Fogadások Európai Bajnokságokra 2014/15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: JerzyZen Dátum október 13, 2014, 13:30:38
Mai sorozat meg szakításos tippjeim,hosszabbítással együtt!

Avtomobiliszt Jekatyerinburg v Jugra Hanti-Manszijszk  V 2,10
SZKA Szentpétervár v Dinamo Riga  V 7,50
Ferencváros v Csíkszereda  V 2,60



Nem okoskodni szeretnék,és értem is ezt a megszakításos módszert,de ez a Csíkszereda annyira harmatgyenge idén és anyagi gondokkal is küzdenek...

Én sem akarok, de az Szentpétervárt nem értettem. Három fordulóval ezelőtt buktak a Miticsi ellen...
A Riga ellen otthon, kb a 1 % volt az esély, akkor érte volna meg, ha vagy 6-8x odds van a vendégre.
A Jekatyerinburg még inkább érthető.
Holnapi tipp:

Jokerit Helsinki - Dinamo Riga hazai
Lada - Traktor Cseljabinszk: nem értem, miért a vendégek az esélyesebbek, a Lada csapata egészen jó eredményt hoz hazai pályán, 10 meccsből otthon 5-5 a mérlegük, a vendégeknek 3-6. Gólszegény meccset várok, talán hazai győzelemmel, de inkább kihagynám, maradjon a finn csapata győzelme a mai tipp.

DEL-be ma Mannheim -1.5-be gyanúsan jó lesz


Sziasztok,
Valakinek van valami jó kis infója MOL Ligához meg a Volán meccsről? :)

Idézetet írta: Levi Dátum október 26, 2014, 10:37:35
Sziasztok,
Valakinek van valami jó kis infója MOL Ligához meg a Volán meccsről? :)
Brasov - Ferencváros
Fradi C-sorral utazott Romániába de így is sikerült megvernie az idén harmatgyenge Csíkszeredát, de ez a Brasov  jóval keményebb ellenfélnek igérkezik mint a tegnapi csíki csapat. Az itteni román fogadóirodáknál 1.60ért adják a hazai brassói győzelmet amiben szerintem bőven van érték  :)

Itt 1.68 az oddsa.
A Brassó mellé szerinted mehet az UTE ?


Ez a Nyizsnyij Novgorod-CSZKA Moszkva meccs teljesen valószínűen alakul... JYP-Saipát már meg sem említem... Gány sport ez a hoki, de én még gányabb vagyok, mert ilyenekre fogadok...

A Torpedo nem rossz, CSZKA meg elvesztette a lendületet az utóbbi időben. Várható volt, hogy nem lesz sima.

Nah, de go Slovan! :D

Idézetet írta: buszberlet Dátum október 30, 2014, 19:18:36
A Torpedo nem rossz, CSZKA meg elvesztette a lendületet az utóbbi időben. Várható volt, hogy nem lesz sima.

Nah, de go Slovan! :D
Pedig sima lett. :D Csak nem a CSZKA számára.

az idióta Radulov is benne van..

10 perces kiállítás sportszerűtlen magatartásért, és az gól esetén sem jár le.... 2-3 meccsel ezelőtt is 2+10 meg előző meccsen is vagy 3x2

nagyon tud hokizni, csak egy barom állat

Slovan is kiégett.. hogy a faszba lehet ilyen könnyelműen játszani, nem értem.. :(

Mai EBEL valaki?

Vienna elég tutinak tűnik
Az Alba is megverheti szerintem a Bolzano-t. 3.10-ért.

KHL-ben Avangard, és sztem SZKA is be fogja húzni, bár az necces. A Jokeritre is jó az 1.65, bár a Sochi meglepetést okozhat. De szerintem a finnek behúzzák. A Medvescak pedig ki fog kapni szerintem.

Na visszatértem...
Megnéztem a mai meccseket, mit ne mondjak, sok bajnokságban van kecsegtető, így csak lezongorázom őket, mindenki választ magának.
Szlovák Extra Liga:
- Kosice - Martin H
- Nitra - Piestany H
- Poprad - Zilina H
- Skalica - Zvolen V
Cseh Extra Liga:
- Trinec - Liberec H
- Sparta Praha - Slavia Praha H

EBEL:
- Ljubljana - Vienna V
- Znojmo - Dornbirn H
- Salzburg - Klagenfurt H

KHL:
- Avangard Omszk - Nyefytehimik Nyizsnyekamszk H
- CSZKA - Mitiscsi H
- HK Szocsi - SZKA Szentpétervár V
- Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobiliszt Jekatyerinburg H

Amire szerintem nem érdemes itt, az a Slovan, ugyanis 1,55 jó oddsnak tűnik, csak idegenben a keleti csoportban, a Vlagyivosztoktól csak az Omszk lőtt többet idegenben, a Slovan meg elég gólszegény otthon. Tehát szerintem inkább rakjunk 100 forintot a vendégre...4.49-es oddsot megér :)
Német DEL (általában, ha ebből ötöt megteszek négy legalább elmegy, de hátha most nem :D):
- Hamburg - Düsseldorf H
- Mannheim - Straubing H
- Augsburg - Schwenninger H


Lehet ízekre szedni a tippeket, ha valakinek van valami meglátása :)

Összességében annyira nem lett gáz :) Sajnos az EBEL-t pont a csehekkel kombiba tettem meg, így az bukó...
Azonban a szlovák Extra liga szépen hozott :)