OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A hír érdekessége nem az, hogy egy világbajnok hogyan csúszik le, hanem hogy létezik az időutazás!!!

"A 2016-ban doppingolás miatt eltiltott világbajnok kajakozó és barátja, Éden Milán heves összetűzésbe került egy huszonéves férfivel egy margitszigeti szórakozóhelyen. A dulakodásba ráadásul egy középkori nő is becsatlakozott". - forrás Blikk.


Trollfociéknál sincs kolbászból a kerítés. Rekoppant Gyurit sosem értettem, mitől lett "híresebb humorista" humortalanul, de azt sejtettem, hogy ilyen ember. "az EB után kiszálltál tőlünk, mert sajnos egy cég sem vállalta, hogy a humor nagyágyújának a méretes fenekét kivigye Franciaországba. Ez neked rosszul esett. Olyannyira, hogy kb. szájjal kellett levennünk az egyik hirdetőt, az akkori legfőbb partnerünket, akinek emailben nekimentél. Szerinted téged ki kellett volna vigyenek az EB-re. Mert te vagy a Bástya, de sajnos ezt mindenki leszarta" - forrás Reset.

Idézetet írta: TiB Dátum június 28, 2017, 13:51:20
Trollfociéknál sincs kolbászból a kerítés. Rekoppant Gyurit sosem értettem, mitől lett "híresebb humorista" humortalanul, de azt sejtettem, hogy ilyen ember. "az EB után kiszálltál tőlünk, mert sajnos egy cég sem vállalta, hogy a humor nagyágyújának a méretes fenekét kivigye Franciaországba. Ez neked rosszul esett. Olyannyira, hogy kb. szájjal kellett levennünk az egyik hirdetőt, az akkori legfőbb partnerünket, akinek emailben nekimentél. Szerinted téged ki kellett volna vigyenek az EB-re. Mert te vagy a Bástya, de sajnos ezt mindenki leszarta" - forrás Reset.

Nem gondoltam, hogy ekkora szarházi Gyuri, de mondjuk humoristának azért én sem tekinteném. A Sportklubos műsora meg hihetetlenül erőltetett volt. Lehet jót is tesz majd ez által a Trollfocinak, hogy kilépett. Most mivel foglalkozik? Rinyál?  ;D

Én mint természettudományban járatos ember, tisztán politikamentesem szeretném ezt megosztani veletek. Amit persze mindenki tud, hogy nem földrengésmentes a paksi terület. (Pontosítva a tudományos életben dolgozók ezzel tisztában vannak illetve az érdeklődök, de sokan sajnos nem...) A kérdés az, hogy a mekkora erősségre tervezik az erőművet és milyen a frekvenciaspektruma. Illetve további szabályok kell megfelelni (Persze ezek csak ökölszabályok, emellett rengeteg minden kell. Most a természettudományi vonalat mutatom), hogy Bp.-től legalább 100 km-re, a határtól ~100 km-re (ami nincs meg) és nagy folyam mellé kell telepíteni az erőművet(ek), ez nálunk eléggé leszűkíti ennek a lehetőségeket.

Április óta elérhető az esettanulmány, ami egy igazán korrekt és összeszedett munka:
http://www.mvmpaks2.hu/hu/Kozerdeku/KozerdekuDokumentumok/telephely_engedelyezes/Documents/TBJ_2k_5f.pdf

A napokból pedig három cikk még:
http://foldrengesek.blog.hu/2017/07/12/paks_foldrenges-veszelyeztetettsegerol
https://atlatszo.hu/2017/07/10/nem-foldrengesmentes-a-paksi-atomeromu-telephelye-megszereztuk-a-foldtani-kutatas-eltitkolt-eredmenyeit/
http://www.oah.hu/web/v3/OAHPortal.nsf/web?OpenAgent&article=news&uid=847C7BC29C11B665C125815B0027160C
Tudományos Támogató Testület: (Dr. Chikán Géza, Dr. Horváth Ferenc, Dr. Katona Tamás János, Mező Gyula, Dr. Nagy László, Dr. Tóth László)
Engem csak az érdekelne, hogy tudnak nyugodtan aludni...

Emellett annyit megjegyeznék, hogy a geofizikai tanulmányaim alatt egyet elmondott a professzor asszony, ha kiakarod jelölni a Európa alatt található főbb törésvonalakat, akkor kövesd az atomerőműveket. Ennek egyetlen oka van, hogy a folyók vetődésekben jönnek létre, az atomerőművekhez pedig komoly mennyiségű hűtővízre van szükség. Vetők mentén pedig ott van a földrengésveszély. Jelen helyzetben fiatalkori, mezozoos terület - alig 100-150 millió éves -, ahol a vetődések kora is fiatal így aktívnak tekinthetők.
Természetesen statisztikailag nagyon kicsi az esélye, hogy akkora földrengés legyen, ami nukleáris katasztrófához vezet. Azonban a bekövetkezés valószínűsége, ha minimálisan, de jelen van....


Vajon spiller miért illeszti be néha a tippjei elé a Totalcar logóját? Ti tudtok erre valami épeszű magyarázatot adni, vagy ez tényleg valami megfejthetetlen képrejtvény?  ;D

Idézetet írta: dynand Dátum július 17, 2017, 23:08:11
Vajon spiller miért illeszti be néha a tippjei elé a Totalcar logóját? Ti tudtok erre valami épeszű magyarázatot adni, vagy ez tényleg valami megfejthetetlen képrejtvény?  ;D

Illuminati?

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 18, 2017, 15:27:19
Illuminati?

Én is gondoltam arra, hogy ez valami titkos szabadkőműves jelkép lehet. Lajos, ha ezt olvasod, fejtsd ki a véleményed, te vagy a téma szakértője  :beerchug:

Idézetet írta: dynand Dátum július 18, 2017, 17:02:16
Én is gondoltam arra, hogy ez valami titkos szabadkőműves jelkép lehet. Lajos, ha ezt olvasod, fejtsd ki a véleményed, te vagy a téma szakértője  :beerchug:
én a helyedben megkérdezném  spillert, az a primér info:-0

Ilyen egy szép megemlékezés. Támogatta az Eneos.... :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Meghalsz a pályán, és néhány évvel később a halálhíred csupán lájkvadászatot jelent. Isten egy masszívat ráhányhatna a világra, már ha létezik.

Idézetet írta: TiB Dátum július 21, 2017, 22:30:25
Ilyen egy szép megemlékezés. Támogatta az Eneos.... :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Meghalsz a pályán, és néhány évvel később a halálhíred csupán lájkvadászatot jelent. Isten egy masszívat ráhányhatna a világra, már ha létezik.

Kövesse a harcifasz anyátokat, ti retkes agyhalott barmok. Japán motorolajjal kenjétek a seggetek.  :crazy:

Idézetet írta: TiB Dátum július 21, 2017, 22:30:25
Ilyen egy szép megemlékezés. Támogatta az Eneos.... :hanyas: :hanyas: :hanyas:

Meghalsz a pályán, és néhány évvel később a halálhíred csupán lájkvadászatot jelent. Isten egy masszívat ráhányhatna a világra, már ha létezik.
létezik


Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 22, 2017, 08:34:37
létezik

...Akkor Hágában kell felelnie az emberiség ellenes bűnei miatt!    ;)
Ráadásul ezeket a szabadkőműveseket sem tudom, hogy minek teremtette... (hogy most másokat ne is említsek)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 22, 2017, 12:31:42
...Akkor Hágában kell felelnie az emberiség ellenes bűnei miatt!    ;)
Ráadásul ezeket a szabadkőműveseket sem tudom, hogy minek teremtette... (hogy most másokat ne is említsek)
ezekre én nem tudok mit írni, gonolom te se tudod miért épp ezt írtad.
de épp a szabadkőművesek az egyház, vagy isten ellen alakultak, Adam Weishaupt.....
gondolom ismered Papp Gábor :kezdetben vala az ige eloadásait, és ha az iskolában tanultad hogy a magyar nyelvben a mássalhangzóknak fontos szerepe van:
akkor az isten mássalhangzóiból még egy fajta erot meg lehet említeni, nem írom le hogy mi az, de lehet hogy hágában neki volna miért felelni, hogy a gondolatmenetdre rácsatlakozzak, Bár a Hágai bíroság az emberi kreálmány, a fent említett 2 erore semmi hatása nem lenne