Női és Férfi NB1 Fogadások 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tatabánya - Balatonfüred H 1,65 bet365
Alapjáraton is a Bányász sikerét várom, szerintem jobban össze vannak rakva, és Maticsot is sokkal jobb edzőnek tartom Csoknyainál. Ráadásul Zdolik és Bánhidi sem játszhat a Fürednél.

A dán Christian Dalmose lesz 2015. július 1-től a Siófok női kézilabdacsapatának vezetőedzője – adta hírül péntek délben a Balaton-parti klub honlapja.


Hoppá :o :o  Nem pitlák igazolás. :ok:


http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezilabda-a-dan-dalmose-lesz-a-siofok-uj-edzoje-hivatalos-2403603



Idézetet írta: slices Dátum március 27, 2015, 17:33:51
A dán Christian Dalmose lesz 2015. július 1-től a Siófok női kézilabdacsapatának vezetőedzője – adta hírül péntek délben a Balaton-parti klub honlapja.


Hoppá :o :o  Nem pitlák igazolás. :ok:


http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezilabda-a-dan-dalmose-lesz-a-siofok-uj-edzoje-hivatalos-2403603

Osztom, nagyon jó edző :)
És egyben persze örülök is neki.   :ok:

Idézetet írta: Lufu Dátum március 27, 2015, 15:11:25
Tatabánya - Balatonfüred H 1,65 bet365
Alapjáraton is a Bányász sikerét várom, szerintem jobban össze vannak rakva, és Maticsot is sokkal jobb edzőnek tartom Csoknyainál. Ráadásul Zdolik és Bánhidi sem játszhat a Fürednél.

Köszi! Szép tipp volt!  :ok:



"Gratulálok" Martín, ma IS bebizonyítottad, hogy egyáltalán nem vagy akkora edző, mint amekkorának tartanak.
Idén eddig 7 fontos meccs volt:
3 Fradi elleni, abból 2 vereség, 1 győzelem
2 Larvik elleni, mindkettő vereség
2 Vardar elleni, egy vereség, egy döntetlen


Hali! Ma lesz ez :
Balatonfüred   -   Tatabánya   2.62   9.00     1.61
10.05.2015 18:00
Ha jól nézem, a Tatabányának már megvan a 3. hely ha esetleg ki is kap ma. Tehát nem annyira fontos már a mai mérkőzés.
( A felsőház 10 fordulóját követően az 1. és a 2. helyezett két nyert mérkőzésig tartó bajnoki döntőt vív. A további helyezések sorsáról (3–6. hely) a rájátszás 10 fordulóját követően megállapított tabella dönt.)

3.   Tatabánya          9   4   1   4   221:237   9   
4.   Csurgó         10   3   1   6   246:265   7   
5.   Balatonfüred   9   2   0   7   225:254   4   
6.   Orosháza        10   1   0   9   228:307   2

Szerintetek is nyerni fog a Balatonfüred?

yesss
Balatonfüred   30-24   Tatabánya

Dunaújváros - Érd mérkőzésről mi a véleményetek?

Bajnoki címet ér az FTC-nek, ha 18 és fél év után nyer Győrben

Tizennyolc és fél éve nyert legutóbb Győrben az FTC női kézilabdacsapata, amely ha csütörtökön vagy szombaton győzni tud az ETO otthonában, 2007 után ismét bajnok lesz.

Győri ETO - FTC (május 14, 17:00)   1.15  13.00  6.00

Vélemények, tippek?

Idézetet írta: gerry Dátum május 12, 2015, 22:03:30
Dunaújváros - Érd mérkőzésről mi a véleményetek?
Hali!
Én szerintem az Érd most elég jó formában van. Néztem a korábbi eredményeket mikor is a Dunaújváros volt a hazai, szoros mérkőzéseket játszottak, néha nyert a vendég csapat.
04.02.15   NBI   Dunaújváros N   Érd N   23 : 22
14.05.14   NBI   Dunaújváros N   Érd N   22 : 23 (22 : 22)
23.11.13   NBI   Dunaújváros N   Érd N   27 : 34
13.01.13   NBI   Dunaújváros N   Érd N   27 : 27
28.10.11   NBI   Dunaújváros N   Érd N   26 : 27
Szerintem ismét nyerni fog az Érd. Viszont a Dunaújvárosnak szurkolok, mert Fejér megyei csapat és én is ott éltem a közelben.

A Dunaújváros két emberes csapat, de inkább egy. Az ÉRD-nél van 5-6 lány, aki képes 6-7 gólra egy meccsen. Ráadásul a Dunaújvárost Mátéfi edzi  ;D Na, nem mintha a másik oldalon egy edzőfenomén dirigálna, de én azt hiszem, itt bizony nyer az Érd.
Érdemes elolvasni a handball.hu-n az első meccsről szóló cikk utáni kommenteket, senki sem bízik az Újvárosban, saját szurkolóik sem...

Persze jó kis magyar kézi, a döntetlennel érdemes biztosítani. Az ördög nem alszik  :D

Múlt héten a Fradi ember feletti teljesítményt nyújtva győzte le a fővárosban a bajnoki címvédő Győri ETO-t a hatvan percet követő hétméteresek során. Intő jel lehet ez a kisalföldiek számára, ugyanis Tomori igen gyenge játéka ellenére  sem tudták győzelemmel kezdeni a párharcot. Bár az Audi Arénában a találkozó toronymagas esélyese a hazai csapat, minden bizonnyal szoros összecsapást láthatunk.

http://www.sportfogadas.org/elozetesek/veget-er-a-gyori-hegemonia

A Fradi ma nagyon akarja ezt a győzelmet, 5 közte, ha a Győriek így folytatják, ma meg lesz a bajnok!