Mayplay

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: kivikocika Dátum november 03, 2014, 20:47:25
Kicsit korainak tartom az örömöd, figyelembe véve hogy körülbelül két hete nem fizetnek :(

Ez komoly? Van még vki aki ezt megtudja erősíteni?

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum november 04, 2014, 06:23:46
Ez komoly? Van még vki aki ezt megtudja erősíteni?

Biztos úgy dolgoznak, mint az óvónők és a tanárok és most másfél hetes őszi szünetet tartottak...


Nekem ma délben megérkezett a pénzem. :)

Az azonositas 1 ora alatt megvolt es 2 nap alatt megjott a penz is  :beerchug:

Jajjjjjjmár ! Egyszer jön egy pozitív komment, aztán negatívumok! Egyet előre kettőt vissza  :laugh:  ;D Döntsem el... ::)

Nyugodtan fizess be Patrik! :)

Vasárnap kiforgatva, pénz kikérve, még aznap írtak, aztán hétfőn délután meg is jött a pénz Skrillre.

Kérdés: h mondjuk befizetek 5000Huf-ot akkor a bónuszfeltétel az, hogy 3szor megjátszak egyben 5000Forintot, vagy ezt úgy is lehet, hogy mondjuk 15ször 1000 Forintot játszok meg 1.80-as szorzóval?

15x 1000Ft-t is megjátszhatsz

Az azonosításnak mi a menete ennél a bukinál? Küldjem a doksikat ha majd kérik (kifizetés elindítva), vagy már most el tudom juttatni valahogy?

Idézetet írta: benson Dátum november 19, 2014, 10:19:58
Az azonosításnak mi a menete ennél a bukinál? Küldjem a doksikat ha majd kérik (kifizetés elindítva), vagy már most el tudom juttatni valahogy?

Közben megjött az email, amiben kérik, úgyhogy elküldtem.

Negyed órán belül reagáltak minden emailemre az azonosítás is gyorsan megvolt, kifizetésre 3-5 napot írtak de az is meg volt 24 órán belül. Skrill-es kifizetésre 4,9% + 88ft-ot vonnak le. Korrekt iroda!

Nálam úgy tűnik a 3-5 nap az min. 6 lesz. Kedden kértem ki, szerdán sikeres azonosítás, azóta síri csend. Ha holnap sem jön meg a pénz, zaklatni fogom őket.

Idézetet írta: benson Dátum november 23, 2014, 20:17:33
Nálam úgy tűnik a 3-5 nap az min. 6 lesz. Kedden kértem ki, szerdán sikeres azonosítás, azóta síri csend. Ha holnap sem jön meg a pénz, zaklatni fogom őket.

Na megkaptad?

Idézetet írta: Wezli Dátum november 25, 2014, 14:03:22
Na megkaptad?

Még nem. Azt válaszolták, hogy 3-5 munkanap, és a hitelesítéstől (nem pedig a kifizetés elindításától) számítva. Holnap lesz az 5. munkanap, bízom benne, hogy nem akarják megdönteni a Canbet 9 napos rekordját.

Idézetet írta: benson Dátum november 25, 2014, 19:09:10
Még nem. Azt válaszolták, hogy 3-5 munkanap, és a hitelesítéstől (nem pedig a kifizetés elindításától) számítva. Holnap lesz az 5. munkanap, bízom benne, hogy nem akarják megdönteni a Canbet 9 napos rekordját.

A Canbet rekordja egy év körül van és minden nappal tovább nő!   ;D