NFL Fogadások 2014/2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lewis52 Dátum november 21, 2014, 08:33:26
No komment...

Pedig ahogy úsztak a tippjeid az első félidőben, úgy látszottak atomtutinak két perccel a vége előtt  :redchug:
Ahogy a Ricsi mondta így semmit sem ér hogy megverték a bajnokot, és így ne is legyen playoff. Olyan csapat nem érdemli meg, amelyik ilyen dekoncentráltan próbál alibizni. Aztán amikor végre megindulnak a passzokkal, megelégednek a FG-lal  :bash: Abdullah-nak meg lyukas a keze... 

Egyébként nagyon jó meccs volt, milyen fejek voltak a padon az utolsó percben :D Carr is mi cirkuszt levágott  ;D Már csak a Chiefs hendinek kellett volna jönnie  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 21, 2014, 08:41:52
Pedig ahogy úsztak a tippjeid az első félidőben, úgy látszottak atomtutinak két perccel a vége előtt  :redchug:
Ahogy a Ricsi mondta így semmit sem ér hogy megverték a bajnokot, és így ne is legyen playoff. Olyan csapat nem érdemli meg, amelyik ilyen dekoncentráltan próbál alibizni. Aztán amikor végre megindulnak a passzokkal, megelégednek a FG-lal  :bash: Abdullah-nak meg lyukas a keze... 

Egyébként nagyon jó meccs volt, milyen fejek voltak a padon az utolsó percben :D Carr is mi cirkuszt levágott  ;D Már csak a Chiefs hendinek kellett volna jönnie  :)

Nem néztem a sporttvs közvetítést de el tudom képzelni milyen hisztit levágott Faragó, mintha egy 8 éves kisfiú közvetítene... ;D

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum november 21, 2014, 09:24:58
Nem néztem a sporttvs közvetítést de el tudom képzelni milyen hisztit levágott Faragó, mintha egy 8 éves kisfiú közvetítene... ;D

Ja, nem. Tök normálisan fogadta ahhoz képest hogy milyen nagy Chiefs drukker  :) Csak ő se értette a hozzáállást  :redchug:

Idézetet írta: alexthebest Dátum november 21, 2014, 10:03:49
Ja, nem. Tök normálisan fogadta ahhoz képest hogy milyen nagy Chiefs drukker  :) Csak ő se értette a hozzáállást  :redchug:

Winless csapat ellen bármennyire is fogadkozzanak és legyen divíziórivális az emberi természetből fakadóan automatikusan csökken a motiváció-felkészültség. Ráadásnak szendvics meccs volt a KC-nek, előbb játszanak egy rendkívül fizikális meccset a bajnokkal, aztán rövid hét 0-10 ellen, a következő héten a legnagyobb riválisod elleni meccs jön.

Ennek ellenére az utolsó pillanatban visszatáncoltam az Oak henditől, én balmarha.

12. heti végső kártya:
SF -9.0
NYJ +2.0
MIA +7.5
STL +6.0
CHI -4.0
NYG +4.5

Idézetet írta: Proxyi Dátum november 23, 2014, 16:38:48
12. heti végső kártya:
SF -9.0
NYJ +2.0
MIA +7.5
STL +6.0
CHI -4.0
NYG +4.5

A Chicago meg a Miami másik oldalán a többit nem játszom. Sok sikert! :ok:

Nálam a mai tuti Jackson over 59,5. :topbet_125: Cleveland alapból gyenge futás ellen (30.), ráadásul több LB-ük is kidőlt, vagy sérüléssel bajlódik.

Idézetet írta: Lewis52 Dátum november 23, 2014, 18:19:18
Nálam a mai tuti Jackson over 59,5. :topbet_125: Cleveland alapból gyenge futás ellen (30.), ráadásul több LB-ük is kidőlt, vagy sérüléssel bajlódik.

Bejöhet de a Falcons nem az a run heavy offense, meg általában az ilyen gyenge teljesítmények után mint a múlt heti Texans általában felkeményedik a defense. Falconsba pedig ott van Freeman és Rodgers is akik minden meccsen kapnak jó pár carry-t. Én nem játszok player prop-okat mert annyi tényező közbe jöhet amit nem tudsz számításba venni a sérüléstől kezdve a backupok jó teljesítménye meg ilyesmik. Aztán ha az elején hátrányba kerülnek akkor szinte alig lesz futás.
A 60 yard tényleg nem sok bár eddig Jackson 10 meccsből egyszer futott 80-at egyszer pedig 60-at a többi alatta volt, a Giants ellen akik utolsók a futás elleni védelemben 37 yard.
Egy két hosszabb futással hamar lejöhet, sok sikert! :ok:

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum november 23, 2014, 17:33:30
A Chicago meg a Miami másik oldalán a többit nem játszom. Sok sikert! :ok:

Köszi. Mondjuk mégsem végső kártya volt, mert elég rendesen átgondoltam még az utolsó pár órában. :DD
Szal a végső ez lett:
Cin +3.5
Miami Under 47.5
Jax +14.5
STL +7.5
NYG +4.5
NYJ +3.5

Nem tudom miért, de a Giantsben teljesen biztos vagyok. Eli rendkívül koncentrált lesz, a D fellép.

A Giants meccsre én over-t tettem szerintem is összeszedi magát Eli, de a defense-ük nem hiszem, hogy letudja lassítani Murray-t ráadásul bye után viszonylag kipihente a sok ütést amit kap, tuti szaggatni fog.
A Jax meccsen under-ön vagyok de a +14,5 is jónak nézz ki Luck-nak alig van 2 másodperce a zsebben.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum november 23, 2014, 20:37:49
A Giants meccsre én over-t tettem szerintem is összeszedi magát Eli, de a defense-ük nem hiszem, hogy letudja lassítani Murray-t ráadásul bye után viszonylag kipihente a sok ütést amit kap, tuti szaggatni fog.
A Jax meccsen under-ön vagyok de a +14,5 is jónak nézz ki Luck-nak alig van 2 másodperce a zsebben.

És akkor innen küldeném a Jax OC-nek a ... című számot, hogy 5 yardról 4 kísérletből egyszer sem próbáltak meg befutni, pedig jött volna a cover.

El se hiszem, 4/4 kezdtük az NFL dayt!
NE-0,5 és GB-1,5 első félidő win , Cinncinati win, Cleveland win!

Cleveland meccs mekkora volt a végjáték! Ajánlom mindenkinek!

SPOILER!

Hoyer 5Y körül INT dob, majd visszakapja a labdát a Browns,3:30 kell lepörgetni,erre Hoyer megint INT dob, Atlanta FG rúg, marad 44 mp 3 időkéréssel,és megcsinálja a Browns!

Most ment Miami+9,5+ SF-6,5!

Április 1. van? E. Manning 11 pontos passz a 12 ből, 2 td, 0 int. Az vicc lesz nem?  ;D