Álomkörút

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azt legalább nem modnhatod rá, hogy máshonnan venné a tippeket, mert a mainstream tipp egyértelműen a TB +7,5 volt.

#331 szeptember 28, 2014, 22:32:57, iLogic
Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum szeptember 28, 2014, 19:50:04
Azt legalább nem modnhatod rá, hogy máshonnan venné a tippeket, mert a mainstream tipp egyértelműen a TB +7,5 volt.

Ezek szerint nem is hiába volt az a néptipp. Örülök azért, hogy a végén nyert a TB, így legalább nem foghatom a bukást a 125 büntető yardra ;D
Ha máskor is lesz észrevételed, írd le kérlek ;)

Eddig 3 tippet kaptam, abból kettő jött, egy elment. 3 egységre hozott 1,03 profitot (34%-os ROI). Eddig nem rossz, ha a rájátszásig tartja ezt a mutatót, duplán is visszajöhetne az előfizetésem ára. Nem ringatom azért magamat álomba, baromira nehéz (szerintem) NFL-re tippelni, így egyelőre tényleg csak az lebeg lelki szemeim előtt, hogy hozza ki a Tipster nullára az idényt (mármint ne az egyenlegem legyen annyi, hanem a ROI), és akkor már megérte előfizetni a plusz izgalmak miatt.
Most jöttem rá arra is, hogy a sportfogadás, mint pénzkereseti lehetőség nem az én asztalom. Nem élveztem már így egyszerűen, én csak játszani szeretek. Így saját tippel már nem is fogok kimondottan jelentkezni (töröljétek ki a könnycseppet a szemetekből), néha játszani fogok valami parlay szelvényt, vagy ha úgy van, hogy biztos vagyok egy meccsben, és jó rá a szorzó, azt megosztom. Egyelőre viszont bőven elég lesz az NFL meccsek izgalma, ez tényleg egy plusz pikantériát ad a dolognak, végre nem csak azt nézem, ahogyan a Raiders-t kifosztják :D

Csak hétvégén fogsz fogadni? Hogy lehet ezt majd bírni? Tipp: Szokj rá, az nba és nhl-re és akkor minden napra lesz valami izgalom.

Amúgy szerintem sem lehet a sportfogadásból megélni. Max ha nagyon nagy szaki vagy és nagyon nagy az önuralmad. Pl. Valami tippet nagyon érzel ami minimum 1,7-es oddsal bír, de inkább 2, aztán megrakni 30-40k-val és akkor mára annyi, kivenni a pénzt. Kerestél egy nap 30k-t. Elég jó órabér. Persze ha bukta akkor nem eszel, de pont azért mondom, hogy fegyelem kell hozzá, hogy megkeresd a nap legbiztosabb meccset. (amiben nem hiszek, de hátha)

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum szeptember 28, 2014, 22:54:08
Csak hétvégén fogsz fogadni? Hogy lehet ezt majd bírni? Tipp: Szokj rá, az nba és nhl-re és akkor minden napra lesz valami izgalom.

Amúgy szerintem sem lehet a sportfogadásból megélni. Max ha nagyon nagy szaki vagy és nagyon nagy az önuralmad. Pl. Valami tippet nagyon érzel ami minimum 1,7-es oddsal bír, de inkább 2, aztán megrakni 30-40k-val és akkor mára annyi, kivenni a pénzt. Kerestél egy nap 30k-t. Elég jó órabér. Persze ha bukta akkor nem eszel, de pont azért mondom, hogy fegyelem kell hozzá, hogy megkeresd a nap legbiztosabb meccset. (amiben nem hiszek, de hátha)

Olyan csodás történeteket olvastam fórumokon a sportfogadással kapcsolatban, hogy úgy éreztem, nekem is bele kell vágnom. Az elmúlt 10-15 évben is fogadtam, de leginkább Olimpián, és minden olyan EB-n és VB-n, ahol labdával játszottak. Esetleg nagy-nagy ritkán labdarúgó BL-re a továbbjutási szakaszban, a Super Bowl-ra, vagy ökölvívásra. Tehát ha azt mondom, ezalatt a 10-15 év alatt kötöttem 200 fogadást, valószínűleg túloznék. Akkoriban viszont jól ment. Nem fogadtam soha nagy tétekkel (a legnagyobb 1000 euró volt, de leginkább ilyen 10-100 eurós téteken szoktam lötyögni), de élveztem. Aztán a fórumokon olvasott nagy történetek vittek abba bele, hogy fogadjak rendszeresen. Nagyjából 2-3 havi folyamatosabb fogadás után ott tartok, hogy már nem is élvezem, hiába a profit ;D Tehát valószínűleg az NBA és NHL sem kerül fel a listámra. Ráadásul onnan szinte semmit és senkit sem ismerek. Az utolsó csapat, amit rendszeresen néztem, az a Jordan, Pippen, Kukoc, Rodman alkotta együttes volt, és szerintem ezzel mindent elmondtam :D A jéghoki meg csak akkor tud lekötni, ha a magyar válogatott játszik, vagy éppen bunyó van egy meccsen.
Persze ha találok valami jó tippet, valószínűleg megjátszom majd, de egy ideig elég lesz az NFL.

Amúgy vigyázz a történetekkel, mert sokszor sarkítják az igazságot. Vagyis érted, hallottál már valakit arról dicsekendi, hogy zsinórban 10 tippmixe elment? Perse amikor nyer 50k-t akkor egyből az egész világ tudja és irigyli az illetőt. Mondhattam volna netes fogadást is csak egy példa. Haverom mondta, hogy a sportfogadók 95%-a bukik, előbb vagy utóbb, de bukik. Szóval nagy szakinak vagy mákernek kell lenni hozzá, hogy pénz legyen belőle.

A kedved viszont nem akarom elvenni, ha megtaláltad a számodra ideális taktikát, amiben hinni tudsz, ez nagyon fontos, akkor lesz belőle örömöd ilyen olyan módon.

Nyomasd akkor az NFL-t hajrá. 53% fölötti találati arány már profitot terem ;)

Akkor még jobban hittem abban, hogy lehet ebből profitálni, megélni. Nem néztem sok meccset, csak azokat, amik érdekeltek. Azóta beláttam, hogy egy adott csapat vagy játékos napi formáját kitalálni szinte lehetetlen. Ezért kellene csak olyan meccsekre fogadni, amik túl vannak árazva, de ehhez meg nagyon kellene ismerni minden csapatot, játékost és bajnokságot. Ez meg szerintem nem egy emberes munka.
Én beláttam, nekem nem menne az, hogy ebből éljek meg. Gratulálok azoknak, akiknek sikerül, de egyre szkeptikusabb vagyok abban, hogy van ilyen ember. Nem hiába vásároltak, vásárolnak meg meccseket. Bár a vásárlókról elhiszem, hogy meg tudnak élni ebből. Játéknak jó lesz ez, az izgalom miatt, de másra nem. Viszont megpróbáltam, és örülök annak, hogy még azelőtt kiszálltam, hogy elvesztettem volna autót/lakást/barátnőt.
Találtam itt egy topikot, amit TiB nyitott. Az elmúlt év alapján rendeztek egy díjazást. Az egyik srác a naplójában milliós nyereményeket írt, aztán lelépett mások pénzével. Ez is azt mutatja számomra, hogy időszakosan lehet sikeres az ember, de ennek ellenére mindig a bank nyer. Én a "csúcson" szálltam ki, amit innentől veszteni fogok, csak játékpénz lesz.

Abszolút korrekt az a ROI, amit hozol, ennyit a "fizetős tipsterek" sem tudnak garantálni hosszútávon! Azt viszont el kell fogadni, hogy ahogy pl a pókerben, úgy itt is komoly hullámzások vannak, de egy korrekt pénzmenedzsmenttel ez nem jelenthet gondot.
Azt pedig magadban kell letisztázni, hogy mit szeretnél elérni, de ha már így állsz hozzá vélhetően lekerül a teher, pár jobb időszak és újra olyan motivált és lelkes leszel, mint anno. ;)

#338 szeptember 29, 2014, 22:27:30, Fogkefe1
A rendes profik hoznak ilyen 5-7%-os ROI-t nem? Vagy rosszul tudom?

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum szeptember 29, 2014, 21:36:21
A rendes profik hoznak ilyen 5-7%-os RIO-t nem? Vagy rosszul tudom?
Én pontosan nem tudom, mert nem látogatok gyakran ilyen oldalakat, fázok más tippjeitől, én kizárólag a saját fejem után megyek, nem rakok olyanra amit nem ismerek, vagy nem az én fejemből pattant ki :D
De pl pókerben mid- és high staken az 1-5% remek, akkor gondolom sportfogadásban is hosszútávon(!) az 5-10% már szinte tökéletes.

(De ez a vásárolt tippek sztori is megér egy misét, aki olyan jól tippel, vagy magabiztos magában, annak miért van szüksége arra, hogy árulja a tippjeit, hiszen elvileg keresnie kéne eleget csak a tippekkel.)

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 29, 2014, 21:41:14
Én pontosan nem tudom, mert nem látogatok gyakran ilyen oldalakat, fázok más tippjeitől, én kizárólag a saját fejem után megyek, nem rakok olyanra amit nem ismerek, vagy nem az én fejemből pattant ki :D
De pl pókerben mid- és high staken az 1-5% remek, akkor gondolom sportfogadásban is hosszútávon(!) az 5-10% már szinte tökéletes.

(De ez a vásárolt tippek sztori is megér egy misét, aki olyan jól tippel, vagy magabiztos magában, annak miért van szüksége arra, hogy árulja a tippjeit, hiszen elvileg keresnie kéne eleget csak a tippekkel.)

Miért játsszon a saját pénzével, ha máséval is teheti ;) ő nem kockáztat egy fillért sem és mégis nyer vele. :)
Illetve ha akkora pro, akkor egy tippért két helyről jön a zsé. Abszolút megértem őket!

"Ha valamiben jó vagy, ne csináld ingyen" Joker

#341 szeptember 30, 2014, 09:47:52, iLogic
NFL, NE @ KC, NE -2,5 @1,8 Pinnacle Vége: 14-41

Faragó Ricsi milyen boldog lehet most.. :D

#343 október 02, 2014, 23:13:42, iLogic
Elhatároztam, be akarok lépni az SZRT nagy nyertesei közé, bár gyalog mentem le.

Ez az első lépés:

30 H Dinamo Moszkva - PSV (a Memphis nélküli PSV-n Dzsudzsiéknak Lamborghinistül kell átrobogniuk)
34 H Wolfsburg - Lille (a Farkasok Városában a Lille csak a védelmére számíthat, elől ritka gyengék)
49 H Tottenham - Besiktas (hazai pályára nem kell utaztatni az A-keretet, a BL miatt fontos lehet. A nap tippje)
53 H St Etienne - Dnipro (Szent István alakulatának nem lehet gond ez a Dnipro. Konokpanka sem azt hozza már, amiért a Liverpool kinézte magának)

Mindez 3/4-es csodaként feladva.

34 + 49 + 53 (5,735)
30 + 49 + 53 (5,9)
30 + 34 + 53 (6,0)
30 + 34 + 49 (5,235)

Ez egy igazán gentleman szelvény. Vendégre nem fogadtam, tutiból csak a Tottenham van, mégis lazán lejön majd ;D
Hónap végén én is megtudom majd azt, hol találkoznak a giga-szuper nagy nyertesek az SZRT-s górékkal :ok:

Ezt megúszták. A 24 meccsből 6 lett döntetlen, abból 3-ba beletenyereltem. Egy meccs lett 0-0, nekem pont azt sikerült végignéznem :D Valahol nagyon elkeveredett a szerencsecsillagom, így ezúton üzenném Neki: FORDULJ FELÉM! Most megkeresem a rumos üveget, és várok még az NFL tippre. Ha nincs tipp, van alvás.

#344 október 03, 2014, 09:30:30, iLogic
NFL, MIN @ GB, GB -8 @1,909, Pinnacle Vége: 10-42 :ok: