabadságon van.

Elnézést a kellemetlenségekért, s köszönjük a türelmet.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 22, 2015, 15:34:17
A legutóbbi bet365 bónusz nyerteseknek (december 14.-től) még várniuk kell egy picit, ugyanis az illetékes személy január 4.-ig szabadságon van.

Elnézést a kellemetlenségekért, s köszönjük a türelmet.

Ha jól értem de igazából nem értem. A tenisz vb játék nov. közepi játék nyeréséért nem jött meg a bónusz, de más november végi meg dec-i tippjáték nyerésért már másoknak meg jött a bónusz.Hogy van ez. Kinek kell jeleznem. Ide vagy a bet365 felé? Előre is köszönöm a válaszokat.

Idézetet írta: Fityer Dátum december 22, 2015, 17:26:41
Ha jól értem de igazából nem értem. A tenisz vb játék nov. közepi játék nyeréséért nem jött meg a bónusz, de más november végi meg dec-i tippjáték nyerésért már másoknak meg jött a bónusz.Hogy van ez. Kinek kell jeleznem. Ide vagy a bet365 felé? Előre is köszönöm a válaszokat.

Próbáld meg a bet365 ügyfélszolgálatnál. Mi max. csak jövőben tudunk beavatkozni, hisz amint írtam az illetékes szabadságon van.

Foci Topligák (Nov.27-30):

1.hely: hajnalmaya96
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz


Üdv!

Ezt a nyereményt még nem kaptam meg BET365ön.
Utánakérdeznétek?
Köszönöm!

Idézetet írta: hajnalmaya96 Dátum január 04, 2016, 16:10:33
Foci Topligák (Nov.27-30):

1.hely: hajnalmaya96
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz


Üdv!

Ezt a nyereményt még nem kaptam meg BET365ön.
Utánakérdeznétek?
Köszönöm!
Az illetékes szabadságon volt,tegnap jött vissza,reméljük hamarosan jóváirja mindenkinek.Még sokan nem kapták meg.

Idézetet írta: hajnalmaya96 Dátum január 04, 2016, 16:10:33
Foci Topligák (Nov.27-30):

1.hely: hajnalmaya96
Nyereménye: 10€ bet365 bónusz


Üdv!

Ezt a nyereményt még nem kaptam meg BET365ön.
Utánakérdeznétek?
Köszönöm!

Ez novemberi nyeremény. Ügyfélszolgálatnál érdeklődtél?

Nyugi még én sem kaptam meg!

Novemberi nyereményeket ti megkaptátok már?

nem, és nem is reagálnak semmire

Újra írtunk nekik, remélhetőleg jön a válasz, ezzel kapcsolatban.  :cya:

A decemberi SfTotó nyeremények mikor kerülnek jóváírásra Sportingbeten?

Bet365 Nyeremény Infó:

Az elmúlt napokban többen is jeleztétek, hogy a havi nyereményeket/bónuszokat nem kaptátok még meg. Felvettük az irodával a kapcsolatot, s remélhetőleg nagyon rövid időn belül megoldjuk ez a problémát.

Korábban nem igazán volt gond a jóváírásokkal, valószínű, hogy most is csak a lista valahol fennakadt.

Külön tárgyaltunk erről az iroda képviselőivel, hogy az elkövetkezőkben elkerüljük a hasonló kellemetlenségeket.

Elnézést kérünk utólag is.  :ok:

Egyelőre nincs változás.

Most már rajta van!  :ok: