SPF - Budapest

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SPF Open: Ki lesz a végső győztes?

gerry
2 (6.1%)
Milan
5 (15.2%)
vmlinuz
2 (6.1%)
mölli
4 (12.1%)
szalist
5 (15.2%)
misk@
3 (9.1%)
Pozzato
2 (6.1%)
csacsa44
10 (30.3%)

Összes szavazó: 31

Szavazás lezárva: szeptember 26, 2014, 17:40:42

Rendben.Köszi...Csak azért kérdeztem,mert bár a múltkorira is nagyon szerettem volna menni,az sajnos nem jött össze.De ezen mindenképpen ott leszek..Ha fagy akkor is :D

Mindegy mikor lesz, csak a társaság legyen megint jó, meg ital legyen  :D

Szeptember második vagy utolsó hétvégéje jöhet szóba, legalábbis részemről.  :D Lehetséges, hogy Milan és vmlinuz is csatlakozni fog, kérdés, hogy elérik-e a vonatot.  ;D

Ahogy korábban írtam, a májusi torna költségeinek egy részét a tulajdonosok állták, a fennmaradó részt páran szétdobtuk,  illetve volt olyan, aki fél kocsmát hozott magával. És volt aki hozott is ezt-azt és tejelt is, Isten tartsa meg a jó szokását.  ;D  ;)
 
A következő tornán ez annyiban fog változni, hogy az összköltséget szétdobjuk annyi felé ahányan leszünk. Max. 4-5000 forinttal lehet számolni. Ez lesz a részvételi díj, ami tartalmazza a kaját, piát, pályabérlést, hányásfeltakarítást, stb. Szállás nincs benne. Viszont, arra írjatok ötleteket, hogy a visszamondásokkal mit kezdjünk, mert májusban is volt 4-5, már nem is tudom, ami vásárlás szempontjából nem éppen szerencsés.
Első gondolatom az volt, hogy a belépőt előre meg kell váltani. Mit szóltok?   

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 24, 2014, 19:18:21
Szeptember második vagy utolsó hétvégéje jöhet szóba, legalábbis részemről.  :D Lehetséges, hogy Milan és vmlinuz is csatlakozni fog, kérdés, hogy elérik-e a vonatot.  ;D

Ahogy korábban írtam, a májusi torna költségeinek egy részét a tulajdonosok állták, a fennmaradó részt páran szétdobtuk,  illetve volt olyan, aki fél kocsmát hozott magával. És volt aki hozott is ezt-azt és tejelt is, Isten tartsa meg a jó szokását.  ;D  ;)
 
A következő tornán ez annyiban fog változni, hogy az összköltséget szétdobjuk annyi felé ahányan leszünk. Max. 4-5000 forinttal lehet számolni. Ez lesz a részvételi díj, ami tartalmazza a kaját, piát, pályabérlést, hányásfeltakarítást, stb. Szállás nincs benne. Viszont, arra írjatok ötleteket, hogy a visszamondásokkal mit kezdjünk, mert májusban is volt 4-5, már nem is tudom, ami vásárlás szempontjából nem éppen szerencsés.
Első gondolatom az volt, hogy a belépőt előre meg kell váltani. Mit szóltok?

Tökéletesen egyetértek veled, legyen így! Csacsa a király!!!  :D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 24, 2014, 19:18:21
Szeptember második vagy utolsó hétvégéje jöhet szóba, legalábbis részemről.  :D Lehetséges, hogy Milan és vmlinuz is csatlakozni fog, kérdés, hogy elérik-e a vonatot.  ;D

Ahogy korábban írtam, a májusi torna költségeinek egy részét a tulajdonosok állták, a fennmaradó részt páran szétdobtuk,  illetve volt olyan, aki fél kocsmát hozott magával. És volt aki hozott is ezt-azt és tejelt is, Isten tartsa meg a jó szokását.  ;D  ;)
 
A következő tornán ez annyiban fog változni, hogy az összköltséget szétdobjuk annyi felé ahányan leszünk. Max. 4-5000 forinttal lehet számolni. Ez lesz a részvételi díj, ami tartalmazza a kaját, piát, pályabérlést, hányásfeltakarítást, stb. Szállás nincs benne. Viszont, arra írjatok ötleteket, hogy a visszamondásokkal mit kezdjünk, mert májusban is volt 4-5, már nem is tudom, ami vásárlás szempontjából nem éppen szerencsés.
Első gondolatom az volt, hogy a belépőt előre meg kell váltani. Mit szóltok?
Nekem megfelel  :ok:

Most már teniszezés lesz?  ;D  Mert akkor lehet tényleg meg kéne tanulnom már  :great:

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 24, 2014, 21:45:36
Most már teniszezés lesz?  ;D  Mert akkor lehet tényleg meg kéne tanulnom már  :great:

Ha a fentiek is úgy akarják majd, akkor lesz tenisz, szóval ha időd engedi, egyszer kétszer elmehetsz ütögetni egy kicsit  ;)

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 24, 2014, 21:45:36
Most már teniszezés lesz?  ;D  Mert akkor lehet tényleg meg kéne tanulnom már  :great:

Reméljük, hogy ezúttal összejön a tenisz. Ha nem, akkor akkor marad az asztalitenisz, de akkor én visszalépek, vagy az első meccsen "aknába" lépek és feladom.  ;) Majd megkérdezem möllit, hogy mi volt a stratégiája.  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 24, 2014, 21:55:08
Reméljük, hogy ezúttal összejön a tenisz. Ha nem, akkor akkor marad az asztalitenisz, de akkor én visszalépek, vagy az első meccsen "aknába" lépek és feladom.  ;) Majd megkérdezem möllit, hogy mi volt a stratégiája.  ;D
Hazai pálya előnye megvolt.  ;D    Mondjuk az az interes-fiorentinás fal az nagyon tetszett, hatalmas találmány  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum július 24, 2014, 21:55:08
Reméljük, hogy ezúttal összejön a tenisz. Ha nem, akkor akkor marad az asztalitenisz, de akkor én visszalépek, vagy az első meccsen "aknába" lépek és feladom.  ;) Majd megkérdezem möllit, hogy mi volt a stratégiája.  ;D

Nem kell itt a duma, hogy visszalépek meg stb, most a versenyt nem pialás előtt rendezzük, hanem este olyan 8 körül kezdjük, és más lesz a felállás  ( 1,20-as odds van így szumos győzelmére  :D)

Idézetet írta: gerry Dátum július 24, 2014, 22:07:53
Nem kell itt a duma, hogy visszalépek meg stb, most a versenyt nem pialás előtt rendezzük, hanem este olyan 8 körül kezdjük, és más lesz a felállás  ( 1,20-as odds van így szumos győzelmére  :D)

Az igaz, este még a földet is felnyalatta velem..  ;D

Velem is számolhattok!  ;)

Kérés: Augusztus utolsó hetéig legyen konkrét időpont, mert ennek megfelelően tudom kérni a szeptemberi műszakbeosztásomat.


Nekem is így valahogy,így majd kérek én is szabadságot arra a hétvégére.

Idézetet írta: szalist Dátum július 26, 2014, 12:18:34
Nekem is így valahogy,így majd kérek én is szabadságot arra a hétvégére.
bezár a pékség?:-)