NFL Fogadások 2014/2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mivel a meccs szvsz total megjosolhatatlan ezert nem varom meg a jovo het veget, hogy figyeljem merre valtozik a spread, eldontottem, hogy most a gyoztes kimenetelere egyaltalan nem fogadok.
Egyebkent a Seattle-re tettem volna, de @2 alatt nekem mar ok nem value, ha a spread elmozdul field goal kulonbsegig azt meg esetleg bevallom. Az undert gondolom meg nagyon stabilnak, 30 pontot ezen a meccsen kotve hiszem hogy barki is fel fog tudni pakolni a masiknak ilyen vedelmek mellett, ugyhogy ha 48-rol elmozdul 0.5 pontnyit a line felfele akkor pakolom (kulon 'kifizetni' biztos nem fogom a juice-t rajta) - de ezeken kivul nagyobb piacra nem hiszem h. teszem majd - ellenben lesz egy tucat fain kis prop betem 2 unitnyi tetekkel.

Ezek:

- Game to Go to Overtime YES @11
- First Touchdown Scorer Tom Brady @31
- First Touchdown Scorer James Develin @51
- Successful 2 Point Conversion YES @6.50
- No Turnover In Game @10
- Either Team to Score 3 times Unanswered NO @3
- Team Field Goals Scored Pats Over 2.5 @4.33
- Player to Record an Interception Kam Chancellor YES @5.25
- Highest Scoring Quarter 3rd @5.75
- Race to (points) Neither to 25 Points @2.90
- Team With Highest Scoring Quarter TIE @5.50

es az elmult evek elengedhetetlen slagere...

- Safety Scored YES @6

Gondoltam beirom oket most, jovo het vegen a meccslaz miatt mar senki sem avval fog foglalkozni, hogy atbeszeljuk ezeket. Nagy reszuk 'wisful thinking' tudom, de egyszer az eletben vegre ugy akarom nezni a meccset hogy elvezzem semlegeskent hogy egyik oldal sikeren/kudarcan sem mulik kulonosebben penzem, szoval nyerjen az aki jobban akarja.

Nem tudok elképzelni olyan forgatókönyvet, ahol egy ilyen főcsoport döntő után ne történne címvédés. A pats meg a folyamatos sunyiságai miatt is megérdemli, hogy ismét beszopjon egy superbowlt 8)

Idézetet írta: psychocska Dátum január 22, 2015, 20:29:36
Nem tudok elképzelni olyan forgatókönyvet, ahol egy ilyen főcsoport döntő után ne történne címvédés. A pats meg a folyamatos sunyiságai miatt is megérdemli, hogy ismét beszopjon egy superbowlt 8)
Pedig szerintem Bill Belicheat-nek az uccso harom SB-juket nezve most van igazan csak eselye behuzni a trofeat. Ez a Pats sokkal jobban varialhato tarsasag jelenleg, mint a Seattle. Ha nem hagyjak Lynch-et futni, akkor kb. ennyi is volt a cimvedesnek.
Seattle ettol a New England-tol nem fogja forro talcan kapni a lehetosegeket, mint tavaly a Denver ellen, vagy a Green Bay-tol az uccso negyedben.
En is a cimvedesre hajlok, mert jobb narrativa, de objektiven  szerintem 25%-ot adok nekik ra.

Tudja valaki, hogy mi a helyzet Richard Sherman-nal? Fog játszani a Super Bowl-on?


Szerintem a Pats a vártnál simábban fog nyerni. Csak attól félek, hogy a bírók nagyon belefognak nyúlni a meccsbe, ami a Pats-et visszafogja. Rengeteg meccsüket láttam idén, és szinte mindig volt egy-két olyan ítélet, ami könnyen a győzelembe is kerülhetett volna.

A Super Bowl ünnepe
Egy újabb szezon elrepült az NFL-ben, mindössze 4x15 perc futball maradt hátra. Mindenki tudja viszont, hogy ez a 60 perc az a 60 perc, amire minden csapat, minden játékos éveken át vár, sokszor sikertelenül. A téma mindenhol ugyanaz, mindenki a Seattle Seahawksról és a New England Patriotsról beszél, akik pályára léphetnek a sportvilág legnagyobb színpadán. Legyen ez egy kedvcsináló, világmegváltó tippeket, hosszas elemzéseket ebben a cikkben nem találtok, cserébe jöjjön viszont minden más, ami Super Bowl.

Közös tipp az írás végén!

Cikk: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/a-super-bowl-unnepe

Idézetet írta: Arnold Dátum január 30, 2015, 12:06:50
Tudja valaki, hogy mi a helyzet Richard Sherman-nal? Fog játszani a Super Bowl-on?
Hát jó kérdés. Ha nem fog játszani, akkor az tuti nem a karja miatt lesz, hanem a fia születése miatt. Pete Carroll támogatja, akármilyen döntést hoz. Nyilván akkor necces, ha pont vasárnap születik a gyerek. Sherman csak annyit mondott, hogy reméli, jólnevelt lesz a gyerek, és vasárnap után születik.  :D Egyébként nem nagyon tudnám elképzelni, hogy ne játsszon, de hát ki tudja...

Hát én úgy 10-15 fogadást terezek a meccsre.

Amit biztosan fogok tenni:

Patriots (1.90)
Brady futott yardjai 4.5 over (1.90)
D.Revis INT-t szerez (3.50)
Edelman TD (2.40)
Gostkowski MVP (126.00)
Revis MVP (101.00)
Edelman MVP (29.00)
Seattle 23.5 under (1.90)
2 pontos kísérlet - igen (2.70)

Bet365-nél a specials részen van egy ilyen, hogy melyik játékosnak lesz a legtöbb elkapott yardja. Danny Amendola 26-os szorzója szerintem elég túlzás, egy-két hosszabb játék, és meccsben is lehet. Kis aprót megér szerintem.

Az év eleji fantasy játékkal mi lett?  ;D

Idézetet írta: Jabba Dátum január 31, 2015, 17:10:23
Bet365-nél a specials részen van egy ilyen, hogy melyik játékosnak lesz a legtöbb elkapott yardja. Danny Amendola 26-os szorzója szerintem elég túlzás, egy-két hosszabb játék, és meccsben is lehet. Kis aprót megér szerintem.

Aprót megér, de szerintem LaFell és Edelman között dől majd el ez a dolog. Oddsokat nem néztem, de szerintem rájuk van a legkisebb odds is. Amúgy én azt várom, hogy Shermanra majd Belichick ráállít egy cserét, pl. Josh Boycet vagy Bryan Tyms-et mindketten villámgyorsak és Sherman figyelmét eltudják majd terelni, ő meg úgyse fog elmenni a bal szélről. Így a LaFell-Edelman-Amendola-Gronk négyes elosztja a többit, de Gronk-ra vagy ráállítják a legjobb bevethető embert, vagy ketten fogják őt védekezni.
Szerintem LaFell fog a legtöbb elkapott yarddal zárni. 

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 31, 2015, 19:46:12
Az év eleji fantasy játékkal mi lett?  ;D
Háhá én nyertem!!  :D
105.00 - 104.56 arányú fölényes győzelmet arattam a döntőben Colonel Jessup ellen.  :ok:
Idézetet írta: Coutinho Dátum január 31, 2015, 20:09:12
Aprót megér, de szerintem LaFell és Edelman között dől majd el ez a dolog. Oddsokat nem néztem, de szerintem rájuk van a legkisebb odds is. Amúgy én azt várom, hogy Shermanra majd Belichick ráállít egy cserét, pl. Josh Boycet vagy Bryan Tyms-et mindketten villámgyorsak és Sherman figyelmét eltudják majd terelni, ő meg úgyse fog elmenni a bal szélről. Így a LaFell-Edelman-Amendola-Gronk négyes elosztja a többit, de Gronk-ra vagy ráállítják a legjobb bevethető embert, vagy ketten fogják őt védekezni.
Szerintem LaFell fog a legtöbb elkapott yarddal zárni. 
Egyébként LaFellre én is gondoltam, és titkon még a playoff előtt vártam tőle egy erős rájátszást. Nem nagyon jött ki eddig belőle semmi, valahogy nem annyira érzem most már. Benne lehet valóban egy jó meccs, de (számomra) meglepően kis szorzókat adnak rá, így számomra felejtős.

Én valamiért LaFell-t nagyon érzem a meccs MVP-je címre is. Nem tudom miért. Lehet pont azért, mert eddig a rájátszásban egyik meccsen se nyújtott kiemelkedőt és most várok tőle egy nagy durranást.

Idézetet írta: Jabba Dátum január 31, 2015, 00:01:26
Hát jó kérdés. Ha nem fog játszani, akkor az tuti nem a karja miatt lesz, hanem a fia születése miatt. Pete Carroll támogatja, akármilyen döntést hoz. Nyilván akkor necces, ha pont vasárnap születik a gyerek. Sherman csak annyit mondott, hogy reméli, jólnevelt lesz a gyerek, és vasárnap után születik.  :D Egyébként nem nagyon tudnám elképzelni, hogy ne játsszon, de hát ki tudja...
Köszi az infót, nem is tudtam, hogy jön a gyerkőc :)

Amúgy, ha a sérülése tényleg rendben van, akkor én se tudnám elképzelni, hogy ne játszon, gyerek ide vagy oda...