Rulett

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A folyamatosan betiltot termek,lásd sportingbet is hamarosan miatt nem érdemes össze-vissza regelni. Legegyszerűbb ha oda regeltek ahova mi regelünk))) ha már a bot is ott fut, a kaszino listát folyamatosan bővitjük ha kiesne valamelyk a orbán-kormány jovoltábol.

Skrillt csináljon mindenki, legegyszerűbb ki-be utalás, bankártyát add oszt doszta ennyi))  :beerchug:


Akik  régebben megvásárolták a rulettmania fejlesztésű Trendvadászt, azok számára ingyenesen biztosítjuk a Shadow Roulette Manager (SRM) programot,minden saját fejlsztésű modullal. Bővebb infó a forumunkban.))

elő ruletten ti láttatok már furcsaságokat?nekem eddig 5 azonos szín volt a max,bár nem is játszottam napi 20 órát...

Idézetet írta: ricsi046 Dátum november 11, 2014, 13:21:51
elő ruletten ti láttatok már furcsaságokat?nekem eddig 5 azonos szín volt a max,bár nem is játszottam napi 20 órát...

Mennyit játszottál akkor, 5 percet? ??? 12-13-as szériák simán vannak élő ruletten is.

Elkészült a Betvoyager Bot-unk, jelenleg 16 modullal, 24 órás trial lehetőség elérhető

nálam volt 16 piros live ruletten, illetve 7 körös folyamatos tapadás egy vonalon, és azt az egyetlen vonalat nem fogtam csak le  :) de ezer másik játékos is játszott annaál az asztalnál szal nem mondhatom hogy ellenem dobtak volna mert tologattak ott 1500€-t s mig én 10centen bűvészkedtem

Tudd valaki esetleg olyan usa játékosokat is fogadó kaszinót ahol van alacsony tétes asztal?

Skacok!
Rég jártam erre de visszatértem.... ;)
Tudtok olyan megbízható (és nem blokkolt) casinót ahol kistétes rulett játszható? (0.1 euro vagy 20-40 ft max) Ja a sportingbeten kívül......

Pokerstarson a kaszinó 0,1$


Én itt szoktam 1 centes téttel játszogatni. kb. 5 perc és moneybookersen van a kiutalás. bwinen van 10 HUF min téttel is.

Idézetet írta: Attischa Dátum március 01, 2015, 08:59:07
Én itt szoktam 1 centes téttel játszogatni. kb. 5 perc és moneybookersen van a kiutalás. bwinen van 10 HUF min téttel is.

Az 1 centesen régen én is játszottam csak lövésem sincs semiiféle reg adatomról...... még az emailcímemről sem.
Egyébként hogy megy a játék?  ;)

Nagyon kihalt a kaszinó szekció. Senki sem játszik?

Új rekord!
Egy gyors délelőtti játék alkalmával, zsinórban 5x :D :redchug: forgott ki a 16-os szám. Azért is nyertem a meccset.... 8)

Hello mindenkinek!
nagyjából végig olvastam a fórumot, de sajnos nem olvastam olyat, hogy valaki foglalkozna e azzal, hogy a kaszinókból mondjuk rulett segítségével kivegyék a bónuszokat.
pedig engem ez a téma eléggé foglakoztat, és szerintem meglehet csinálni! mert ha összegezem csak a magyar nyelvű kaszinók bónuszait, az is majd 1 millió forint. Ennek ha csak az 50 %-t sikerül kivenni, már akkor megérte.

Nem olvastam végig a topikot, és ha van a közlendőmre utalás az előzményekben, akkor elnézést kérek.
Nemrégiben fedeztem fel egy számomra új ingyenes rulett szoftvert.Netán ha valakit érdekel,megoszthatjuk a tapasztalatokat.

http://www.roulette-bot-plus.com/