Bajnokok Ligája Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BL-döntő 2015: Melyik csapat lesz a végső győztes?

Juventus
4 (50%)
Barcelona
4 (50%)

Összes szavazó: 8

Szavazás lezárva: június 06, 2015, 09:46:34


Sehol semmi bejegyzés. Mindenki számított arra, hogy szopunk?  ;D

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum április 16, 2015, 17:05:31
Sehol semmi bejegyzés. Mindenki számított arra, hogy szopunk?  ;D

Benne volt a pakliban hogy nem nyer a Bayern, de hogy ennyire nem ;D
Ez viszont durva : http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-balhe-a-bl-vereseget-rahuztak-az-orvosokra-lemondtak-2407817. Azt a nagynevű orvost rúgják ki (persze ő mond fel), aki már évtizedek óta ott dolgozik. Ha egy orvost kéne mondani tízből 9 őt mondaná, annyira ismert és elismert. Kicsit túlzásnak érzem. Máshol is előfordult már komolyabb sérüléshullám, sőt Ribery és Robben is sérülékeny játékos. Lehet nagy a mellény, és nem bírják elviselni hogy a Porto jó napot fogott ki, a Bayern meg azt se tudta hol van. Talán Guardiola is jobban járna ha a fejeket rakná rendbe. Szerintem.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 17, 2015, 09:01:04
Benne volt a pakliban hogy nem nyer a Bayern, de hogy ennyire nem ;D
Ez viszont durva : http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/bayern-balhe-a-bl-vereseget-rahuztak-az-orvosokra-lemondtak-2407817. Azt a nagynevű orvost rúgják ki (persze ő mond fel), aki már évtizedek óta ott dolgozik. Ha egy orvost kéne mondani tízből 9 őt mondaná, annyira ismert és elismert. Kicsit túlzásnak érzem. Máshol is előfordult már komolyabb sérüléshullám, sőt Ribery és Robben is sérülékeny játékos. Lehet nagy a mellény, és nem bírják elviselni hogy a Porto jó napot fogott ki, a Bayern meg azt se tudta hol van. Talán Guardiola is jobban járna ha a fejeket rakná rendbe. Szerintem.

Még durvább, hogy ezt már kedden-szerdán megírtad: "A Bayernnél az orvos diktál".  ;D

Bajnokok Ligája Fogadások 2014/15 - negyeddöntők


Április 21., kedd:

2015.04.21 20:45   Bayern München - FC Porto   1.30   5.30   9.55

2015.04.21 20:45   FC Barcelona - Paris SG   1.35   5.19   8.15

Április 22., szerda:

2015.04.22 20:45   Monaco - Juventus   3.23   3.10   2.34

2015.04.22 20:45   Real Madrid - Atletico Madrid   1.75   3.70   4.76


Tippek, vélemények?



Szerintem a Byern-Porto meccsen jo lesz a felido szoglet over es az egesz meccsre a szoglet over, nemtudom ti hogy erzitek  :)

#248 április 21, 2015, 21:45:08, robmiller
Azért a labdarúgás világában 1 nagy igazság van a Földön: sose b@szakodj a németekkel...RIP Porto... :megkur:

VB elődöntőt idézi teljesen ez a mai produkció...csak itt most portugálok, s nem brazilok az áldozatok.

Hát ezt nagyon rossz volt nézni... Annyira fejben dőlt el, egészen hihetetlen. Egy rossz félidőnk volt az egész párharcban, de az nagyon. Ilyen lélektelen, hit, önbizalom nélküli csapatot rég láttam, sajnos teljesen reális volt az első félidei ötös. Nem haraptak a srácok, 2 méterről nézték folyamatosan a Bayern játékosait, sajnos a hozott előny elég nagy negatív hatással volt az egész játékfelfogásra, meg a játékosok is jól be voltak szarva valamitől.  :noway:
Amit még nem értek, hogy miért Martins Indi a balvédő?!  ;D Oké, hogy bal lábas, de annyira látszik rajta alapból, hogy nem oda való, ránézel és látod hogy ebből baj lesz, annyira szélső alkata van a srácnak. Még ha megcseréli Marcanoval, akkor is jobb lett volna, persze nem ezen múlt. Na mindegy, majd jövőre. A harmadik gól nagyon szép volt mindenesetre!  :ok:

Idézetet írta: Jabba Dátum április 22, 2015, 00:24:09
Hát ezt nagyon rossz volt nézni... Annyira fejben dőlt el, egészen hihetetlen. Egy rossz félidőnk volt az egész párharcban, de az nagyon. Ilyen lélektelen, hit, önbizalom nélküli csapatot rég láttam, sajnos teljesen reális volt az első félidei ötös. Nem haraptak a srácok, 2 méterről nézték folyamatosan a Bayern játékosait, sajnos a hozott előny elég nagy negatív hatással volt az egész játékfelfogásra, meg a játékosok is jól be voltak szarva valamitől.  :noway:
Amit még nem értek, hogy miért Martins Indi a balvédő?!  ;D Oké, hogy bal lábas, de annyira látszik rajta alapból, hogy nem oda való, ránézel és látod hogy ebből baj lesz, annyira szélső alkata van a srácnak. Még ha megcseréli Marcanoval, akkor is jobb lett volna, persze nem ezen múlt. Na mindegy, majd jövőre. A harmadik gól nagyon szép volt mindenesetre!  :ok:

Pont ezt mondtam itthon. Egy félidőt vesztettek el mindössze, ráment az egész. Ilyen gyáva taktikával nem lehet ezen a szinten játszani. Labdatartásra kellett volna törekedni, nem átadni a területet. Nem gáz, így is szép, meg tudták rángatni az oroszlán bajszát, csak azért több volt ebben. Lopetegui még kezdő edző, ebből tanulni fog.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 22, 2015, 08:01:13
Pont ezt mondtam itthon. Egy félidőt vesztettek el mindössze, ráment az egész. Ilyen gyáva taktikával nem lehet ezen a szinten játszani. Labdatartásra kellett volna törekedni, nem átadni a területet. Nem gáz, így is szép, meg tudták rángatni az oroszlán bajszát, csak azért több volt ebben. Lopetegui még kezdő edző, ebből tanulni fog.

Nagyrészt egyetértek, ezt jól eltaktikázták persze ebben benne lehetett Danilo hiánya is!
Viszont én épp hogy rohadt nagy égésnek ill. elszalasztott lehetőségnek tartom!
Az első meccs után ez rohadt nagy bukta, pláne 5-0-ás félidő, kapuralővés nélkül!! :bash:
Ez minimum egy "portugál mohácsi vész" és a kutya nem fog emlékezni a szép hazai 3-1 re!!! :noway:

Chicharitooo, már megérte megvenni. Most miért nincs a stúdióban a sok paraszt tikó drukker, aki örjöngött a négyes után? Miért?  ;D
Érik a Juve-Real álomdöntő  :great:

Azért mert azt a meccset a sport1 ezt meg a digi adta..

Ez aztán két jó gyenge meccs volt.  ;D   
Tegnapi után erős visszaesés volt. Remélem  az elődöntőkben elkerüli egymást a Barca és a Bayern, hogy aztán a döntőben találkozzanak, és láthassunk rendes focit is.  ;D