Való Világ 6

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


VV6: Ki lesz a végső nyertes?

Iza
2 (6.9%)
Krisztián
7 (24.1%)
Aurélió
16 (55.2%)
Teo
0 (0%)
Zsófi
1 (3.4%)
Viki
3 (10.3%)

Összes szavazó: 29

Szavazás lezárva: május 04, 2014, 08:24:09


#106 március 28, 2014, 10:21:17, rosco
"Itt tegyünk pontot az "i" végére!" (by VV Teodóra)

Tipp: VV Krisztián nyeri a szériát
Odds: ??
Tét: 10

Szerinted ennyire vevo a nep az oszinte legenyre? Vagy ennyire ravasz lenne? Szerintem meg csak a nep latni akarja, hogy alazza Izaura a sarga foldig a szerencsetlent :D

Idézetet írta: AC_28 Dátum április 14, 2014, 10:14:04
Szerinted ennyire vevo a nep az oszinte legenyre? Vagy ennyire ravasz lenne? Szerintem meg csak a nep latni akarja, hogy alazza Izaura a sarga foldig a szerencsetlent :D

Az alap emberi értékek benne nyilvánulnak meg legjobban, ezért a többség számára ő a legszimpatikusabb, legrokonszenvesebb.

akurvafaszba.. így egybe.. :DD

Nem semmi. Remélem Iza megy haza..

wtf?  :D  :D  :D

nem szoktam nézni, de ez azért szép, a kettő közül remélem egyik sem nyeri meg, hogy lehet már egy nőt leköpni?

(egy durva sex közben megértem, de így ááááá ....)

most komolyan.. mi nem ugyanazt néztük?

Mit kellett volna tennie Krisznek? Ott állni és tűrni hogy egy ilyen utolsó némber ribanc alpári stílusban szidja a rokonait, a halálukat kívánja.. A legkevesebb hogy leköpi, ha már őt leköpték.

Ha nézted volna, tudnád, hogy ez az Iza full nem normális.  Ezt a nőt nem megverni kellene, hanem elásni..

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 19, 2014, 14:39:51
most komolyan.. mi nem ugyanazt néztük?

Mit kellett volna tennie Krisznek? Ott állni és tűrni hogy egy ilyen utolsó némber ribanc alpári stílusban szidja a rokonait, a halálukat kívánja.. A legkevesebb hogy leköpi, ha már őt leköpték.

Ha nézted volna, tudnád, hogy ez az Iza full nem normális.  Ezt a nőt nem megverni kellene, hanem elásni..

ugyanazt, azt aláírom, hogy először a csaj köpött de akkor sem kellett volna visszaköpnie a fiúnak, az már egy másik dolog hogy miket mondott, sajnos ez őt minősíti, azért azok a dolgok elég durvák, nem tudom mi történt utána de lehet elcsattant egy pofon is.


TiBbel "sajnos" egyet kell hogy értsek. Semmivel sem jobb Krisztián mint Iza. Most nem mennék bele mélyebben, de ugyanolyan sunyi gerinctelen féreg ember Krisztián mint Iza. Csak az a különbség, hogy Iza nem hiszi magáról, hogy ő a nagy őszinte. Az meg már mellékes, hogy mindkettő olyan buta mint a föld.

#115 április 24, 2014, 08:39:55, csacsa44
Idézetet írta: ncis88 Dátum április 19, 2014, 14:39:51
szidja a rokonait, a halálukat kívánja

Villán kívül 10-ből 9-szer bas.ták volna pofán Izát a fent említett megnyilvánulásért. Indián megölte volna.  ;D

Szavazzatok!

És ez az Iza egy modell? Világbékét szeretnék?  ;D Én személy szerint soha nem ütöttem meg nőt, de szurkoltam Krisztiánnak hogy adjon neki egy kiba nagy nyaklevest  ;)  Arról nem is beszélve hogy még jobb helyeken is elvágták volna a torkát ilyenért.

Nem mondom meg kire szavaztam.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 24, 2014, 08:44:45
És ez az Iza egy modell? Világbékét szeretnék?  ;D Én személy szerint soha nem ütöttem meg nőt, de szurkoltam Krisztiánnak hogy adjon neki egy kiba nagy nyaklevest  ;)  Arról nem is beszélve hogy még jobb helyeken is elvágták volna a torkát ilyenért.



Tényleg modell. Van egy barátom, akinek megvolt a csaj. Még a VV elején mondta, nem most hogy ismert lett a lány.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 24, 2014, 19:18:10


Tényleg modell. Van egy barátom, akinek megvolt a csaj. Még a VV elején mondta, nem most hogy ismert lett a lány.

És hogy ilyen nagy a szája, használni is tudja?   :D