Tippjáték Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nem lehet tippeket berakni a Monte-Carlo és a Kuala Lumpur tippversenyekhez, csak a havi versenybe fogadja el a tippeket. Megpróbáljátok kijavítani a problémát? Köszönöm.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 14, 2014, 22:54:25
Nem ugyanaz az iroda adja a nyereményt, igy természetesen a feltétel nem érvényes és megkapod a másikat is.

Pontosítás: mindkettő Betclic-es nyeremény.

olajbogyo76: sajnos nem részesülhetsz a második nyereményben, mivel két egymást követő hét versenyeiről van szó.

A magyar foci tippverseny nem a múlt hétre vonatkozott, még akkor is ha hétfőn zárult, hanem az azelőttire.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 15, 2014, 08:56:55
Nem lehet tippeket berakni a Monte-Carlo és a Kuala Lumpur tippversenyekhez, csak a havi versenybe fogadja el a tippeket. Megpróbáljátok kijavítani a problémát? Köszönöm.

Monte-Carlo-i tippverseny megoldva, Kuala Lumpur-i megoldva.

Idézetet írta: Milan Dátum április 15, 2014, 09:38:42
Pontosítás: mindkettő Betclic-es nyeremény.

olajbogyo76: sajnos nem részesülhetsz a második nyereményben, mivel két egymást követő hét versenyeiről van szó.

A magyar foci tippverseny nem a múlt hétre vonatkozott, még akkor is ha hétfőn zárult, hanem az azelőttire.
Na jól elnéztem a szponzort :)

Jó napot! Az lenne a kérdésem, hogy a betpedia oldalon hol kell megadni a fortunawin felhasználó nevemet? :)

Idézetet írta: kagnes72 Dátum április 15, 2014, 16:13:13
Jó napot! Az lenne a kérdésem, hogy a betpedia oldalon hol kell megadni a fortunawin felhasználó nevemet? :)

Jó napot kívánok!

Privát üzenetben kell elküldeni az adminátornak, ha kihirdette a nyerteseket.

Remélem, hogy tudtam segíteni.  ;)

Viszontlátásra!


Lehet tudni mikorra éritek utol magatokat a tippek kiértékelésével?  :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 19, 2014, 10:29:52
Lehet tudni mikorra éritek utol magatokat a tippek kiértékelésével?  :)
Csinálom folyamatosan.

Rengeteg tipp van, nem egyszerű a mutatvány, de ma reggelig meg lesz csinálva.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 19, 2014, 10:29:52
Lehet tudni mikorra éritek utol magatokat a tippek kiértékelésével?  :)

Amint látod a kollégák folyamatosan dolgoznak az ügyön, viszont a bejegyzésedben érzek némi "intőt" (ejnye-bejnyét  ;D ). Lehet, hogy csak én érzem rosszul.  ;)

Úgy látszik, hogy egyesek nagyon komolyan veszik a tippjátékot, s olyan eseményekre tippelnek, melyek eredményeinek a megtalálása rengeteg időt igényel.

Türelem, rózsát terem.

Idézetet írta: Várda64 Dátum április 19, 2014, 11:01:59
Csinálom folyamatosan.

Rengeteg tipp van, nem egyszerű a mutatvány, de ma reggelig meg lesz csinálva.
Hülyeséget írtam. Természetesen estére gondoltam.

A mostanáig lejátszott események mind a két Tippjátéknál ki vannak értékelve.
Ha esetleg hiba van kérem jelezzétek!

Üdv!

NBA és NHL tippjáték nem lehetne a playoffra? :)

Idézetet írta: stdavid Dátum április 23, 2014, 01:14:14
Üdv!

NBA és NHL tippjáték nem lehetne a playoffra? :)

Lehetne, csak nincs rá szponzor, egyelőre.

Idézetet írta: Milan Dátum április 19, 2014, 19:09:31
Amint látod a kollégák folyamatosan dolgoznak az ügyön, viszont a bejegyzésedben érzek némi "intőt" (ejnye-bejnyét  ;D ). Lehet, hogy csak én érzem rosszul.  ;)

Úgy látszik, hogy egyesek nagyon komolyan veszik a tippjátékot, s olyan eseményekre tippelnek, melyek eredményeinek a megtalálása rengeteg időt igényel.

Türelem, rózsát terem.
Csupán érdeklődés volt, minél tovább akartam látni magam a WTA verseny első helyén.  :) Pénz sajnos nem jár érte az "egymásutáni héten nem jár Betclic bónusz" miatt, de majd ezen a héten. :)

A Május-i tippjáték automatikus és nem választható. Ez most hiba, vagy ebben a hónapban így lesz?