Bajnokok Ligája Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BL-döntő 2015: Melyik csapat lesz a végső győztes?

Juventus
4 (50%)
Barcelona
4 (50%)

Összes szavazó: 8

Szavazás lezárva: június 06, 2015, 09:46:34

Idézetet írta: Kagawa Dátum augusztus 26, 2014, 18:02:45
+1 , nem hinném, hogy a Malmö komolyan meg tudja szorongatni a milliárdos osztrákokat.


Egy talált gól kell csak hozzá  8)


Én is azt mondom, hogy a sima Malmö győzelem 6,05-ért megér egy próbát! Az első meccs az osztrákoké volt de mégis csak 2-1-re nyertek! A visszavágón bármi megtörténhet, nem vennék mérget a Salzburg továbbjutásra 1,06-os odds-ért!

Idézetet írta: Experte Dátum augusztus 26, 2014, 19:46:52
Én is azt mondom, hogy a sima Malmö győzelem 6,05-ért megér egy próbát! Az első meccs az osztrákoké volt de mégis csak 2-1-re nyertek! A visszavágón bármi megtörténhet, nem vennék mérget a Salzburg továbbjutásra 1,06-os odds-ért!

Igen csak 2:1 lett, köszönve annak, hogy Gulácsi föllökte a saját védőjét és ajándékozott egy szépítő gólt a svédeknek a meccs végén.

Idézetet írta: Experte Dátum augusztus 26, 2014, 19:46:52
Én is azt mondom, hogy a sima Malmö győzelem 6,05-ért megér egy próbát! Az első meccs az osztrákoké volt de mégis csak 2-1-re nyertek! A visszavágón bármi megtörténhet, nem vennék mérget a Salzburg továbbjutásra 1,06-os odds-ért!

Aki látta a meccset, az tudhatja, hogy a 2-1 az a Malmö számára volt hízelgő. Persze a svédek is összehoztak pát izmos ziccert, de hát egy szuperkapus, mint Gula, állta a sarat. Szerintem az hogy a Salzburg van előnyben, az pont hogy a Malmönek  lesz nagyon nagy hátrány, mert jönniük kell, és hát Sorianoék nagyon gyorsan ott lesznek majd kontrákból Olsen kapujánál, és tuti hogy hatékonyabbak lesznek mint Salzburgban. Ott elég sok helyzetet elpuskáztak.

Csak volt egy meglepi vendég siker! Megérdemelte a Maribor! :ok:
A Celtic oda került ahová való de lehet az EL-ben is pofozógép lesz, pláne ha megint összejön a Légiával!! :great:
És 3 over is jött ma!
Holnap a meglepit nálam a Napoli, Ludogorec, Malmö hármas szállíthatja!
Remélem a tetű Steaua kiesik!

Nagyon örülök hogy kiesett a Celtic.Nagy rakás szar ez a csapat,csak a hazai bajnokságban tud erős lenni (pláne hogy a Rangerst alsóbb osztályokba száműzték).Nagyon igazságtalan volt ahogy a Legia ellen továbbjutottak de szerencsére így sem tudnak odakerülni a zsírosbödönhöz.

Idézetet írta: riverside Dátum augusztus 26, 2014, 20:02:33
Aki látta a meccset, az tudhatja, hogy a 2-1 az a Malmö számára volt hízelgő. Persze a svédek is összehoztak pát izmos ziccert, de hát egy szuperkapus, mint Gula, állta a sarat. Szerintem az hogy a Salzburg van előnyben, az pont hogy a Malmönek  lesz nagyon nagy hátrány, mert jönniük kell, és hát Sorianoék nagyon gyorsan ott lesznek majd kontrákból Olsen kapujánál, és tuti hogy hatékonyabbak lesznek mint Salzburgban. Ott elég sok helyzetet elpuskáztak.
Soriano egymaga lőtt három kapufát, a Malmönek semmi köze sem volt a meccshez. A Salzburg idegenben is gurít vagy kettőt minimum. Viszont abban egyet értek Espertével, hogy a Salzburg tj 1.06-ért egy vicc. A Malmö továbbjutása ugyan zíros oddsot jelentene, de abban meg nincs realitás. Én Salzburg góljai 1.5 overt játszok majd kis téttel, vagy kombiba, és rákötöm az Arsenalt.

Idézetet írta: Kagawa Dátum augusztus 26, 2014, 18:02:45
+1 , nem hinném, hogy a Malmö komolyan meg tudja szorongatni a milliárdos osztrákokat.

Bocs ha valakire negatívan hatottam ezzel a hozzá nem értő kommentárommal.

Ezért nem játszok én focit, nem értek hozzá  ;D

Idézetet írta: Kagawa Dátum augusztus 27, 2014, 21:05:52
Bocs ha valakire negatívan hatottam ezzel a hozzá nem értő kommentárommal.

Ezért nem játszok én focit, nem értek hozzá  ;D

8)

Egyébként Gulácsit nem fogják megdicsérni a sógorok.

Az első meccsen fellöki a saját védőjét, most 11-es csinál majd pedig átemelik 35 méterről.

Nálam eddig egyértelműen ő a Malmő legjobbja  ;D ;D ;D

Idézetet írta: Kagawa Dátum augusztus 27, 2014, 21:25:03
Egyébként Gulácsit nem fogják megdicsérni a sógorok.

Az első meccsen fellöki a saját védőjét, most 11-es csinál majd pedig átemelik 35 méterről.

Nálam eddig egyértelműen ő a Malmő legjobbja  ;D ;D ;D

Na de most akkor hogy is van ez? továbbjutnak az osztrákok vagy nem?  :D :D

Sajnos erről beszéltünk... egy tizi és máris más a kép! Hiába a "szarrá nyert" első meccs a több gólos előny nélkül semmit sem ér. Azt meg végképp nem akartam írni, hogy Gulácsi is kifoghat egy rossz napot...  :bash: így hiába parádézott odahaza! :(
Azért a Tippmix rájött a "hülyeségére" mert (tegnap még) a hazai 6.05 és a Malmö tj. 6.0 volt, pedig nagyon nem ugyanaz, ezért én csak gyözelmet raktam:o)  mára le is vitték a sima győzelmet 5,10-re...  :'( amatőrök  :bash:
akkor lenne a legjobb ha 2-1 lenne és hosszabbításban továbbmenne a SB. :beerchug:

Mekkora szívás a bolgároknál mezőnyjátékos "védi" majd a 11-ket!! :laugh:

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 26, 2014, 16:18:06
Malmö továbbjutást érzek..

-az ilyenekre mostanában ráérzek,de valamelyik másik "tuti"meccsel elbas..om :redchug: