NFL Fogadások 2014/2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem is rendben volt a hívás. Az, hogy Butler így leolvasta azért őt kell dicsérni. Persze, egy Lynch vagy egy Wilson futással valószínűleg meglett volna a TD, de ha ők így látták jobbnak akkor ez van. Kearse elkapásánál a mennybe kerültek, majd a pokolba. Ilyen az NFL. Én mondjuk 14-24-nél már majdnem elkönyveltem a Seahawks győzelmet, de rájöttem, hogy ez az NFL, ez a Patriots szóval még bármi meglehet. Szerintem nagyon jó SB volt :)

Lehet passzolni de akkor már kifelé kéne hívni a playt ahol ha nincs elkapás max incomplete lesz. Középen tuti, hogy leütközik az elkapót abból meg simán fel is pattanhat a labda.

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum február 02, 2015, 16:31:21
Lehet passzolni de akkor már kifelé kéne hívni a playt ahol ha nincs elkapás max incomplete lesz. Középen tuti, hogy leütközik az elkapót abból meg simán fel is pattanhat a labda.
Hát igen, ez is teljesen jogos.

Most pedig következik 8 hónap koplalás :(

55 másodperc körül volt az idő és egy időkérés volt ha jól emlékszek még. Hagyták lepörögni 35 körülig és akkor jött a passz. 55 másodperc alatt akár három futás is belefért volna és nehezen tudom elképzelni, hogy egy ilyen izomköteget meg tudnak állítani ennyiszer. Inkább nyert volna a Pats úgy és akkor arra emlékeznénk, hogy "A döntő, amikor pár yardról Lynchet többször is megállította a védelem".  ;D
Olvastam, hogy a playhívásba sem Wilson, sem Carroll nem szólt bele. Elsőre azt hittem Carroll maga gondolt egyet, hogy próbáljuk be.
Idézetet írta: Coutinho Dátum február 02, 2015, 17:09:23
Most pedig következik 8 hónap koplalás :(

Kezdődik a CFL júniusban, nem NFL de attól még ott is van izgalom  ;)


Tom Brady a Super Bowl MVP címéért kapott Chevrolet Coloradot Malcolm Butlernek ajándékozta.



https://nfllabor.files.wordpress.com/2015/03/03-23-15-compensatory-draft-picks.pdf

Megjottek a compensatory pickek az idei draftra, akit erdekel.
A legszebb termeszetesen a New England kompenzacioja Legarrette Blount-ert, aki kemeny harom honapot huzott le az idenyben a Steelersnel mielott kirugtak, hogy aztan Belicheat visszavegye a Pats playoffjara. Business Class 101. Tanitani kene.

Valaki nezegette mar az idei csoportgyozelmekre adott odds-okat a draft/free agency tukreben?
Denver, Philly nevetsegesen felul van arazva mig a Vikings, Cardinals, Giants, Chiefs, Texans remek value szvsz. Foleg a Chiefs, Cardinals, mert mindketto csoportjaban gyengultek a kozvetlen ellenfelek es ennek a ket csapatnak meg egyszer nem lesz egy olyan serules hullama mint tavaly az tuti...
Just my two cents.

Még annyira korán van, hogy hamarabb mondom meg az ötöslottó számait mint a csoportgyőzteseket. A szezonkezdésig még letartoztatnak egy rakat játékost azokról nem is beszélve akik még a nyári edzések alatt beújítanak egy season ending injury-t.
A sérüléseket amúgy se lehet megjósolni, szerintem azt érdemes figyelni, hogy melyik csapat tud minél több korrekt cserejátékost összeszedni, mert hiába a jó kezdők ha a rájátszásra már nem marad ép testrészük.

Dante Fowler Jags 1/3-asának ennyi volt a szezon... Szokásosnál is hamarabb kezdődik. :-\

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum május 08, 2015, 18:13:09
Még annyira korán van, hogy hamarabb mondom meg az ötöslottó számait mint a csoportgyőzteseket. A szezonkezdésig még letartoztatnak egy rakat játékost azokról nem is beszélve akik még a nyári edzések alatt beújítanak egy season ending injury-t.
Nyilvan nem bolondultam meg - tudom, hogy mennek a dolgok, nem szoktam vaktaban penzt szorni negy honappal idenykezdet elott.
Mondjuk a Rams, Vikings csopi gyozelem annyira tetszik hogy lehet felszalad ra 1-1 unit a hetvegen. Ennyit meger, a tobbi hosszutavura meg majd ramegyek augusztus utolso heteben ha mar veglegesek lesznek a keretek.

Brady 4 meccs eltiltás...
Nem indul jó a szezon.
Aki meg az ítéletet kitalálta bekaphassa...
Ezt a szart...