OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Ez oktató, vagy motivációs videó?  ;D
Naívan azt remélem, hogy azokat kivágták a videóból akik azonnal elutasítoták  ::)

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 03, 2016, 13:13:40
Ez oktató, vagy motivációs videó?  ;D
Naívan azt remélem, hogy azokat kivágták a videóból akik azonnal elutasítoták  ::)

Jó kérdés ;D Nekem kicsit demotiváló mondjuk, hogy vannak ennyire egyszerű nők. Biztos kivágták, ami nem sikerült, gondolom abból is volt szép számmal. Mondjuk aki fixen hoz youtube videóival több milliós nézettséget, az akár némi pénzért meg is rendezhet egy ilyet, és akkor alig kell vágni :D

Most akartam visszaolvasni egy pár évvel ezelőtti konfliktushelyzetet, de az ellenérdekelt fél kommentjei elszálltak a cybertérbe, a sajátaim viszont ott hevernek fehéren/feketén.
Valakik ott is átléptek egy erkölcsi határt.
Nem tetsző hsz-eket engedünk vagy törlünk - semmiképpen nem javítunk bele.

#3273 december 03, 2016, 14:28:04, SPF Admin
Idézetet írta: Debra Dátum december 03, 2016, 13:48:16
Most akartam visszaolvasni egy pár évvel ezelőtti konfliktushelyzetet, de az ellenérdekelt fél kommentjei elszálltak a cybertérbe, a sajátaim viszont ott hevernek fehéren/feketén.
Valakik ott is átléptek egy erkölcsi határt.
Nem tetsző hsz-eket engedünk vagy törlünk - semmiképpen nem javítunk bele.

Nyilván a mi döntésünk, hogy mit teszünk egy hozzászólással, de módosítani csak akkor módosítottunk egy hozzászólást, ha az sértő, trágár szavakat tartalmazott.

Talán ha megosztód velünk is a másik identitásod, akkor meg tudjuk nézni, hogy hol akadt el a kommunikáció.

Idézetet írta: Debra Dátum december 03, 2016, 13:48:16
Most akartam visszaolvasni egy pár évvel ezelőtti konfliktushelyzetet, de az ellenérdekelt fél kommentjei elszálltak a cybertérbe, a sajátaim viszont ott hevernek fehéren/feketén.
Valakik ott is átléptek egy erkölcsi határt.
Nem tetsző hsz-eket engedünk vagy törlünk - semmiképpen nem javítunk bele.
mi volt a másik neved?
köszi

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 03, 2016, 14:22:26
Nyilván a mi döntésünk, hogy mit teszünk egy hozzászólással, de módosítani csak akkor módosítottunk egy hozzászólást, ha az sértő, trágár szavakat tartalmazott.

Talán ha megosztód velünk is a másik identitásod, akkor meg tudjuk nézni, hogy hol akadt el a kommunikáció.

Nincs másik identitásom, La Guerta néven történt regem és kommentjeim törlését kértem anno, 2014/07/08-i vitát szerettem volna visszaolvasni, most is csak az illető erkölcsi aggályai kapcsán nyilvánítottam véleményt - furcsa módon a hsz-e ismét eltűnt, de ezt inkább nem is minősítem.


Idézetet írta: Debra Dátum december 03, 2016, 15:26:13
Nincs másik identitásom, La Guerta néven történt regem és kommentjeim törlését kértem anno, 2014/07/08-i vitát szerettem volna visszaolvasni, most is csak az illető erkölcsi aggályai kapcsán nyilvánítottam véleményt - furcsa módon a hsz-e ismét eltűnt, de ezt inkább nem is minősítem.

Gondolom az volt a gond, hogy csacsa44, aki a fórum egyik moderátora módosította a hozzászólásod. Megvolt rá az oka, mert nem ideillő szavakat tartalmazott.

Lehet tanulmányozni:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3492.msg647191.html#new

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 03, 2016, 15:56:54
Gondolom az volt a gond, hogy csacsa44, aki a fórum egyik moderátora módosította a hozzászólásod. Megvolt rá az oka, mert nem ideillő szavakat tartalmazott.

Lehet tanulmányozni:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3492.msg647191.html#new

Kicsit azért furán néz ki az a vita úgy, hogy TiB hozzászólásai utólag eltűntek belőle. (Csak az látszik, hogy idézték azokat.)
Mondjuk felesleges régi konfliktusokon rágódni, mikor újakat is lehet generálni!   ;D



Idézetet írta: Knapp Dátum december 03, 2016, 18:52:04
Kicsit azért furán néz ki az a vita úgy, hogy TiB hozzászólásai utólag eltűntek belőle. (Csak az látszik, hogy idézték azokat.)
Mondjuk felesleges régi konfliktusokon rágódni, mikor újakat is lehet generálni!   ;D

A múltat le kell zárni.  :cya:

Szeretem az új dolgokat, meg a technológiai újításokat, de egyelőre nem látom, hogyan is fog ez működni a nagyvilágban. Első ötletem az volt, hogy egy ilyen technológiánál elég csak ellopni valakinek a telóját és onnantól kezdve bemegyünk egy üzletbe és bevásárolunk magunknak belőle (például egy rakás elektronikai cikket). Egyéb ötletekről már nem is beszélve. Ezzel a megoldással ugye még kevesebb emberre lenne szükség, még inkább csökkenne a munkaerő, de hát ez már manapság abszolút lényegtelen.

www.youtube.com/watch?v=NrmMk1Myrxc


Hát jah, néha előfordul hogy ki akarnak baszni egy házibuliból mikor "véletlenül" beteszek egy ilyet... :D
https://www.youtube.com/watch?v=cL3W-c9sxKc
De vajon hol lehet József?

Józsi itt van:


https://www.youtube.com/watch?v=jXJu01DvsDc


;D :great:


Már aki tudja, mire (kire) gondolok... :D

A 24 férfiak paneltagok lesznek, akiknek adnak a véleményére. ;D