NFL Fogadások 2014/2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Brutális nagy "tuti" mára a Bills spread de ML is.
Tetszik a Cincy, mint dog, pláne majdnem három pontos, Pitts -3.0, JJ out, TB under, Wash over.

#226 december 15, 2014, 16:49:17, Proxyi
Naggyon jól sikerült a hétvége, ATS-ek 8/7, tippversenyen 15/14 ML.

Mai estét kihagyom, előre nézegetek:NYG pontok folyamatosan csökkennek, tehát valószínűleg early sharp money áramlik. Lehet benne ráció, hogy túl magas a cover a Ramsnek.

Lean-ek:SD, ARZ, TEN, és ezekre a meccsekre az under. Várom a Dallas és Atl-ra spreadeket.

Bills spread megint brutális trap-nek néz ki, csak most a másik irányba (Denver és GB meccsek után nagyon érik egy letdown spot, megsépkelve egy teljes keleti-nyugati utazással és NE elleni lookahead spot-tal a zárófordulóra), stay away game of the week.

December 19., péntek:

02:25   Jacksonville Jaguars - Tennessee Titans   1.51   2.63   

December 20., szombat:
                  
22:30   Washington Redskins - Philadelphia Eagles   3.86   1.28   

December 21., vasárnap:
                  
02:25   San Francisco 49ers - San Diego Chargers   1.85   1.99   

19:00   Carolina Panthers - Cleveland Browns   1.55   2.53   

19:00   Chicago Bears - Detroit Lions   4.01   1.26   

19:00   Houston Texans - Baltimore Ravens   2.90   1.43   

19:00   Miami Dolphins - Minnesota Vikings   1.33   3.40   

19:00   New Orleans Saints - Atlanta Falcons   1.38   3.13   

19:00   New York Jets - New England Patriots   5.17   1.18   

19:00   Pittsburgh Steelers - Kansas City Chiefs   1.64   2.32   

19:00   Tampa Bay Buccaneers - Green Bay Packers   5.47   1.16   

22:05   St. Louis Rams - New York Giants   1.38   3.15   

22:25   Dallas Cowboys - Indianapolis Colts   1.63   2.34   

22:25   Oakland Raiders - Buffalo Bills   3.10   1.39   

December 22., hétfő:
                  
02:30   Arizona Cardinals - Seattle Seahawks   3.99   1.26   

December 23., kedd:
                  
02:30   Cincinnati Bengals - Denver Broncos   2.41   1.60


Tippek, vélemények?

Volt egy oram atnezni a lineokat meg elemezgetni - ment mani a Panthers money line-ra, Saints ML es Raiders spread egyutt kotesben (ha a Tampa rontani akar a draftpoziciojan egy winnel, vagy a Denver nem pihenteti a rokikartyas Forrest Gump-ot akkor igy jartam  ::) ) ...
Lesz karacsonyi buliszelo 13-as kotessel O/U hatarokkal, hangyaf*sznyi aproval, majd megirom a talalati aranyt.
Mivel elment a diviziogyoztes long termjeim teljes mezonye es a negy Superb Owl gyoztes long termembol ketto playoffban sem lesz, ezert toltam meg Steelers es Cowboys SB gyozelmet, ez utobbit akkor kellett volna mikor meg az Eagles hatat neztek csopin belul, mert @13 az mar nem value (ha a 3 playoff meccsuket egyutt tennem ML plusz az SB-t is melle, akkor azert nagyobb szorzot kapnek), de poennak jo lesz ha bejon. Steelers remelem Pats-hez megy ket het mulva, ha azt lehozzak (Pats ratyi melysegi passzvedelme ugyebar), onnan sima lehet az ugy.
Meglatjuk.

Iden masra mar nem fogadok, szvsz a Premier League meg az NBA lutri a karacsonyi gyomorrontasok miatt, a torokok meg focibundazzanak nelkulem.

Panthers ML bátor vállalás, a spreadet valószínűleg teszem majd, de ML-t nem merem. Saints ML, de szerintem cover is tuti, Oaklendet is nézegettem, szép az a spread, raktam is volna a pihi miatt, de nem igazán tehetik meg, mert ha a Cincy nyer Pittsburghben, akkor a Denver elveszti az első heti pihenőt, ami állapotukat tekintve létfontosságú. Ennek ellenére 14 pont rengeteg, és bőven benne lehet egy backdoor cover, tekintve a két csapat utóbbi pár hétben mutatott formáját, csak így már nem érzem annyira biztosnak.
Amit én néztem, az még a Vikings spread, ha Clausen játszott volna, nem mertem volna, de így Cutlerrel ajándéknak tűnik.
Ezek a biztosabb tippjeim, de vetek majd még pillantást a SD, NYG, SF meccsekre is.

Idézetet írta: junglefever Dátum december 25, 2014, 20:01:00
ezert toltam meg Steelers es Cowboys SB gyozelmet

Helyes,én is ezeket néztem ki.

Én a Kc-San Diego oddsain csodálkoztam.A Kansas tovabbjutási esélye nagyon minimális,kb csoda kéne hozzá, míg a San Diego sorsa a saját kezében van,mégis 2.3-as odds volt rájuk pár napig, aztán most 1-2 napja nem lehet rájuk fogadni. Kansasnek győzni kellene, miközben a Baltimore-nak a Clevelendtől,míg aHoustonak a Jacksonville-től kéne otthon kikapnia.Nem túl sanszos.Nálam eléggé kettes ez a meccs.Főleg ekkora oddsért.

Nem lesz Alex Smith es a helyettese ellen mar jatszott tavaly ev vegen a San Diego - igy lesz rola felveteluk, tehat van mit kielemezni. Jamal Charles is kerdeses...
Viszont nekem az under jobban tetszik itt, mert a mult heti meccsuk sokat kivehetett a Chargers-bol is, akik amugy is ugy neznek ki mint egy tabori korhaz a masodik vilaghaboruban, szoval ez a game nekem inkabb no bet.

Idézetet írta: junglefever Dátum december 27, 2014, 12:50:17
Nem lesz Alex Smith es a helyettese ellen mar jatszott tavaly ev vegen a San Diego - igy lesz rola felveteluk, tehat van mit kielemezni. Jamal Charles is kerdeses...
Viszont nekem az under jobban tetszik itt, mert a mult heti meccsuk sokat kivehetett a Chargers-bol is, akik amugy is ugy neznek ki mint egy tabori korhaz a masodik vilaghaboruban, szoval ez a game nekem inkabb no bet.

Chargers-nél nem hiszem, hogy a tavalyi meccset fogják elemezni aminek semmi jelentősége nem volt a Chiefs részéről. Eddig se a Smith megfogása okozta a fejtörést az ellenfeleknek, ugyanazt simán hozza Daniel és a deep passzokat még talán egy fokkal jobban is dobálja. Inkább azon kell elgondolkozni, hogy a Chiefs passz védelme ellen, hogy fognak haladni...

Muszaj lesz elovenni a tavalyi meccset hiszen mas tampont nem nagyon lesz arra, hogyan erdemes kozeledni Danielhez. Deep passzokat meg igazan nincs kinek dobalni a Chiefsben, iden WR naluk nem is szerzett TD-t.
Mindket csapat borzalmasan vedekezik a futas ellen, de a Kansas szerintem nagyon megzuhant az elmult par hetben, Rivers meg alt. ilyenkor kapcsol sebessegbe. Kotve hiszem hogy holnap is lesz harom interceptionje, de tovabbra is tartom, hogy az under a tetszetos jatek itt nekem, utana meg mondjuk a Chargers - nekik legalabb meg van miert kepeszteni. A Chiefsnek amugy is csoda kene h. playoff helyre erjenek.

#235 december 28, 2014, 12:56:27, Proxyi
Bowe azért bármikor képes lehetne meglógni egy deepre. Daniel amúgy nem egy nagy érvágás Smith-hez képest, persze sokkal jobbnak tartom előbbit. A Chiefs meg ne hidd azt, hogy nem szeretné megviccelni a Chargerst, és elütni őket a PO-tól. Ez a meccs egy passz nekem, teljesen 50-50-nek látom, spread alapján sem jutok semmihez már. Ha mindenképpen döntenem kéne, akkor Chiefs, a nagy public bet miatt is többek közt. Passzolom az Oaklandet is.

A hét legjobbjai:Car +3.0, Vikings -6.0, Skins +4.0
Játszanak még:NYG -2.5, GB -4.0 félidőben

#236 december 29, 2014, 08:45:48, Gold Rush
HILTON CONTEST / TOP CONTESTANTS / WK 17
================================

1. CH BALLERS 60-19-1: Green Bay / Indy / Carolina / San Diego / Philly

Ha a srác 0-5-re végez ma, akkor is csinált egy 70% feletti szezont. Nem semmi!
Philly-hez ma én is csatlakozom...   ;)

4-1 lett a vége... :beerchug:

alapszakasz MVP-re lehet még fogadni valahol?

Január 03., szombat:

22:35   Carolina Panthers - Arizona Cardinals   1.40   3.04   

Január 04., vasárnap:
                  
02:15   Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens   1.58   2.44   

19:05   Indianapolis Colts - Cincinnati Bengals   1.47   2.77   

22:40   Dallas Cowboys - Detroit Lions   1.31   3.58


Tippek, vélemények?

#239 január 01, 2015, 21:53:30, Jabba
MVP race angol cikk, szerintem nagyon jól összefoglalja az érveket egyik, és másik játékos mellett is.
Szerintetek ki lesz az alapszakasz MVP? Rodgers vagy Watt? Watt vagy Rodgers?
Egyébként Paddynél most még fogadható az esemény, Watt 8-as szorzója talán megér egy kis pénzt, én levédésből raktam őt most, bár csak minimális összeget engedett felrakni rá.

Ja igen, a cikk maradt csak ki:
http://www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24925519/nfl-mvp-final-projection-aaron-rodgers-will-edge-jj-watt-for-mvp