ComeOn

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum március 02, 2015, 12:13:18

Más: Milyen dokumentumokat is kérnek? Kaptam egy német nyelvű emailt, de még a fordító sem tudja értelmezni.. :DDD Chat meg nincs.

Ömlesztve felsorolnak általában mindent, amit egyáltalán kérhetnek, de csak a saját befizetési módunkhoz kapcsolódóakat kell feltölteni/elküldeni nekik.
Hogyan fizettél be?

Korábban szumosnak ezt írtam:

Idézetet írta: Knapp Dátum november 15, 2014, 00:57:24
Szerintem a fizetési módtól függ, hogy a felsoroltak közül mit várnak el tőled.

A személyi és valamilyen lakcímet igazoló papírt biztosan kell (pl. közüzemi számlát, a lakcímkártyát nem tudom, hogy elfogadják-e) , de én mivel netellert használtam a feltöltéshez, csak arról küldtem képernyőképet pluszba.
Célszerű arról az oldalról, ahol a személyes adatok vannak, látszódjon a név vagy a számlaszám, de a számlaegyenleget biztosan ki lehet takarni.

A bankkártyára képére és bankszámla kivonatra szerintem csak akkor van szükség, ha befizetéshez/kifizetéshez ezeket használod...
Bár a bankszámla kivonattal lehet helyettesíteni a közüzemi számlát is.

Ha bankkártyáról töltesz fel képet, akkor csak a kártyaszám első és utolsó 4 számjegyének kell látszania, a középsőket ki lehet takarni. (nálam a comeon németül megy alapból, ott ezt írják)
De ha nem használsz befizetéshez bankkártyát, akkor ne foglalkozz ezzel! Nincs és kész.  :)

Köszi, sikerült kibogarászni a gyengus német tudásommal nagy nehezen. Elvileg mindent megkaptak amit kell.

Aki ma regisztrál hozzájuk, az kap 10 ingyen pörgetést a Starburst játékra.Az ott nyert összeg a főszámlára kerül és sportfogadni is lehet belőle. Én nekem 2 euro 58 centet adott.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 06, 2015, 11:48:16
Aki ma regisztrál hozzájuk, az kap 10 ingyen pörgetést a Starburst játékra.Az ott nyert összeg a főszámlára kerül és sportfogadni is lehet belőle. Én nekem 2 euro 58 centet adott.

Nekem nem adott.

Én se kaptam free spint.

Nem kaptam se levelet, se semmit.Szimplán regisztráltam tabletről, beléptem a Starburstbe és ott is volt a 10 ingyenpöri.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum március 06, 2015, 12:57:59
Nem kaptam se levelet, se semmit.Szimplán regisztráltam tabletről, beléptem a Starburstbe és ott is volt a 10 ingyenpöri.

Lehet hogy mobilos promo, nem?

Ezek szerint valószínű.

Tenisznél itt hogy értékel, ha feladás történik?  ::)


Figyeljétek az 5. születésnapjuk alkalmából hirdetett akciókat, minden nap van egy kaszinó és egy sportfogadás ajánlatuk.

A mai sportfogadás ajánlat:
- fel kell iratkozni
- be kell fizetni 50 eurót
- kell tenni egy fogadást legalább 10 euróért, legalább 1.5-ös szorzóért
- adnak 10 euró bónuszt egyből (a bónuszmenüben aktiválható)

Szokásos forgatás: 3 x 1.5

Idézetet írta: Knapp Dátum március 16, 2015, 20:21:06
Figyeljétek az 5. születésnapjuk alkalmából hirdetett akciókat, minden nap van egy kaszinó és egy sportfogadás ajánlatuk.

A mai sportfogadás ajánlat:
- fel kell iratkozni
- be kell fizetni 50 eurót
- kell tenni egy fogadást legalább 10 euróért, legalább 1.5-ös szorzóért
- adnak 10 euró bónuszt egyből (a bónuszmenüben aktiválható)

Szokásos forgatás: 3 x 1.5


Annyit tennék hozzá, hogy mindig látszik a következő napi ajánlat, múlt hét csütörtökön jelezte a pénteki 50/10-es, szombaton a vasárnapi 25/5-ös, vasárnap pedig a tegnapi 50/10-es promót - tehát lehet előre tervezni.

Nálam a Skrill befizetés min. 40 euró, Netellernél szintén ennyi, de 5% levonással.

Idézetet írta: La Guerta Dátum március 17, 2015, 12:20:08

Nálam a Skrill befizetés min. 40 euró, Netellernél szintén ennyi, de 5% levonással.

Én ugyanilyen kondíciók mellett ragaszkodom a netellerhez, mert a skrill számlám forint és így a váltásnál többet buknék, mint 2,5%...

Most 50 euró befizetésére 2,5 euró volt a költségem, de a háromszoros forgatás csak a bónusz 10 euróra vonatkozik, így az gyorsan megvan és lényegében gyors ajándékpénznek számít.
Viszont 5 eurós bónuszért már nem fizetek be ekkora költséggel.

#328 március 21, 2015, 17:33:41, alexthebest
Ez wtf?  :D Technikai probléma, büntessük meg a technikust. Megnyomom a gombot és villámlik, majd valaki ordít  ;D ;D


Most nézem, olyan korán volt hogy nem is csatoltam a képet  :D

A mai El Classzikós bónusz mire vonatkozik pontosan? Minden szerzett gólért jár az 5 Euró bónusz vagy csak az adott játékos góljaira akire fogadtunk?