NBA Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez szarul érintett... Nem volt Howard a Rockets magasemberei azt se tudták milyen rendezvényen vannak minden betörésre szarul reagáltak de a Dallas inkább kintről dobált megállás nélkül. Ellis ha open kapta akkor is inkább leütötte, hogy emberről dobhassa a fade away-t.

NBA: Grizzlies - Clippers csatával zárul a hét

Az NBA vasárnapi játéknapján öt találkozót rendeznek csak, ám ezekben is található jókora érték sportfogadói szempontból. A remek formában lévő Blazers a Celtics ellen folytathatja hat mérkőzés óta tartó győzelmi szériáját, míg a Grizzlies - Clippers párharc nyugaton, a Heat - Hornets pedig keleten ígér komoly izgalmakat.

Előzetes: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/nba-grizzlies-clippers-csataval-zarul-a-het

November 25., kedd:

01:00    Charlotte Hornets - Los Angeles Clippers   2.55   1.54   

01:00    Cleveland Cavaliers - Orlando Magic   1.18   5.70   

01:00    Philadelphia 76ers - Portland Trail Blazers   7.30   1.11   

01:30    Toronto Raptors - Phoenix Suns   1.50   2.67


Tippek, vélemények?

NBA Power Rankings, 4. hét: Élen a Warriors

A negyedik hétre újabb változás történt az élen, a Rockets mélyrepülésének köszönhetően a Warriors vezeti erősorrendünket. A Cavs kikerült a top 10-ből, viszont több csapat is hibátlan heten van túl, közülük a Raptors lépte előre a legtöbbet.

Erősorrend: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/nba-power-rankings-4-het-elen-a-warriors

Na asszem inkább megyek aludni  ;D Nincs Gay se, de már bőven ég a NO, 7 perc alatt 4 pontot szereztek... GSW nagyon bekezd, erre azóta ha a Miami homályt dob, az is saját emberhez pattan, emberről beesnek a triplák... Vicc  ;D

Westbrook visszatérése mikorra várható?

Idézetet írta: Greipel Dátum november 26, 2014, 12:17:01
Westbrook visszatérése mikorra várható?
Hétvége, vagy december első hete.


Azt hiszem most már érthető Iman Shumpert rossz formája, és hogy miért nem a meccsekre koncentrál, és hol jár fejben  ;D
Minnesota ellen: 1/11 mezőnyből, és 3 pont, 4 eladott labda
Philly: 3/7 mezőnyből (0/3 hármasról), 7 pont
Houston: 2/10 mezőnyből (0/4 hármasról), 7 pont, 5 fault







November 28., péntek:

19:00    Boston Celtics - Chicago Bulls   2.66   1.55   

November 29., szombat:
                  
01:00    Charlotte Hornets - Golden State Warriors   4.32   1.23   

01:30    Atlanta Hawks - New Orleans Pelicans   1.73   2.16   

01:30    Detroit Pistons - Milwaukee Bucks   1.80   2.15   

01:30    Toronto Raptors - Dallas Mavericks   1.58   2.44   

02:00    Houston Rockets - Los Angeles Clippers   1.88   1.99   

02:00    Indiana Pacers - Orlando Magic   1.55   2.66   

02:30    San Antonio Spurs - Sacramento Kings   1.30   3.80   

03:00    Denver Nuggets - Phoenix Suns   1.76   2.22   

04:00    Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies   1.63   2.33   

04:30    Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves   1.65   2.42


Tippek, vélemények?

Bátor tipp, minden sorozat megszakad egyszer de nem vagyok benne biztos, hogy pont a Warriors ellen akiknek a 2. legjobb az ATS rekordjuk, idegenben pedig a legjobbak (7-1). Az előző meccsen Kemba-t letérdelték plusz lekönyökölték, Stephenson-t pedig leültette az edző a 4. negyedre aztán lenyilatkozta, hogy Steph messze van még attól, hogy sztár legyen az NBA-ben. ;D

Ennek a Lakers - Minny meccsnek egész komoly all star gála hangulata volt  ;D Védekezés nem nagyon volt, amikor belenéztem nem volt kihagyott dobás  ;D Szórakozásnak jó volt  :) De ez a La Vine gyerek nagyon keményen tolta  :o Pozzato, mit gondolsz róla? Szerintem van benne fantázia. Mo Williams és Johnson is nagyon jó volt, és Kobe is, kár hogy megint döntő szituban hagyott ki két büntetőt. Olykor érthetetlen, 5 másodperccel a vége előtt kitekert mozdulattal egyenlít, a végén meg elég üresen dobhatta a triplát, még se ment be...  Azt meg nem is tudtam hogy Young barátnője Iggy Azaela  ??? (mondjuk az a tipikus akit néger f@sz végére képzel az ember  ;D ;D)

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 29, 2014, 08:48:45
Ennek a Lakers - Minny meccsnek egész komoly all star gála hangulata volt  ;D Védekezés nem nagyon volt, amikor belenéztem nem volt kihagyott dobás  ;D Szórakozásnak jó volt  :) De ez a La Vine gyerek nagyon keményen tolta  :o Pozzato, mit gondolsz róla? Szerintem van benne fantázia. Mo Williams és Johnson is nagyon jó volt, és Kobe is, kár hogy megint döntő szituban hagyott ki két büntetőt. Olykor érthetetlen, 5 másodperccel a vége előtt kitekert mozdulattal egyenlít, a végén meg elég üresen dobhatta a triplát, még se ment be...  Azt meg nem is tudtam hogy Young barátnője Iggy Azaela  ??? (mondjuk az a tipikus akit néger f@sz végére képzel az ember  ;D ;D)
Összességében szerintem egy nagyon tehetség csapatunk van, szinte minden posztra van, egy közepes/nagy potenciállal bíró játékosunk. Azonban ez manapság kevés.
Lavine sokszor játszott idén (kényszerből) irányítót, de látszik, hogy az nem az ő posztja. Ő egy scorer, aki atletikus és jól védekezik. Azt mondom, hogy egy normális edzővel (aki látja, hogy ő elvileg bedobó), és egy jól passzoló irányítóval (Rubio), és sok türelemmel, elég jó kis játékos lehet a posztján. Igazából, ha valami csoda folytán pár évig együtt tudnák tartani a Rubio-Lavine-Wiggins perimétert, akkor az egy nagyon tehetséges kis társaság lehetne. Jól védekeznének, és látványosan támadnának. Úgy néz ki Rubio játéka is fejlődni látszik (sérüléséig legalábbis így volt), egyedül Wiggins helyzete aggasztó számomra. A srácban sokkal több van, és ezt néha elő is hozza (ha kedve van hozzá). Én hasonló karriert várok tőle, mint Clyde Drexlertől. Magasposztokra ott van Dieng, akiben szerintem hatalmas potenciál rejlik. Kéne még egy normális ponterős PF (ha elmegy Young, márpedig el fog), és lenne egy nagyon tehetséges keret. Mindössze annyi lenne a probléma, hogy a Wolves vezetőinek sikerült eddig mindig mindent elszúrni...remélem ezt már nem fogják, mert a tehetséges mag kezd körvonalazódni.

Mellesleg ez a CHARLOTTE mi a pöcsömet csinál? 30 pont 1 félidő alatt xD

Furkan Aldemirrel akkor most mi van? Elvileg már rég a Phillyben kéne lennie, ennek ellenére sehol sem látom a rosterben a nevét.