OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: luckyzoz Dátum október 30, 2014, 05:09:18

Hát srácok, köszönöm a sok gratulációt, de nem jött meg a 90 font a Coraltól. Ez van, ezt csinálja a sok szutyok iroda meg bank élükön az ERSTE bankkal! Hogy rohadnának meg, ja és akkor már O.V. is! :D

Hopp! Sorry visssza az egész! Megjött a pénz! Csak hőzöngeni kellett, meg egy pár levelembe, meg telefonomba került.... :D

Idézetet írta: luckyzoz Dátum október 30, 2014, 05:09:18
Hát srácok, köszönöm a sok gratulációt, de nem jött meg a 90 font a Coraltól. Ez van, ezt csinálja a sok szutyok iroda meg bank élükön az ERSTE bankkal! Hogy rohadnának meg, ja és akkor már O.V. is! :D

Idézetet írta: luckyzoz Dátum október 30, 2014, 05:25:55
Hopp! Sorry visssza az egész! Megjött a pénz! Csak hőzöngeni kellett, meg egy pár levelembe, meg telefonomba került.... :D

Orbán megrohadásához viszont ennél több kell!




Napi nyelvtan:

Egyelőre szabadlábon van az a sorozatgyilkos, aki az áldozatait egyenlőre darabolja szét.

Ha már üzletrész, akkor egy kis "ön"rekláááám! Remélem nem baj! :D

http://www.uzletresz.hu/vallalkozas/20141017-taxiskent-a-legdugosabb-fovarosban.html


Idézetet írta: Lacapi Dátum november 07, 2014, 12:40:12
Ha már üzletrész, akkor egy kis "ön"rekláááám! Remélem nem baj! :D

http://www.uzletresz.hu/vallalkozas/20141017-taxiskent-a-legdugosabb-fovarosban.html

Január elején (még pontosan nem tudom, mikor) megyek Brüsszelbe 2-3 napra. Van honlapotok, vagy el tudlak majd érni Benneteket valahogyan fuvar miatt?
Gratulálok a vállalkozáshoz! Mindig jó ilyeneket olvasni.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 07, 2014, 14:44:37
Január elején (még pontosan nem tudom, mikor) megyek Brüsszelbe 2-3 napra. Van honlapotok, vagy el tudlak majd érni Benneteket valahogyan fuvar miatt?
Gratulálok a vállalkozáshoz! Mindig jó ilyeneket olvasni.
Köszi!

honlapunk: www.vmservices.hu de jöhet privátban is! :D

Idézetet írta: Lacapi Dátum november 07, 2014, 15:44:36
Köszi!

honlapunk: www.vmservices.hu de jöhet privátban is! :D

Köszönöm, kereslek majd akkor. Csak reptéri fuvart vállaltok?

Nem, de ez a fő csapásirány. Ha szükséged lesz rá, írd meg a részleteket, és megbeszéljük!

Idézetet írta: Lacapi Dátum november 07, 2014, 15:59:20
Nem, de ez a fő csapásirány. Ha szükséged lesz rá, írd meg a részleteket, és megbeszéljük!

Úgy lesz, köszönöm!

Az Excel állandóan meghal nálam, nagyjából 10 perc használat után. ncore eredetiről van szó, de a Word például soha sem csinál ilyet. Ráadásul az Intéző szerint többször is meg van nyitva. Van valakinek ötlete arra, hogy mit tehetek? Az újratelepítés már pipa, az sem segített.

Köszönöm az oldal üzemeltetőinek, hogy itt lehettem! Sok remek embert ismerhettem meg itt, és azt kell mondanom, nagyon sokan jól ismeritek az adott sportágakat, hiába nem hittem az ebben rejlő lehetőségekben. Kívánok Nektek sok sikert, sok nyertes tippet és sikert, én ezennel búcsúzok, megkaptam álmaim állását, ahol a fogadás ki van zárva. Hiányozni fog ez, de meg kellett hoznom ezt a döntést. Jó kis közösség ez, hiába van néhány önmagától elszállt egyén. Szóval drukkolok Nektek, hajtsátok ki az irodák pénzét!

Üdvözlettel: iLogic

Idézetet írta: iLogic Dátum november 15, 2014, 05:13:25
Köszönöm az oldal üzemeltetőinek, hogy itt lehettem! Sok remek embert ismerhettem meg itt, és azt kell mondanom, nagyon sokan jól ismeritek az adott sportágakat, hiába nem hittem az ebben rejlő lehetőségekben. Kívánok Nektek sok sikert, sok nyertes tippet és sikert, én ezennel búcsúzok, megkaptam álmaim állását, ahol a fogadás ki van zárva. Hiányozni fog ez, de meg kellett hoznom ezt a döntést. Jó kis közösség ez, hiába van néhány önmagától elszállt egyén. Szóval drukkolok Nektek, hajtsátok ki az irodák pénzét!

Üdvözlettel: iLogic

Sok sikert!  :beerchug: :great:

(de ugye nem buki lettél?  :D)