Fantasy Premier League - SPF League

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Fantasy Premier League - SPF League

Egy virtuális játékra hívunk benneteket, mely november végétől indul.

Az angol Premier League hivatalos oldalán találtok egy menedzseres játékot, ahol létre kell hoznod egy csapatot, s azt kell irányítanod ("menedzselned").

http://fantasy.premierleague.com/

Saltanus fórumtagunk javaslatára létrehoztunk mi is egy ligát, melynek neve: "SPF League"

Ha szeretnétek csatlakozni, akkor írjatok nekem egy üzenetet, s elküldöm a liga kódját, mely által csatlakozhattok.

Havi nyeremény: 10€ Skrillen keresztül

Szezon legjobbja: Sportfogadas.org ajándékcsomag!

Az "SPF League" a 13.-ik fordulótól indul, s mindenki 0 ponttal kezd!

Hozd létre csapatod, s csatlakozz te is!  :beerchug:



Továbbra is lehet jelentkezni.

Kódot privátban igényeljétek tőlem.

Formáció változtatására van lehetőség?
up: közben rájöttem, hogy csak cserével lehet minimálisan változtatni a felállást. Na sebaj, jó ez így is.

Remek ötlet :)

Lehetne ilyen akár Nb1 -re is, az Mlsz -nek is van már ilyen fantasy játéka.

Idézetet írta: stdavid Dátum november 26, 2013, 16:31:32
Remek ötlet :)

Lehetne ilyen akár Nb1 -re is, az Mlsz -nek is van már ilyen fantasy játéka.

Köszönjük a javaslatot. Egyelőre Premier League lesz, majd ha igény van rá, akkor bevezetünk új bajnokságokat is.

Én tudom ajánlani a http://fociguru.hu/ játékot. Nekem nagyon bejött. Az élbajnokságok: német, spanyol, angol, nb1, BL, EL-ben lehet csapatokat rakni. Aki a fordulóban benne van az 1-5 helyezésben kap egy érmét. Van szakasz is, ahol három forduló számít. A legtöbbet az összetett éri. Ez van minden bajnokságból. Itt a bajnokság kezdetétől a végéig összeadják a pontszámokat és úgy jön ki az összetett helyezés. Én a németben, a spanyolban, az angolban és az Európa Ligában vagyok jó. 

Ezzel kapcsolatban csak annyi lenne a kérdésem, hogy hol találom meg az SPF League-t? 
Előre is köszi a választ!

Idézetet írta: Seanconnery Dátum november 27, 2013, 12:03:33
Ezzel kapcsolatban csak annyi lenne a kérdésem, hogy hol találom meg az SPF League-t? 
Előre is köszi a választ!

Leagues, majd join a league és akkor kérdezi a jelszót.


Idézetet írta: Latzka Dátum november 27, 2013, 12:20:07
Leagues, majd join a league és akkor kérdezi a jelszót.


Én is köszönöm a segítséget...azt hiszem csatlakozni sikerült nekem is...
Lehet,hogy csak a szememet nem üti ki...de hogy is van majd a pontozás a forduló végén?
Köszönöm a választ előre is a hülye kérdésemre  :D

Idézetet írta: kreatos Dátum november 29, 2013, 16:17:02

Én is köszönöm a segítséget...azt hiszem csatlakozni sikerült nekem is...
Lehet,hogy csak a szememet nem üti ki...de hogy is van majd a pontozás a forduló végén?
Köszönöm a választ előre is a hülye kérdésemre  :D



gól  +4 pont
gólpassz  +3 pont
90 perc játék  +2 pont (itt nem tudom a sávokat, egy játékosom 33 percre 1 pontot kapott)
sárga lap  -1 pont (piros talán -2 pont, de ilyenem nem volt)
Cleen sheets esetén kapus, hátvéd +4 pont
Bekapott gól kapus, hátvéd -1 pont
Kapusnál x védés után +pont
csapatkapitány pontjai duplázódnak

Azt nem értem, hogy azt írja, hogy a forduló holnap 11:30-kor lesz, de a Matchday-nél meg azt írja, hogy az Én meccsem Dec 1. 4-kor, akkor most hogy is van?Ja és még azt nem értem, hogy beéptem az SPF Ligába, és a Chelsea-vel vagyok, és akkor most más nem is lehet a Chelsea-vel?:D Kicsit magas nekem ez a játék egyenlőre, de remélem belejövök, maximum addig pofozó csapat leszek :D

Idézetet írta: fjazej Dátum november 29, 2013, 16:51:55
Ja és még azt nem értem, hogy beéptem az SPF Ligába, és a Chelsea-vel vagyok, és akkor most más nem is lehet a Chelsea-vel?:D Kicsit magas nekem ez a játék egyenlőre, de remélem belejövök, maximum addig pofozó csapat leszek :D

De hiszen nem a Chelseavel vagy, hanem egy összeverbuvált csapattal. Ott csak azt hiszem a kedvenc csapatodat kérdezte.