BetRedKings - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem tudom, van-e összefüggés, de nekem volt 12 USD a sportfogadás számlámon, ehhez "raktam hozzá" a mostani nyereményt.

Viszont régebben én is tapasztaltam olyat, hogy valami miatt nem élt az átutalás lehetősége.

Ti böngészőből pörgettétek le vagy a letölthető kaszinóból?
Nekem egyikből se engedi.
Chaten beszéltem velük és az egyik supportos azt mondta h azért nem megy mert windows xp-t használok :o
Csak azokat a slotokat nem birom megnyitni, amikhez valamit elkell fogadni(nem a máltai licenc felügyelete alatt van).
Rámegyek az acceptre és semmi...
Valakinek hasonló probléma?


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 15, 2014, 19:11:08
Nem tudom, van-e összefüggés, de nekem volt 12 USD a sportfogadás számlámon, ehhez "raktam hozzá" a mostani nyereményt.

Viszont régebben én is tapasztaltam olyat, hogy valami miatt nem élt az átutalás lehetősége.

Akkor valószínűleg egy befizetés tényleg megoldhatja a problémát.

Üdv Mindenki,

Csak szólok, hogy korlátozták a sportfogadási tétjeimet kb pont akkor mikor tiltólistára kerültek.
Előtte kb 500 Eur volt max, most 5 Eur.
Valakivel volt hasonló esetleg?
Ki is vettem az összes pénzem.
Kár, mert amúgy tetszettek.

A tétkorlátozás miatt már nem játszom náluk, viszont most feladták a leckét! A 20 pörgetésből összejött 11.05€, átrakva sportfogadásra lett belőle 22,10€  :o Nem rémlik, hogy valami bónusz lehetőség felbukkant volna a transzfer alatt. Ezzel kellene most valamit kezdeni, de néhány centnél többet nem enged rakni. A forgatási feltételek is rejtély egyelőre.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 15, 2014, 22:33:28
A tétkorlátozás miatt már nem játszom náluk, viszont most feladták a leckét! A 20 pörgetésből összejött 11.05€, átrakva sportfogadásra lett belőle 22,10€  :o Nem rémlik, hogy valami bónusz lehetőség felbukkant volna a transzfer alatt. Ezzel kellene most valamit kezdeni, de néhány centnél többet nem enged rakni. A forgatási feltételek is rejtély egyelőre.
3-szor kell forgatni minimum 2.00 oddson, 45 napon belül. Lehet töröltetni a bónuszt, ha még nem játszottál vele és a nyereményt kifizettetni.

Fura. Én nem tapasztaltam náluk ilyet.

Mára eltűnt a bónusz a számlámról, vagyis maradt 11.05€, forgatási kötelezettség nélkül. A néhány centes max. tét élő fogadásokra is érvényes, úgyhogy ebből csak kaszinózással lehet elérni a kifizetéshez szükséges min. 20€-t. Rulett, pirosra az egész (zárjuk rövidre alapon), be is jött, így kifizethetővé vált.  :ok:

Van most 1 ilyen promó náluk:

QPR - Stoke City
Burnley - Sunderland
Newcastle Utd - Hull City
Swansea - Southampton

A fenti meccseken kell a vendégre rakni, és CSAK akkor, ha vereséget szenvednek, 15€-ig visszatérítik a fogadást bónuszként, amit aztán 3-szor kell 1.80-as oddson megforgatni. Lehet ebből valahogy biztos nyereséget csinálni?

10 perce befizettem hozzájuk ezért a promoért.
Megduplázták a befizeésem mondom fasza.
Kezdő bonuszt adtak megint de az nekem már nem jár, azt írták majd valamikor törlik...
Addigra meg gondolom el kezdődnek a meccsek.

Idézetet írta: Tigris Dátum szeptember 20, 2014, 14:58:33
Van most 1 ilyen promó náluk:

QPR - Stoke City
Burnley - Sunderland
Newcastle Utd - Hull City
Swansea - Southampton

A fenti meccseken kell a vendégre rakni, és CSAK akkor, ha vereséget szenvednek, 15€-ig visszatérítik a fogadást bónuszként, amit aztán 3-szor kell 1.80-as oddson megforgatni. Lehet ebből valahogy biztos nyereséget csinálni?

Lehet, de nem sokat...

Idézetet írta: borbor Dátum szeptember 20, 2014, 19:38:23
Lehet, de nem sokat...

Na és hogyan? Mert X esetén nem térítenek... ráadásul a szorzóik is a piacon kb. a legrosszabbak voltak.

Idézetet írta: Tigris Dátum szeptember 21, 2014, 11:33:10
Na és hogyan? Mert X esetén nem térítenek... ráadásul a szorzóik is a piacon kb. a legrosszabbak voltak.

Pont ez miatt a promóció miatt vihették le a vendégcsapatok szorzóit, lényegében a legalacsonyabbakat adták ezekre a meccsekre.

Kis nyereség valóban kiszedhető belőle, de utána persze még jöhet a forgatás hazai győzelem esetén, így már elég macerás a dolog.

Számokkal:
QPR - Stoke
1. Unibet 2.8
X. betvictor 3.2
2. Betredkings 2.6

A vendégre 15 euró megy értelemszerűen:
15 x 2,6 = 39 euró jöhet vissza

A döntetlenre megy:
39 / 3,2 = 12,19 euró

A hazai győzelemre pedig 24 eurót kell "védeni" (39 - 15), mivel a hazai győzelem visszahozza a vendégekre feltett 15 eurót.
24 / 2,8 = 8,57 euró

Így felteszünk 15 + 12,19 + 8,57 = 35,76 eurót és garantáltan 39 jön vissza. (3,24 euró haszon, ha nem számoljuk, hogy hazai győzelem esetén a visszakapott 15 euró bónuszként szerepel majd)

:) köszi a kifejtést.
3-4 euro-t mondtam volna én is.
A promó nem túl erős, így első saccra is a 15 4-ed vagy max.  ;D  5-öd része látszott biztosnak, amit igazolt a számolás.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 21, 2014, 14:26:10
Pont ez miatt a promóció miatt vihették le a vendégcsapatok szorzóit, lényegében a legalacsonyabbakat adták ezekre a meccsekre.

Direkt megnéztem az oddsokat, - sejtve, hogy alacsonyabbak lesznek az átlagostól - de kb. minden PL meccsre a legalacsonyabb, 89% körüli payout van náluk, nem csak az érintett meccsekre. (Megnéztem 2 múlt heti meccset is, szintén ez volt a helyzet.) :)

Egyébként köszi!