Rulett

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Van olyan aki szerint megéri kaszinó bónuszt forgatni?Sokszor 50-500 Eurót is adnak az irodák,de általában 20-50 szeres forgatás van és mire végigtolnád a forgatást,buknál a saját tőkéből is,vagy nem?Van valakinek vmi stratégia,vagy olyan játék,amivel pluszban kilehet ezeket forgatni? :ok:

#527 február 17, 2014, 17:00:57, montanosz
Idézetet írta: Maestro90 Dátum február 17, 2014, 13:32:12
Van olyan aki szerint megéri kaszinó bónuszt forgatni?Sokszor 50-500 Eurót is adnak az irodák,de általában 20-50 szeres forgatás van és mire végigtolnád a forgatást,buknál a saját tőkéből is,vagy nem?Van valakinek vmi stratégia,vagy olyan játék,amivel pluszban kilehet ezeket forgatni? :ok:

elméletileg ahol asztalon van automata bet ott talán lehet, mondjuk raksz egy zsetont a pirosra és mindig ezen marad, mivel hosszabb távon kiegyenlítődik a fekete-piros aránya,lehet kis veszteséggel meguszod és kiveheted a bonust mondjuk 50$-t 30$ beáldozásával így 20$ nyereség lesz

de meg kell mondanom egyetlen embert tudok aki ezt megcsinálta és 10$  nyereséggel zárt
seni másrol nem halottam és én se mertem megcsinálni

csatolok egy live asztal számsort láthato hogy csak mindig feketére rakunk akkor 600 spinnél 12zseton nyereség van ráadásul megforgatva 600 zseton után

piros esetén 50 zseton veszteséggel számolhatunk

sajnos ennél többet kell megforgatni attol függ mik a megforgatás rátái


Szerintem a 30x-os forgatás pont az ami még belefér de több már nem. Engem leginkább a free play bónuszok fogtak meg, ilyenkor kapsz pénzt a kaszinótól + időt és ha sikerül nyerned a pénzből mondjuk 100€-ig akkor azt megkapod bónusznak. Persze  ezt is meg kell forgatni de az előnye az hogy csak egy kisebb összeget kell befizetned hogy kivehesd a bónuszt. Igaz ez még nálam is csak tervbe van mert még nem próbáltam de szerintem jól hangzik. 

Ruletten nem lehet bónuszt kijátszani,olvas utánna.

Sziasztok!

Ha minden körben a 0-ra rakok mondjuk egy centet, akkor a 36. kör után ( ha nem volt 0)  hányszorosra kellene emelni a tétet, hogy visszajöjjön az előző 36 cent?

Vagy lehetne itt tétemelést alkalmazni egyáltalán?

#531 március 20, 2014, 13:06:23, Milan
Üdv,

Erről tudtok valamit?

hogyan-lehet-penzt-keresni.com

Ilyen lehetséges? Annyira meseszerű az egész, hogy nem tudom egy szavát sem elhinni.

#532 március 20, 2014, 13:06:54, Milan
Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 20, 2014, 12:37:12
Üdv,

Erről tudtok valamit?

hogyan-lehet-penzt-keresni.com

Ilyen lehetséges? Annyira meseszerű az egész, hogy nem tudom egy szavát sem elhinni.

Ez hülyeség, ilyen sztorik keringenek már évek óta a neten, de szerintem ezeket maguk a kaszinók indították el.

Az irodák látják a számlád, látják azt is hogy mit játszol, milyen stratégiát követsz. Szerinted ha valaki nyer több ezer dollárt nem fognak rá felfigyelni és csakazértis megszivatni? Ők iránytják, hogy a te képernyődön mi jelenik meg, azaz hogy hova "esik" a golyó. Ha akarják 20 , ha akarják 30 piros jön le egymás után és hoppá elvesztetted a teljes bankod. Az más kérdés, hogy ha te meg én egymással szemben állunk és én dobok fel egy pénzérmét csalás nélkül húszszor egymás után akkor logikus hogy nem nagy eltérés lesz a fej/írás , azaz a piros/fekete között, de ez nem az a mese, ez teljesen irányítható dolog, a sztori pedig egy nagy kamu.

Vigyázz az ilyen "csak nyerhetsz vele" stratégiákkal

#533 március 20, 2014, 13:37:19, Alk
Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 20, 2014, 12:37:12
Üdv,

Erről tudtok valamit?

hogyan-lehet-penzt-keresni.com

Ilyen lehetséges? Annyira meseszerű az egész, hogy nem tudom egy szavát sem elhinni.

Igazából még csak csalnia sem kell a kaszinónak, a szórás és a beépített házelőny gondoskodik a tuti bukásról. Egy időben rengeteget jártunk kaszinóba barátaimmal, láttunk 20+ egyforma színt, kicsit-nagyot, 3 zérót egymás után, majd egy kihagyás után megint zéró (mondjuk mi imádtuk a nagyszériát, de most nem az a lényeg). :D Ja, és ugyebár a 25. piros után ugyanúgy 48,65% esély van a pirosra, mint a feketére. Kikapcsolódni jó, de ennyi. Aki azt állítja, hogy meg lehet verni a rulettet, az vagy szándékosan hazudik, vagy csak tévúton jár, de ugyanúgy valótlant állít.

Ui: Volt egy hapsi, 80-100 eft környéki körei voltak, 35 számot fogott minden körben (különböző tétekkel volt mindegyiken), és 5, azaz öt körön keresztül kidobta. Ez még elmehetett volna akármeddig, csak hát közben elfogyott a kes. Ennyit a szórásról. :)

Idézetet írta: Kagawa Dátum március 20, 2014, 12:54:40
Ez hülyeség, ilyen sztorik keringenek már évek óta a neten, de szerintem ezeket maguk a kaszinók indították el.

Az irodák látják a számlád, látják azt is hogy mit játszol, milyen stratégiát követsz. Szerinted ha valaki nyer több ezer dollárt nem fognak rá felfigyelni és csakazértis megszivatni? Ők iránytják, hogy a te képernyődön mi jelenik meg, azaz hogy hova "esik" a golyó. Ha akarják 20 , ha akarják 30 piros jön le egymás után és hoppá elvesztetted a teljes bankod. Az más kérdés, hogy ha te meg én egymással szemben állunk és én dobok fel egy pénzérmét csalás nélkül húszszor egymás után akkor logikus hogy nem nagy eltérés lesz a fej/írás , azaz a piros/fekete között, de ez nem az a mese, ez teljesen irányítható dolog, a sztori pedig egy nagy kamu.

Vigyázz az ilyen "csak nyerhetsz vele" stratégiákkal

Köszi az infót, én is arra gondoltam, hogy a kaszinók állhatnak a dolog mögött. És a legnagyobb igazság ebben, hogy gép ellen nem érdemes menni, mert nem kérdés, hogy ki a nyerő ott.

Idézetet írta: Alk Dátum március 20, 2014, 13:28:32
Igazából még csak csalnia sem kell a kaszinónak, a szórás és a beépített házelőny gondoskodik a tuti bukásról. Egy időben rengeteget jártunk kaszinóba barátaimmal, láttunk 20+ egyforma színt, kicsit-nagyot, 3 zérót egymás után, majd egy kihagyás után megint zéró (mondjuk mi imádtuk a nagyszériát, de most nem az a lényeg). :D Ja, és ugyebár a 25. piros után ugyanúgy 48,65% esély van a pirosra, mint a feketére. Kikapcsolódni jó, de ennyi. Aki azt állítja, hogy meg lehet verni a rulettet, az vagy szándékosan hazudik, vagy csak tévúton jár, de ugyanúgy valótlant állít.

Ui: Volt egy hapsi, 80-100 eft környéki körei voltak, 35 számot fogott minden körben (különböző tétekkel volt mindegyiken), és 5, azaz öt körön keresztül kidobta. Ez még elmehetett volna akármeddig, csak hát közben elfogyott a kes. Ennyit a szórásról. :)

Hát igen, sok mindent nem lehet ehhez nagyon hozzáfűzni.

És visszatérve az említett honlaphoz: a skrill kifizetési bizonylatok hitelesnek tűnnek a casinóktól, ez is erősíti, hogy leutalják az ipsének a pénzt skrillre, ő meg reklámozza, hogy csak online kaszinózzon, aki bekajálja. A mai világban ilyen meséket nem szabad elhinni, főleg, ha brutálisan nagy betűkkel hirdeti magát a sztori..

Idézetet írta: ZTE88 Dátum március 20, 2014, 16:18:35
És visszatérve az említett honlaphoz: a skrill kifizetési bizonylatok hitelesnek tűnnek a casinóktól, ez is erősíti, hogy leutalják az ipsének a pénzt skrillre, ő meg reklámozza, hogy csak online kaszinózzon, aki bekajálja. A mai világban ilyen meséket nem szabad elhinni, főleg, ha brutálisan nagy betűkkel hirdeti magát a sztori..

A kifizetési bizonylatok a befizetési bizonylatokkal együtt adnak teljes képet.  :)
Abból, hogy bevétele van valahonnan, még nem következik, hogy ott nyereséges is volt. (persze lehetett, de a nyeresége más játéktípusból is származhatott)

Ez így önmagában olyan, mint amikor az egyébként veszteséges sportfogadó posztolja utólag a nyertes szelvényeit.

Mondjuk azt illett volna eldönteni, hogy ha havi 15,000 USD nyereményről beszél, akkor azt ne egy 7,800 EUR bevételről tanúskodó Skill kivonattal támassza alá.


Egyébként még elérhető a régi skrill felület?!

Idézetet írta: Knapp Dátum március 20, 2014, 17:56:54
A kifizetési bizonylatok a befizetési bizonylatokkal együtt adnak teljes képet.  :)
Abból, hogy bevétele van valahonnan, még nem következik, hogy ott nyereséges is volt. (persze lehetett, de a nyeresége más játéktípusból is származhatott)

Ez így önmagában olyan, mint amikor az egyébként veszteséges sportfogadó posztolja utólag a nyertes szelvényeit.

Mondjuk azt illett volna eldönteni, hogy ha havi 15,000 USD nyereményről beszél, akkor azt ne egy 7,800 EUR bevételről tanúskodó Skill kivonattal támassza alá.


Egyébként még elérhető a régi skrill felület?!

Így igaz. A régi skrill felület januárban talán még opcionálisan elérhető volt.

ShadowBot Tesztre jelentkezés a ShadowTeam fórumán a ShadowBot topikjában!

Tesztre való jelentkezés határideje: 2014. márc. 27. - este 20 óra

http://shadowteam-freeplay.com/forum/index.php

Üdvözlettel,
ShadowTeam