Fogadások Európai Bajnokságokra 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen, a Minszk jobbnak tűnik, de a Pozsony képes bravúrokra és a Minszk nem biztos, hogy azok közé a csapatok közé tartozik, akire az életemet merném egy ilyen meccsen bízni. De én csak a meglátásom írtam, aki gondolja, nyomja nyugodtan a Minszket, én is rakok rá fél forintot :)
A lényeg, hogy ma szerintem SKA menjen ezerrel :)

Házat semmiképpen nem fogom feltenni rá. :D Szka sima, meg holnapi Metallurg is elég erős. :D

Sziasztok!

Ma inkább csak lezongorázom nektek, hogy milyen meccsekről mit gondolok, nem nagyon fejtem ki őket.
Helyzetjelentés:
- Amur Habarovszk - Szeversztal Cserepovec, kihagyós, max. 5,5 v. 6.5 alattit tennék, Végeredmény: 4-5
- Admiral Vlagyivosztok - Torpedo Nyizsnyij Novgorod, kihagyós, a Vlagyivosztoknak eddig 2 mérkőzése volt otthon, mindkettőn elverte a Barisz Asztana csapatát, bármi lehet belőle, Végeredmény: 4-1
- Jugra Hanti-Manszijszk - Barisz Asztana, kihagyós, a Jugra inkább inkább idegenben teljesít jó, az Asztana meg otthon, Végeredmény: 1-2
- Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Ak Barsz Kazany, kihagyós, a vendégeknek talán több esélyük van, de nem szerepelnek annyira meggyőzően idegenbeli meccseken. Végeredmény: 2-3

Tippek (hogy hosszabbításba, vagy rendes játékidőbe, azt mindenki maga döntse el :) ):
- Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk: mivel a Podolszk nagy pofont kapott az előző fordulóban a Szentpétervártól, ezért nálam hazai. Szóba jöhet még az 5,5 vagy 6,5 alatti is. Végeredmény: 6-4, a 5,5 vagy 6,5 alatti elment, bár én nem tettem meg.... :S
- Lada - Szalavat Ufa: a Lada az idei év pofozógépe, ha a vendégek összeszedik magukat, akkor meglesz a győzelem, egyébként 6,5 alatti inkább jó tipp, Végeredmény: 0-2, bejött mindkét tipp, már aki megtette :)
- Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk: a vendégek jók, a hazaiak is tudnak jól játszani, 6,5 alatti mérkőzést várok vendég győzelemmel, Végeredmény: 2-4, tehát mindkettő bejött annak, aki megtette. :)
- Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk: a hazaiak eredménye 2-0-2-2, tehát nem sok esélyt látok rá, hogy megállítanák a Magnyitogorszk menetelését, Végeredmény: 1-4
- Szibir Novoszibirszk - CSZKA Moszkva: nem rossz a Novoszibirszk, de szerintem a CSZKA idegenben letudja őket győzni. Végeredmény: 2-3

Felhívnám a figyelmeteket, hogy a ma játszódó, mind a 9 meccsre írtam valamit, de ebből egyik sem tuti tipp, lehet szemezgetni. Magnyitogorszkot érdemes megtenni :)

Sziasztok!

Tegnap ugyan nem írtam tippeket, de többé-kevésbé egyértelmű meccsek voltak, nálam a Jokerit és a Pozsony hosszabbításos volt, SKA ment rendes játékidőben.
Mai meglátások a KHL-el kapcsolatban:
- Admiral Vlagyivosztok - Szeversztal Cserepovec: izgalmas meccsnek igérkezik, a Vlagyivosztok 3-ból 3 meccset megnyert otthon, a Cserepovec meg idegenben ontja a gólokat, átlagban 4-et. Én kihagyom, de lehet, hogy valakinek megéri, hiszen unibeten is 2,15 - 4,10 - 2,80-as oddsokat kínálnak. Végeredmény: 5-4, hosszabbítással.

- Metallurg Novokuznyeck - CSZKA Moszkva: hasonló az előzőhöz, a CSZKA eddig az idényben egyszer kapott csak ki, azt idegenben szenvedte el. A Novokuznyeck számomra egy szimpatikus - szerintem - erős csapat. Senki nincs velük szemben könnyű helyzetben, ahogy most a CSZKA se. A hazaiak 4 meccsen eddig 2-2-t játszottak, kikaptak az Asztanától és a Novoszibirszktől, viszont hosszabbításban nyertek a Omszk, valamint a Szalavat Ufa ellen. A vendégek mellett szól, hogy átlagban azért ők 3 gólt bevágnak egy idegenbeli meccsen, míg a Novokuznyeck csak kettő, de azért hármat be is kapnak. Ennek ellenére képesek a bravúrra a hazaiak, azonban úgy gondolom, ha hosszabbítással is, de nyerni fognak a vendégek. Végeredmény: 1-6

- Avtomobiliszt Jekatyerinburg - Ak Barsz Kazany: ha hosszabbítással is, de vendég győzelmet várok. Végeredmény: 3-5

- Jugra Hanti-Manszijszk - Avangard Omszk: hosszabbítással vendég siker. Végeredmény: 3-2

- Lada - Metallurg Magnyitogorszk: vendég Végeredmény: 3-2 Emiatt kifejezetten bosszús voltam, szerintem elmehetnek ezek után követ törni....

- Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Szalavat Ufa: egyikük sem meggyőző, de inkább vendég vagy 6,5 alatt. Végeredmény: 0-4, megvolt a 6,5 alatt is :)

- Lokomotiv Jaroszlavl - Dinamo Moszkva: ha hosszabbítással is, de vendég és talán 6,5 alá is beférnek. Végeredmény: 4-2, de a 6,5 alatti bejött.

Jó tippelést :)

Sziasztok!

A 3 közül melyikben látjátok a legtöbb fantáziát?
Saipa-Lahti H 1,75
Skelleftea-Farjestadt H 1,75
Köln-Iserlohn H 1,72

(Tippmix oddsok)

Én a svédet vagy a németet választottam volna, finnekből szerintem életem folyamán még egy sem jött be... :D
Azt mondjuk nem értettem, hogy a Köln miért tűnt esélyesebbnek, mint az Iserlohn....

Mai KHL:

- Atlant Mitiscsi - SZKA Szentpétervár: szerintem vendég :) Végeredmény: 4-3 Az első vereségnek is el kellett jönnie, de nem gondoltam volna, hogy pont a Mitiscsi ellen...

- Dinamo Minszk - Jokerit Helsinki: a hazaiak elég jól teljesítenek hazai pályán, egyetlen vereségük van és még a CSZKA-t is sikerült megverniük. A finnek sem nyújtanak rossz formát idegenben, azonban még igazán kemény csapatok ellen talán nem játszottak, így a fehéroroszokba akár bele is törhet a bicskájuk. Végeredmény: 2-3

- Medvescak Zagreb - Dinamo Riga:
A horvát csapat, ugyan csak kétszer nyert hazai pályán 7 meccsből, de szerintem ma meglehet a 3. A vendég, lettek eddigi 6 idegenbeli meccsükből 5-t elveszítettek. Hosszabbítással szerintem a hazaiak fognak kijönni győztesen. Végeredmény: 3-2

Sziasztok!

Az utóbbi 2 nap nagyon gyalázatos volt a számlám számára, azonban most a CSZKA meccsen újra lendületet vett 3 nyertes tippel: 3,5 felett, 4,5 felett és vendég siker :) 1 perc van hátra és 0-5. Hihetetlen, a Vlagyivosztok nagyon kemény otthon, nem gondoltam volna, hogy ilyen sima meccset játszik majd vele a moszkvai együttes.

Mai tippek:

- Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Magnyitogorszk: hosszabbítással vendég

- Szibir Novoszibirszk - Szeversztal Cserepovec: 3,5 felett

- Traktor Cseljabinszk - Szalavat Ufa: talán 4,5 felett, de inkább 3,5 felett, hosszabbítással vendég

- Nyefytehimik Nyizsnyekamszk - Avangard Omszk: hosszabbítással Omszk

Ne is mondd az utobbi ket napot... Majdnem sirtam.

Akkor legalább nem csak én voltam így vele :)

Már ugyan megy a Novokuznyeck, de szerintem 5,5 alatt lesznek

0-3....vegyétek tárgytalannak... :D
Remélem senki nem tette meg :S

nem, de most teszek valamit, mert kell :D jó lenne 10k + a hétvégén

Sziasztok!

Az utóbbi napok igen siralmasak voltak, azonban úgy néz ki, sikerül kimászni a gödörből, egyelőre biztonsági játék megy:
Szalavat Ufa - Amur Habarovszk hazai Végeredmény: 7-2
Ha valakinek van vér a pucájában, akkor esetleg:
SZKA Szentpétervár - Jokerit Helsinki hazai Végeredmény: 4-1

Mai tippek:
Ak Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk hazai Végeredmény: 3-0
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk hazai Végeredmény: 1-0

Magnyitigorszkot kihagynám, mert mostanában úgy néz ki, nem tiszta fialás a csapat még a Jugra ellen is képesek kikapni, mint múltkor a Vlagyivosztok ellen. Pozitív, hogy idegenben egy hete viszont megverték a Jugrát. Mindenkire rábízom a döntést :) Végeredmény: 5-4, azért az 1,30-as oddsért aki megtette izgulhatott.

Vasárnapi tippek:

Avangard Omszk - Amur Habarovszk: hazai, ugyan az Omszk utóbbi 5 meccséből 3-at elvesztett, úgy gondolom a Habarovszk csapatát megverik.

Szalavat Ufa - Szibir Novoszibirszk: (hosszabbítással) hazai, gólgazdag 5.5 feletti meccset várok.

Dinamo Moszkva - Szeversztal Cserepovec: Nem tűnik rossz meccsnek. Én a hazaiakra tennék, azonban a vendégeknél nem ritka a 4-5 gól sem, amiben a moszkvaiak nem tudják - szerintem - a lépést tartani. Inkább hagyjuk ki, az 1,50-es oddsért nagy lehet a kockázat

Slovan Bratislava - Jokerit Helsinki: (hosszabbítással) vendég

Jó tippelést és kellemes vasárnapot!

Mai tippek:

SZKA Szentpétervár - Dinamo Riga hazai
Ak Barsz Kazany - Admiral Vlagyivosztok hazai

Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk talán hazai, de már annyira nem bízok a Magnyitogorszkban...

Mai sorozat meg szakításos tippjeim,hosszabbítással együtt!

Avtomobiliszt Jekatyerinburg v Jugra Hanti-Manszijszk  V 2,10  1-0
SZKA Szentpétervár v Dinamo Riga  V 7,50
Ferencváros v Csíkszereda  V 2,60