OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Polgár Petiék újabb zenével készültek el. :D

https://www.youtube.com/watch?v=dJDMgT4tXsc

Idézetet írta: ncis88 Dátum június 11, 2016, 17:02:06
Istenem de szép álmom volt reggel. Szerepelt benn egy lány, akit nevezzünk Belinda Bencicnek :D akivel közelebb kerültünk egymáshoz..


+18

Én meg reflexből kattintok itt a +18-ra, mondván van videó, de nincs  ;D

Bárcsak lenne..

Így lesz a te "videód" nézettebb, mint a készítőé.

Alex Dunphy újra szingli, én most nem érek rá, de ha nektek van időtök, egy próbát megér.

BUDAPEST PRIDE,
Cukorbetegek, lisztérzékenyek, balkezesek, tolókocsisok,stb, miért nem menetelnek?
Jah, talán azért mert az hogy valaki meleg, esetleg melegházasság....ezt kell a nem meleg, és a házasság szintjére emelni...hogy a család mint egység ne legyen tobbé.

Uganezt csinálják a nemzettel is, leromboltatnak mindenféle értékeket, hogy egy fajtalan, nemtelen multikulti biorobot legyen nekik, aki dolgozik mint rabszolga, fogyaszt mint egy állat.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 02, 2016, 18:43:35
BUDAPEST PRIDE,
Cukorbetegek, lisztérzékenyek, balkezesek, tolókocsisok,stb, miért nem menetelnek?
Jah, talán azért mert az hogy valaki meleg, esetleg melegházasság....ezt kell a nem meleg, és a házasság szintjére emelni...hogy a család mint egység ne legyen tobbé.

Uganezt csinálják a nemzettel is, leromboltatnak mindenféle értékeket, hogy egy fajtalan, nemtelen multikulti biorobot legyen nekik, aki dolgozik mint rabszolga, fogyaszt mint egy állat.

Te ezeket komolyan gondolod vagy csak trollkodsz?!

Nincs elég széljobbos fórum a neten a gyűlölködéshez?

Idézetet írta: Knapp Dátum július 02, 2016, 23:32:15
Te ezeket komolyan gondolod vagy csak trollkodsz?!

Nincs elég széljobbos fórum a neten a gyűlölködéshez?
Nincs ebben semmi gyűlölködés.
Egy lisztérzékeny nem érezheti magát kirekesztve ha a hypermarketbe nincs, vagy alig van sikér mentes termék?
Vagy a laktóz érzékeny?
Rádaásul a Nekik gyártott termékek nagyon drágák is.
Szerintem jobban ki vannak rekesztve mint bárki.
Miért nem tüntetnek az empatikusok melletük?
Logikus lenne, nem?
Miért csak a melegek?
Leonardo Da Vinci is az volt meg sokan, de mégse verte az asztalt hogy a házasság az melegházasság is lehet, meg ilyen agymosások
Igy épitik le a házasság, a család intézményét.
Azt elfogadom hogy a mainstream ellen gondolkodok, mert Lady Gaga, star wars, nekem nem kultúra, meg nem euróban számolom akár a focistákat is, hanem játékuk alapján.
De szélsőjobbos semmiképp nem vagyok, mert a politika abszolút nem érdekel.
De várom már a lisztérzékenyek, laktózérzékenyek felvonulását, ami sose lesz. Ennyire álszent ez a nagy kiállás a kirekesztés ellen.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek megvan a sajátja, de senki sem kíváncsi a máséra." Értem én, hogy OFFTOPIC, de szerintem ennyire megosztó témákat bedobni nem vezet sehova sem, csak értelmetlen vitához.

Én is okádni tudnék a meleg felvonulástól, meg még sok másról is meg van a magam véleménye, de nem érzek késztetést, hogy hittérítőként mindenkit meggyőzzek a saját igazamról.  :ok:

(Mellesleg most jöttem rá, hogy a hozzászólásom első mondata is értelmezhető homofóbként, haha  ;D)

Idézetet írta: fcbayern Dátum július 03, 2016, 09:15:32
"A vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek megvan a sajátja, de senki sem kíváncsi a máséra." Értem én, hogy OFFTOPIC, de szerintem ennyire megosztó témákat bedobni nem vezet sehova sem, csak értelmetlen vitához.

Én is okádni tudnék a meleg felvonulástól, meg még sok másról is meg van a magam véleménye, de nem érzek késztetést, hogy hittérítőként mindenkit meggyőzzek a saját igazamról.  :ok:

(Mellesleg most jöttem rá, hogy a hozzászólásom első mondata is értelmezhető homofóbként, haha  ;D)
OFFTOPIC, tehát lehet offolni
De leírom mégegyszer, szerintem a meleg nem kirekesztőbb állapot, mint a lisztérzékeny, vagy laktózérzékeny
De tegyük fel, hogy a társadalom rá akarja erőszakolni rájuk magát...
a meleget hetero életre kényszeríti, a laktózérzékenyt a tej fogyasztására, a lisztérzékenyt meg sikértartalmú pékáru fogyasztására....
AZ utóbbi 2 súlyos egészégi károkat is szenved
ugyhogy le a kirekesztéssel, legyen mentelés értük is, tisztelt empatikusok

Lali értsd meg hogy náci fasiszta vagy,mert nem bírod a langyikat ahogy menetelnek :D 

Idézetet írta: TiB Dátum június 28, 2016, 01:00:31
Alex Dunphy újra szingli, én most nem érek rá, de ha nektek van időtök, egy próbát megér.
Én még leragadtam ennél az infónál meg a képnél.  ;D :great:

Idézetet írta: Donwemer Dátum július 03, 2016, 11:26:21
Lali értsd meg hogy náci fasiszta vagy,mert nem bírod a langyikat ahogy menetelnek :D
én azt nem bírom hogy a lisztérzékenyekért nem áll ki senki

Mert a lisztérzékenység nem divat. Abnormálisnak lenni pedig az. Manapság az a normális ha valaki abnormális.

Idézetet írta: Donwemer Dátum július 03, 2016, 12:39:41
Mert a lisztérzékenység nem divat. Abnormálisnak lenni pedig az. Manapság az a normális ha valaki abnormális.
Az azonos nemüek házassága, az a házasság szentségét veri szét, ez az igazi oka. A többi csak vetítés e korül.
Sőt, a melegek csak hasznos idióták ebben, felhasználják őket valamire, amiről azt se tudják mi az.