MarkoPolo kalandozásai est.2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Magyar futball színvonal/közeg...melyiket választanád?

Világszínvonalú magyar futball, nézők nélkül, szinte üres stadionokban
Jelenlegi magyar foci színvonal, viszont minden meccsen telt házzal, hangulatos meccsekkel
Idézetet írta: MarkoPolo Dátum november 28, 2014, 18:19:39
Puskás Akadémia - Diósgyőr 2.00 @pinnacle
Puskás Akadémia - Diósgyőr -1 AH 2.85 @bet365
Puskás Akadémia - Diósgyőr félidő/vége V/V 3.10 @bet365

A legfőbb érv ami miatt ezt választottam az a vendég a szurkolók. Több mint 500 miskolci fog a Pancsolóban hazai pályát varázsolni. Minőségi fölény a kispaddal együtt is. Puskás már elég pontot gyűtjött a biztos bennmaradáshoz, Diósok motiváltak, hogy utolérjék az MTK-t és a Vidit is akár.
Puskás Akadémia - Diósgyőr 2.00 @pinnacle 1-0
-1  :noway:
Puskás Akadémia - Diósgyőr -1 AH 2.85 @bet365 1-0
-1  :noway:
Puskás Akadémia - Diósgyőr félidő/vége V/V 3.10 @bet365 1-0
-1  :noway:

#226 december 05, 2014, 11:13:42, MarkoPolo
Ferencváros - Pápa -2.0 ah 2.075
Ferencváros - Pápa 1.fi -1.0 ah 2.05

Bár még hazai ultrák nélkül de jó formában a fradi,  teljes kerettel legerősebb csakérdésekgy csata a csapatba kerülésért erős kispad motivált játékosok.
Pápa gyenge forma, gyenge játékosok Waltner továbbra is eltiltott, Csillus Jagodics Olasz Corian sérült, Faggyas Gál Zulevs kérdéses. Ifistákkal kiegészülve 17-en eddzettek.
Sima haza siker várható.  Gl

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 05, 2014, 11:08:04
Ferencváros - Pápa -2.0 ah 2.075
Ferencváros - Pápa 1.fi -1.0 ah 2.05

Bár még hazai ultrák nélkül de jó formában a fradi,  teljes kerettel legerősebb csakérdésekgy csata a csapatba kerülésért erős kispad motivált játékosok.
Pápa gyenge forma, gyenge játékosok Waltner továbbra is eltiltott, Csillus Jagodics Olasz Corian sérült, Faggyas Gál Zulevs kérdéses. Ifistákkal kiegészülve 17-en eddzettek.
Sima haza siker várható.  Gl
Ferencváros - Pápa -2.0 ah 2.075 2-0
+0  :)
Ferencváros - Pápa 1.fi -1.0 ah 2.05 2-0 (2-0)
+1.05  :great:

Videoton - Dunaújváros félidő/vége H/H 1.72 @bet365
Videoton - Dunaújváros -2 ah 2.250 @bet365

Nem is értem ezt a szorzót. Az ázsiai hendinek -2 nél kellene elálnak lennie. Így ez számomra nem kérdés mint hogy az sem hogy ahogy hétvégén úgy most is a képességének megfelelően játszik a vidi.
Carrillo: "győzelemel és továbbítással szeretnénk búcsúzni" és a múlt heti vereség után a motivációval se lesz baj.
Vegyes csapattal áll fel mindkét együttes de hazai pályán visszavágnak a múlt heti vereségért.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 09, 2014, 16:23:51
Videoton - Dunaújváros félidő/vége H/H 1.72 @bet365
Videoton - Dunaújváros -2 ah 2.250 @bet365

Nem is értem ezt a szorzót. Az ázsiai hendinek -2 nél kellene elálnak lennie. Így ez számomra nem kérdés mint hogy az sem hogy ahogy hétvégén úgy most is a képességének megfelelően játszik a vidi.
Carrillo: "győzelemel és továbbítással szeretnénk búcsúzni" és a múlt heti vereség után a motivációval se lesz baj.
Vegyes csapattal áll fel mindkét együttes de hazai pályán visszavágnak a múlt heti vereségért.
A szünetben 1-1es állásnál:
Videoton - Dunaújváros -1 ah 2.350 @bet365

A helyzeteket nem használták ki majd ez megbosszulta magát. Másodikban Kiskokóval a középpályán már nem lehet probléma.

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 09, 2014, 18:05:05
A szünetben 1-1es állásnál:
Videoton - Dunaújváros -1 ah 2.350 @bet365

A helyzeteket nem használták ki majd ez megbosszulta magát. Másodikban Kiskokóval a középpályán már nem lehet probléma.
61' beáll Nikolics, még 1 tét :)
Videoton - Dunaújváros ah 1.875 @bet365

#231 december 09, 2014, 20:32:45, MarkoPolo
Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 09, 2014, 16:23:51
Videoton - Dunaújváros félidő/vége H/H 1.72 @bet365
Videoton - Dunaújváros -2 ah 2.250 @bet365

Nem is értem ezt a szorzót. Az ázsiai hendinek -2 nél kellene elálnak lennie. Így ez számomra nem kérdés mint hogy az sem hogy ahogy hétvégén úgy most is a képességének megfelelően játszik a vidi.
Carrillo: "győzelemel és továbbítással szeretnénk búcsúzni" és a múlt heti vereség után a motivációval se lesz baj.
Vegyes csapattal áll fel mindkét együttes de hazai pályán visszavágnak a múlt heti vereségért.

Videoton - Dunaújváros félidő/vége H/H 1.72 @bet365 3-1 (1-1)
-1  :noway:

Videoton - Dunaújváros -2 ah 2.250 @bet365 3-1
+0  :)

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 09, 2014, 18:05:05
A szünetben 1-1es állásnál:
Videoton - Dunaújváros -1 ah 2.350 @bet365

A helyzeteket nem használták ki majd ez megbosszulta magát. Másodikban Kiskokóval a középpályán már nem lehet probléma.
Videoton - Dunaújváros -1 ah 2.350 @bet365 3-1
+1.35
  :great:

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum december 09, 2014, 18:26:48
61' beáll Nikolics, még 1 tét :)
Videoton - Dunaújváros ah 1.875 @bet365
Videoton - Dunaújváros ah 1.875 @bet365 3-1
+0.875  :great:

A mennyei téli szünetében egy kis NHL kalandra indulok.
A klasszikus tétemeléses stratégiát használom, döntetlenekre vadászva. A tétemelés nálam úgy fog működni, hogy akármelyik lépcsőfokon jön a döntetlen, kb. ugyanannyit nyerek vele. Szorzók tekintetében 3.75 a minumum. A mérkőzések kiválasztásánál figyelembe veszem az eddig elért egymás elleni illetve az utolsó meccseken játszott döntetleneket.
Az NHL eddigi 602 meccséből 26%-a döntetlennel ért véget a rendes játékidőben. Ha ezt vesszük alapul, akkor átlagban minden 4. meccset találom el. A tesztemnek ez az elsődleges célja.
Már a tegnapi Boston-Buffalo meccset tettem 4.00 - ért, ami szépen jött is.
Mai választottam a Washington - Ottawa @ 3.85.
Hajrá

Tegnapi Washington nem jött.
A mai mérközésem: Detroit - Buffalo @4.05. Ez a 2. lépcső, így 10 egységet teszek.
Hajrá

A tétemelésnél a tétek a következők:
1. - 10 egység
2. - 10 egység
3. - 15 egység
4. - 20 egység
5. - 30 egység
6. - 40 egység
7. - 55 egység
8. - 75 egység
9. - 100 egység
10. - 135 egység

Erre a 10 szintre kalkulátlam előre, 3.8-4 közötti szorzónál 18 és 50 egység közötti profit jöhet nyertes sorozatonként.

Ha tudom hozni a NHL döntetlenek 26%-át, minden 4. fogadásom nyertes, akkor átlag 55 egységre átlag 22,5 egység jöhet, ami hihetetlenül hangzik 150% ROI. Ha csak ezt megközelítem /és nem lesz 10+ bukó széria/ örülni fogok. Azt még nem találtam ki, hogy meddig megyek el, ha 10+ nem jön döntetlen, de nem szeretnék megállni :)


Eddigi eredmény:

Nyertes sorozat: 1
Befektetett egység: 10
Profit: +30
ROI: 300
Összes esemény: 1
Átlag esemény/sorozat: 1
Nyertes/vesztes: 1
Nyertes arány: 100%

Szia!

Ezekkel csak óvatosan. Tavaly én is játszottam ilyet. Volt olyan csapat (Rangers) amelyiknek 20-21-es döntetlen mentes sorozata volt. De rendszeresen voltak csapatok 18-20-as sorozattal is.

Én eleve csak 15 döntetlen nélküli meccsnél szálltam be és csak 5-6 lépcsőt léptem.

Úgyhogy csak óvatosan!

De ő nem sorozatmegszakításra játszik, ahogy kivettem.

Szia Todika!
Sorozarosnak igaza van, én nem egy bizonyos csapat meccseit követem és várom hogy döntetlenezzen.
A mérkőzés kiválasztás az összes fogadási stílusnál az egyik legfontosabb szempont.
Én naponta teszek meccset, az aznapi kínálatból a legmagasabb szorzòsok közül választom ki hog melyikkel dolgozom.A csapatok egymás elleni és az utolsó 6-10 meccsüket vizsgálom. Ahol a legtöbb a döntetlen,  azt fogom választani. Nem bonyolítom túl :) de nem sok időm van a napi elemzésekre.
Neked milyen eredményeid voltak tavalyról?

Bocsi, akkor én néztem félre valamit.

Tavaly pár esetben próbálkoztam, de mint írtam csak 15-16 döntetlen mentes sorozat után. Szerencsére sikerült némi nyereséget termelni, de csak az idény vége felé kezdtem el.

Egyébként azért írtam csak, mert nem számít az hogy kinél van a legtöbb döntetlen. Így javarészt csak a szerencsére bízod, hasra ütésszerűen.

Mikor néztem hiába volt a meccsek vagy 40%- a egy csapatnál döntetlen utána lehet, hogy 15 meccsig nincs.

Mindenesetre sok sikert! Követni fogom.