NFL Fogadások 2014/2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 14, 2014, 19:19:02
Szerintem az NFL oldalára értette a három kattintást, ahol hetekre lebontva van naptár: http://www.nfl.com/schedules/2014/REG1

Ettől függetlenül hasznos a menetrended :)
Nyilván NFL honlapra értettem, de ha rákattintotok a print feliratra felül, akkor ott van az összes opció, hogy hogyan akarjátok lementeni a menetrendet. Teljesen, részlegesen, csapatra bontva, hetekre bontva stb.
Régen rossz ha NFL fogadóként egy excel táblázatból kell szemezgetned mennyi időd maradt és mire tudsz fogadni adott héten, ráadásul a hálaadás utáni meccsek időpontjai általában már nagyon mobilisak a tévéközvetítések miatt, innentől kezdve értelmét veszti augusztusban lementeni a decemberi meccsek kezdőidőpontjait.
Semmi sincs kőbe vésve, de az NFL honlapon mindig a friss és adott hétre érvényes menetrend lesz fenn, ellentétben evvel az excel táblával, amit majd frissítesz ha kedved tartja.

#16 augusztus 14, 2014, 20:01:55, Gold Rush
Mindegy, a lényeg pont az excelen volt, nem printelésen...
Excelben oda tudod rakni a nyitó, záróoddsot, ML és pointspreed-et, csapaterősséget stb. (adatokat tudsz gyűjteni, adatbázist építeni)
Ezt egy printelt verzióval nem csinálod meg.

NBA-nél nálam előző szezonban hatalmas segítség volt, nyílván néha bele kell nyúlni a ritka elcsúszások miatt, de ez teljesen kezelhető.
Részemről lezártam, bíztam benne valakinek hasznos lehet rajtam kívül.

"Régen rossz ha NFL fogadóként egy excel táblázatból kell szemezgetned" - régen rossz, ha nem ezt teszed...

Idézetet írta: Gold Rush Dátum augusztus 14, 2014, 19:59:32
Mindegy, a lényeg pont az excelen volt, nem printelésen...
Excelben oda tudod rakni a nyitó, záróoddsot, ML és pointspreed-et, csapaterősséget stb. (adatokat tudsz gyűjteni, adatbázist építeni)
Ezt egy printelt verzióval nem csinálod meg.

NBA-nél nálam előző szezonban hatalmas segítség volt, nyílván néha bele kell nyúlni a ritka elcsúszások miatt, de ez teljesen kezelhető.
Részemről lezártam, bíztam benne valakinek hasznos lehet rajtam kívül.

"Régen rossz ha NFL fogadóként egy excel táblázatból kell szemezgetned" - régen rossz, ha nem ezt teszed...
Lehet időmilliomosnak születtél, de őszintén szólva a fent felsorolt kitételeidre mind van megoldás az interneten - aki keres az talál.
ML és PS és 'csapaterősség' adatbázis mit sem ér a részletes offenzív vagy defenzív statok nélkül, amik szintén rendszeresen három kattintásnyira vannak ha van valakinek internetelérése. Örülök hogy te ezeket magadnak vezeted, de ez inkább az obsessive–compulsive disorder egyik jele és nem a praktikumé.

A printelt verziónál eddig csak a schedule volt a fontos (emiatt is kezdtem hozzászólni) az meg ahogy említettem nem lesz kőbe vésve, de továbbra is állítom hogy aki nem tett le 2006-2008 tájékán az excelezésről (kivétel mondjuk a money management könyvelés), az iszonyatos időmennyiséget öl bele a semmiért egy hobbiba amihez minden szükséges adat három klikk alatt elérhető - csak ugye keresni kell tudni.

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 14, 2014, 20:25:37
Lehet időmilliomosnak születtél, de őszintén szólva a fent felsorolt kitételeidre mind van megoldás az interneten - aki keres az talál.
ML és PS és 'csapaterősség' adatbázis mit sem ér a részletes offenzív vagy defenzív statok nélkül, amik szintén rendszeresen három kattintásnyira vannak ha van valakinek internetelérése. Örülök hogy te ezeket magadnak vezeted, de ez inkább az obsessive–compulsive disorder egyik jele és nem a praktikumé.

A printelt verziónál eddig csak a schedule volt a fontos (emiatt is kezdtem hozzászólni) az meg ahogy említettem nem lesz kőbe vésve, de továbbra is állítom hogy aki nem tett le 2006-2008 tájékán az excelezésről (kivétel mondjuk a money management könyvelés), az iszonyatos időmennyiséget öl bele a semmiért egy hobbiba amihez minden szükséges adat három klikk alatt elérhető - csak ugye keresni kell tudni.

Nem értem a személyeskedő stílusod, de valamit biztosan kompenzálni szeretnél ezzel.

Az viszont világosan látszik, hogy halvány lila gőzöd sincs, hogy miről beszélek.

Számomra leginkább a money management-es könyvelésed volt megmosolyogtató, ebből számomra egyértelmű, hogy ahhoz biztosan nem értesz. Márpedig proper money management nélkül nehéz sikeres fogadónak lennie bárkinek, bármilyen statok alapján válogatja is ki a meccseit és lehet akár 70%-os hit rate-je is.

Viszont ha ekkora internetguru vagy, akkor szívesen venném, ha megdobnál egy linkkel, ahol a tavalyi szezon összes meccsének opening HC-i találhatóak egyben (nem a sportfogadó oldalak nyitó hendikepjeire gondolok, hanem az igazi nyitó line-ra) – (aki keres az talál elvét vedd alapul).

Mivel nem akarom teleszemetelni ezt a topic-ot ilyen értelmetlen párbeszéddel, ezért ne várj több hozzászólást részemről, max. egy köszönömöt, ha átdobod a linket.

Sok szerencsét az NFL szezonhoz!

Na örülök hogy gyűlünk lassacskán. Még várunk pár napot,hátha jelentkeznek néhányan.

Aaron Rodgers alapszakasz MVP címében szerintem van érték 8.50 oddson. Szerintetek is?

Idézetet írta: Jabba Dátum augusztus 26, 2014, 10:36:43
Aaron Rodgers alapszakasz MVP címében szerintem van érték 8.50 oddson. Szerintetek is?
Elég sérülékeny őfelsége, úgyhogy nem hiszem, ennél a value-t inkább az adná, ha a támadófalát beton játékosok alkotnák.
Nézz inkább egy WR-t MVP jelöltnek, szerintem idén ott lesz nagy áttörés.


Kicsit álmosan ugyan, de úgy látom jelenleg eddig 6 jelentkező van,ami nagyon kevés sajnos,azt hittem gyorsan leszünk 12-16-an,úgy elég élvezetes. Mindenesetre még várhatunk pár napot,de úgy a draft is csúszik,bár szeptember 5-ig van időnk.

Rodgers : Az egyik legjobb irányítónak tartom, az egész a GB szezonjától függ. Ha összeállnak és az elkapók is úgy akarják össze jöhet.Sokszor megmutatta már hogy milyen egy "megrajzolt hosszú passz", így a QB raitinggel nem lesz gondja.
De 8.5-ért lehet benne érték,kisebb téttel érdemes lehet bepróbálni!

Én próbálok minél több hírt elolvasni,és jövőhéten nekilátok a fogadási lehetőségek átböngészéshez is,majd megosztom hogy miket találtam,és írjátok be ti is hogy miket láttok jónak, több koponya több ötlet!

Idézetet írta: Hakniman Dátum augusztus 26, 2014, 19:48:41
http://www.sport1tv.hu/Hirek/2014/08/26/nfl_kozvetites3

Végre egy jó hír!
Minimaxon. :D Mondjuk kár, hogy csúsztatva adják, meg így nem lehet majd használni a live contentet. Szerintem én maradok majd a kedvenc csapatom meccsinél, de ha éppen az esti lesz akkor nem hülyeség ez... Köszönet!! Így kellene az nba, nhl, mlb-vel is.

Hali! Én is jönnék a fantasy ligába. Szerintem a commish csinálhatna neki egy új topicot úgy hátha többen jönnének.

1: Ghastly
2: priest (chaten jelentkezett)
3: junglefever
4: Jabba
5: RedMunchen2013
6: psychocska
7: Colonel Jessup

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum augusztus 28, 2014, 11:50:58
Hali! Én is jönnék a fantasy ligába. Szerintem a commish csinálhatna neki egy új topicot úgy hátha többen jönnének.

1: Ghastly
2: priest (chaten jelentkezett)
3: junglefever
4: Jabba
5: RedMunchen2013
6: psychocska
7: Colonel Jessup

Persze,mindenképp kértem volna új topikot neki,ha még 1 ember jönne akkor a minimális létszám meg is lenne!

A kérdések :
- Alapvetően 1QB, 2RB,2WR,1TE,1K, 1 DEF, 1WR/RB a felállás.
    - DEF team helyet akartok játékosokat,vagy elég ez? Én vettem már részt ilyen meg olyan ligában is, ahol csapat volt ott sokkal jobban együtt volt a mezőny.
    - Mivel szerintem csak 8 csapatos lesz a mezőny, növeljük-e a támadó embereket? Több RB,WR, TE, esetleg QB?Mivel csak 8 csapat lesz,és ugye az NFL 32 csapatos,nagyon sok játékos marad draftolatlan,ezt próbálnám kiküszöbölni. Egy 16 fős fantasyba elég lenne az alapvető,de itt akár kipróbálhatnánk mondjuk egy 1QB,3RB,3WR,2TE,2K, 1WR/RB vagy valamit.

Playoff: mivel 8-an leszünk, így lehet olyat is hogy 14-15-16 héten is toljuk ( vagy 15-16-17) , és akkor mind a 8 csapat részt vehet. Vagy pedig 4 csapatos lesz a playoff,és akkor egész évben azért küzdünk hogy a 4-be kerüljünk és ott döntjük el a csatát.

Hirtelen ennyit találtam,meg majd egy draft időpont kellene jövőhétre. Na meg persze még legalább 1 jelentkező!
Ha van felvetés,ötlet,írjátok nyugodtan.

Idézetet írta: Ghastly Dátum augusztus 28, 2014, 14:56:54
Persze,mindenképp kértem volna új topikot neki,ha még 1 ember jönne akkor a minimális létszám meg is lenne!

Én jönnék, ha még lehet.  ::)

Idézetet írta: Attla$ Dátum augusztus 28, 2014, 15:19:54
Én jönnék, ha még lehet.  ::)

Persze hogy lehet!

1: Ghastly
2: priest (chaten jelentkezett)
3: junglefever
4: Jabba
5: RedMunchen2013
6: psychocska
7: Colonel Jessup
8: Attla$