OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában





Sziasztok! Lenne egy kérésem, aki a linkemről regisztrált a tudjátok hova, az legyen szíves küldje el a nevét privátban, hogy a refferaljaimat jóváírják. Nagyon szépen köszönöm.

Idézetet írta: luckyzoz Dátum november 26, 2014, 00:40:54
Sziasztok! Lenne egy kérésem, aki a linkemről regisztrált a tudjátok hova, az legyen szíves küldje el a nevét privátban, hogy a refferaljaimat jóváírják. Nagyon szépen köszönöm.

Most kaptam levelet, hogy az ottani Nevetek kéne , köszi.

Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2014, 11:00:09
Nézelődtem az Amazonon, és mit találtam? 3D-s Nagy Popsi könyv!

220 oldalnyi segg, 28 dollárért. Ha valaki sajnálja rá a pénzt, 2D-s képekkel is megveheti, úgy csak 9 dollár. A teljes sorozat részét képezi a Nagy mellek könyve, a Nagy puncik könyve és A formás lábak nagykönyve. Lányoknak pedig ott van a 3D-s Nagy péniszek könyve. Ha esetleg úgy érezted, hogy nem tudnál könyvet írni, itt az idő elfelejteni ezt! 220 segget fotózz le, és kész is!

http://www.amazon.com/The-Big-Butt-Book-3D/dp/3836551632


Nézegetés közben ne egyetek nutellát!:-)

Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2014, 14:02:43
Kinek ismerősek ezek a nevek? Viczián Ottó, Czető Roland, Crespo Rodrigo, Kisfalvi Krisztina stb.

Mennyire hasztalan info már ez az agyunknak nem? Összeköt ugyan egy generációt, de úgy tárolódtak ezek a nevek, hogy észre se vettük, pedig gondolom arcot, de még hangot se tudtok kapcsolni hozzájuk ti sem. Érdekes.

Gondolom szinkronszínészek, nem?

Crespo Rodrigo megvan, őt láttam színházban is.

Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2014, 14:02:43
Kinek ismerősek ezek a nevek? Viczián Ottó, Czető Roland, Crespo Rodrigo, Kisfalvi Krisztina stb.

Mennyire hasztalan info már ez az agyunknak nem? Összeköt ugyan egy generációt, de úgy tárolódtak ezek a nevek, hogy észre se vettük, pedig gondolom arcot, de még hangot se tudtok kapcsolni hozzájuk ti sem. Érdekes.

mi gimiben egy nap ezt játszottuk h ki tud több nevet felsorolni :D pl ez is úgy megvan hogy: pfoebe lisa kudrow nyírő beáta :D cresp rodrigo a helyszínelőkből van meg, de van még pár ilyen ami totál beleégett a fejembe: andresz kati, holl nándor, lux ádám, haás vander péter, básti juli, spilák klára akik ha szembe jönnének az utcán fogalmam sem lenne róla, hogy kik ők

Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2014, 14:02:43
Kinek ismerősek ezek a nevek? Viczián Ottó, Czető Roland, Crespo Rodrigo, Kisfalvi Krisztina stb.

Mennyire hasztalan info már ez az agyunknak nem? Összeköt ugyan egy generációt, de úgy tárolódtak ezek a nevek, hogy észre se vettük, pedig gondolom arcot, de még hangot se tudtok kapcsolni hozzájuk ti sem. Érdekes.

Dallas??? :D

Damu Roland  :D :D :D :D  Kapácsi Miklós, Bogdányi Titanilla, mennyit tudnék én is írni..


#2441 november 26, 2014, 22:26:04, Knapp
Idézetet írta: TiB Dátum november 26, 2014, 14:02:43
Kinek ismerősek ezek a nevek? Viczián Ottó, Czető Roland, Crespo Rodrigo, Kisfalvi Krisztina stb.


Idézetet írta: hubika88 Dátum november 26, 2014, 14:14:17
mi gimiben egy nap ezt játszottuk h ki tud több nevet felsorolni :D pl ez is úgy megvan hogy: pfoebe lisa kudrow nyírő beáta :D cresp rodrigo a helyszínelőkből van meg, de van még pár ilyen ami totál beleégett a fejembe: andresz kati, holl nándor, lux ádám, haás vander péter, básti juli, spilák klára akik ha szembe jönnének az utcán fogalmam sem lenne róla, hogy kik ők

Többségük jó színész is, csak valahogy nálunk nincsenek helyén a dolgok.
A szappanoperákban közepes amatőrök játszanak, nekik jut országos ismertség, a "profiknak" marad a szinkron. (de onnan is kiszorulhatnak, mert olcsóbban lehet megkapni azokat, akik kifejezetten szinkronszínésznek(!) tanulnak, meg a határon túli stúdiók is lenyomják az árakat.)

Bár nem nagyon frissül, itt azért vannak érdekes dolgok és a kedvenc szinkronhangokat is meg lehet találni:
http://www.magyarszinkron.hu/

(az meg milyen udvarias már, hogy a hölgyekkel kezdik a felsorolást...)


Például itt olvastam, hogy Görbe "magyar hangja" is Bogdányi Titanilla!  :)

Kézilabda Szeretlek! kampányfilm (Deart Produkció)


A videó nem is lenne rossz, de a Gyurtás plakátról először nekem is a WTF!? jutott eszembe...

Biztos Gyurta szimbolizálja a szurkolókat és azt is, hogy a többi élsportolónk is szurkol Anitáéknak...
Vincze Ottót is odatehették volna!   ;D  (ő legalább tényleg ott van a meccseken.)
Bár inkább az úszóversenyeknek kéne reklám, mert azokra a kutya sem kíváncsi két olimpia között.