OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Azert csak kiderult a vegen hogy az uj T filmet promozzak (az alapitvanyos/adakozos szoveg alatt is abbol jatszottak be jeleneteket).
Mondjuk a teherautosofor jol be lehetett szarva hogy egybol kiszallt.

Nem találom a kerdezos topikot, ezert ide irok.

most vettem egy hasznalt gepet boltban, felraktak ra win7et, hazajottem radugtam a net kabelt ment a net.. aztan nekialltam letoltogetni mindent ami kell de vmi virus egybol szetbaszta a gepet. Megtalaltam az xp cdt felraktam azt, no de most nem tudom beallitani a halozatot.. emlekszem a regi gepen semmit sem kellett csinalni es ment minden formazas utan, vagyis siman be tudtsm allitani a halozati kapcsolatoknal.. most nem.

segitseg?

Kérj valakitől egy win7-et, XP alapból nem ismeri fel a hálókártyát. Te meg nem tudod mi van a gépben, szerintem ez lesz a legegyszerűbb.

Idézetet írta: TiB Dátum június 25, 2015, 13:27:38
Nagyon hot van Mehikóban!
Ez az egesz youtube csatorna dijat erdemelne.
Nagyon fain kis genallomanya van ennek a Yanetnek.



Vajon látta valaki, hogy milyen idő lesz? :D

315 felett az euró...
Aki mostanában ad el belőle, az olcsóbban nyaralhat a Balatonnál.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum június 29, 2015, 18:20:16
315 felett az euró...
Aki mostanában ad el belőle, az olcsóbban nyaralhat a Balatonnál.  :)

Elég szomorú ....... és lesz ez még rosszabb is.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 29, 2015, 18:20:16
315 felett az euró...
Aki mostanában ad el belőle, az olcsóbban nyaralhat a Balatonnál.  :)

Ezért kell diverzifikálni... :)

találtam itthon kb 20kg rezet, méhtelepen le lehet adni? régebben mintha hallottam volna hogy nem lehet leadni. valaki tud valamit erről? köszi!

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum július 08, 2015, 12:53:03
találtam itthon kb 20kg rezet, méhtelepen le lehet adni? régebben mintha hallottam volna hogy nem lehet leadni. valaki tud valamit erről? köszi!
Egyszerubb eladni lomtalanitaskor a norvegoknak, mint idot es energiat aldozni arra, hogy te most azt elcipeld egy telepre szvsz. De ha mind a 20 kg kabel, akkor lehet nehezebb dolgod lesz...

Idézetet írta: junglefever Dátum július 08, 2015, 14:12:56
Egyszerubb eladni lomtalanitaskor a norvegoknak, mint idot es energiat aldozni arra, hogy te most azt elcipeld egy telepre szvsz. De ha mind a 20 kg kabel, akkor lehet nehezebb dolgod lesz...

színtiszta nyúzott rézkábel. telep nincs annyira messze tőlünk,kb 10km. itt nem az a kérdés hogy nehéz lesz e elvinni telepre vagy sem(kocsivalvinném nyílván) hanem hogy átveszik e tőlem?!

Idézetet írta: pitypang1989 Dátum július 08, 2015, 14:18:03
színtiszta nyúzott rézkábel. telep nincs annyira messze tőlünk,kb 10km. itt nem az a kérdés hogy nehéz lesz e elvinni telepre vagy sem(kocsivalvinném nyílván) hanem hogy átveszik e tőlem?!

Persze, hogy átveszik.

Itt egy árlista: http://www.intermetal.hu/arlistak/szinesfem-arak

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 08, 2015, 14:29:01
Persze, hogy átveszik.

Itt egy árlista: http://www.intermetal.hu/arlistak/szinesfem-arak

de akkor mi volt az a hír,kb 1-2 évvel ezelőtt,hogy nem fogják átvenni? vagy csak álmodtam? :D