Európai Kosár Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ma a Görög - Cseh találkozóról mi a véleményetek?

@szerintem ha kínkeservesen is, de nyerni fognak a Csehek, bár elgondolkodtató, hogy 1,45 ért érdemes e idegeskedni  majd 2 órán át  :D

Úgy néz ki bajnok lesz a Pinar a törököknél, hihetetlen. Kb mintha az Everton nyerné a Premier League-et.

Idézetet írta: Greipel Dátum június 19, 2015, 20:30:49
Úgy néz ki bajnok lesz a Pinar a törököknél, hihetetlen. Kb mintha az Everton nyerné a Premier League-et.

Szinte már csak a csoda segíthet rajtuk.....

Söpréssel bajnok a Real!  :ok: Mindent megnyertek idén, amit csak lehetett.

Megérdemelte a Real, jók voltak idén. Volt egy nagy csapat a spanyol ligában (ők), volt két jó (Barca, Unicaja) meg a többiek. A jövő viszont érdekes lesz a Real számára. Llullt ugye vinné a Houston, és a Rodriguez is az NBA-be kerülhet. Nélkülük azért más csapat képét kelti majd a Real, bárkik is legyenek azok, akik pótolják őket.

Megint lecseréli a Laboral a keret 3/4-ét. Még San Emeterio is távozik. Egyszerűen nem értem ezt a dilettantizmust. Majmok ülnek a vezetői székekben? Könnyen lehet... Úgy néz ki csak Tillie és Shengelia marad, mindenki más megy. :D

Darius Adams is marad a Laboralnál.  :great: Úgy néz ki, az előzetes hírek alapján mégsem széled szét annyira a csapat, ahogy minden szezonkezdetben.

Durván odab...nak ma a szerbek a franciáknak. Ezek után nem kérdés, kire kell fogadni, ha összekerülnek az EB-n. ;)

Claver--->Laboral, végre valami jó is történik a csapattal.

Ma belenéztem pár percre a német-horvát meccsbe, és kin akadt meg a szemem? Anton Gavelen, a Brose Bambergesen. Ő tudtommal szlovák, és abban a válogatottban játszik. Mit keres a német csapatban?