Álomkörút

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#405 október 14, 2014, 23:03:12, iLogic
Görögország - Észak-Írország, Görögország @1,6. Tét: 5 pöri

Fogalmatlanok ezek az észak-írek, pontot is csak akkor szereznek itt, ha Pinyő kapja meg erre a meccsre a görög válogatott irányítását.

Szerbia - Albánia, Szerbia @1,6. Tét: 3 pöri

Csak hazai drukkerekkel lesz megtöltve a stadion. A sporik is érezni fogják ezt.

Lengyelország - Skócia, Lengyelország vagy döntetlen @1,18. Tét: 10 pöri. Lengyelország @1,85. Tét: 1 pöri. Lewandowski szerez gólt @2. Tét: 2 pöri

A németek legyőzése adhat okot az örömre. Ezt meglovagolva verhetik az elég gyenge skótokat. Lewa nem lőtt gólt a németeknek, most fog.

-6,2 pöri

A mai nap bepenészedett 3,6 pöri, de ezt köszönhetem a játékszenvedélynek. Alapból úgy volt, hogy 1 pöri megy majd a görög, szerb, lengyel hármasra. Az olasz meccs tervbe se volt véve, csak a fórumok olvasása közben tetszett meg. Ott a meccs végén jött a negyedik gól, és ettől szét is estem. A tervezett 1 pöris fogadásokból az lett, hogy még Lewa-ra is 2 pöri ment ;D Ha tartottam volna magamat a tervhez, most 1,6 pörivel lenne több, míg így 3,6 pörivel van kevesebb...

#407 október 19, 2014, 19:18:41, iLogic
A mai napra már tegnap kinéztem két meccset, de mindkettőt szerintem túlárazták, így okosabban kell raknom, mint terveztem:

Rosol - Troicki, Rosol @2,37

Troicki egy büdös bundás fasztarisznya, ráadásul most naponta nyomott egy meccset a kvali miatt. Rosolnak megvan a szervája ahhoz, hogy nyerjen.

Tét: 3 pöri

Becker - Haase, Becker @2,1

Mindketten nagyjából ugyanolyan formában vannak, de míg a holland nyomta nagyban a salakos versenyeket is, addig a német július óta csak kemény pályán tolta.

Tét: 3 pöri

A kettő együtt kombiban @4,98
Tét: 0,5 pöri

-0,2 pöri

#408 október 19, 2014, 19:13:16, iLogic
És a lehetséges kiesés fedezésére nyomtam egy Race To ATP World Tour Finals-t is, kiegészítve az idegbajossal :D

Pospisil - Murray, Murray @1,16
Berdych - Brown, Berdych @1,12

Raonic - Berankis, Raonic @1,12
Kukuskhin - Fognini, Kukushkin @1,11 - ÉLŐ, (6-4, 1-1)

Eredő: 1,63
Tét: 15 pöri

A válogatott dél-amerikai portyája során történt. Limában Pedro, a cipőtisztító gyerek, a szálló forgóajtaján kilépő Rákosi Gyuszi elé állt és tűrhető kiejtéssel, magyarul szólalt meg:
- Kérek aláírást, Matyi!
A fáradhatatlan balösszekötő aláír egyszer, kétszer, ... tízszer. Végül elfogy a türelme.
- Minek neked ilyen sok aláírás?
- Pedro kapni húsz Matyiért egy Titi!
Mondani sem kell, hogy Göröcs "Titi" tanította be a kisfiút...


-15 pöri

#409 október 19, 2014, 22:23:03, iLogic
NFL, SEA @ STL, SEA -6,5 @1,88
NFL, TEN @ WSH, WSH -6 @2


Az én tippjeim ezek lettek volna:

CAR @ GB, GB -6,5 @1,91
CIN @ IND, IND -3 @1,8

Uhhh, remélem a saját tippeket is megjátszottad. :o A fizetős tippek hány %-nál tartanak?

Idézetet írta: Colonel Jessup Dátum október 20, 2014, 10:12:13
Uhhh, remélem a saját tippeket is megjátszottad. :o A fizetős tippek hány %-nál tartanak?

Egyiket sem tudtam megjátszani, csak beírtam. A fizetős eddig 7-10, nagyjából 3,2 egységet vitt volna el. Lassan már nem is annak drukkolok, hogy visszahozzák az előfizetés árát, hanem annak, hogy nullszaldóra jöjjön ki a Pinnacle-n. Azzal, hogy a tegnapi nap nem volt esélyem fogadni, talán sikerülhet is :D

#412 október 21, 2014, 13:00:58, iLogic
NFL, HOU @ PIT, HOU +2,5 @2,06

Az én tippem:

HOU @ PIT, under 44 @1,98

#413 október 23, 2014, 12:16:44, iLogic
Egyik kanadai barátom megfertőzött az NHL-lel, és eddig nem is bánkódok miatta. Rászálltunk a WillHill-re, így sajnos ez hivatalosan nem naplós tipp, mégis beírom.
Szerinte a Pingvinek simán győznek, az nem is vitás, az egyetlen kérdés, hogy mennyivel (szerinte az 5-2 és a 3-1 a legbiztosabb eredmény). Crosby góljában is biztos, tehát a tipp:

Crosby gólt szerez és a Pingvinek nyernek @2,75 (WillHill).

Ezt szintén csak úgy fogom vezetni itt a naplóban, mint az NFL-t, bet365-ön nem játszok rá, így pöriztetésre sem kerül sor. Én játszom mindkét CS-t (3-1 @13 és 5-2 @17), de mindhárom fogadást biztosítom a döntetlennel ( @4,4). Ha x lesz, minden tét visszajár (és még drukkolhatok esetleg a győzelemnek), ha a vendégek nyernek, felveszem a szopóálarcot, ha pedig Crosby nem lő gólt, és nem találjuk el a CS-t akkor szintén. Ha a CS megvan, és nincs Crosby gól, tét szintén visszajár. Ha van Crosby gól, és pingvin siker, örülök. Ha van Crosby gól, és pinvin siker úgy, hogy a CS is ül, megdugom Ivanovic-ot. Vagy nem.

#414 október 23, 2014, 19:47:36, iLogic
Neptunas - Crvena Zvezda

Marcus Williams pontjai 13,5 felett @1,84

A Galata ellen összehozott 15 pontot, elég gyenge mutatókkal (2 pontos 2/8, 3 pontos 3/8, büntető 2/4). A hétvégén 10 pontot hozott össze  a Mitrovica ellen (2/5, 2/4, 0/0), de akkor Mitrovic vitte a showt. A vendégek védelme nem túl acélos, szerintem könnyen összehozza ezt Williams.

Tét: 5 pöri

23 pont
+4,2 pöri

#415 október 23, 2014, 19:48:51, iLogic
Félidőben Williams 10 pontnál tart. 4 pontot csak összehoz még, így rakok egy újabb tippet. Annyira néptipp volt, hogy ilyen szorzón nem tudom kihagyni:

ÉLŐ, Neptunas - Crvena Zvezda, Crvena Zvezda @3,15 (állás: félidő, 47-37).

Tét: 2 pöri

83-81
-2 pöri
A végén még beeshetett volna az a 3-as :(

#416 október 23, 2014, 22:42:19, iLogic
Bayern - Panathinaikos

Nihad Djedovic pontjai 13,5 felett @1,84


A Bayern igazi rohanós kosarat játszik, Djedovic meg dob amikor csak tud. A Barca ellen 19 pontot hozott össze (5/8, 2/5, 3/3), majd ezt a pontszámot hozta a Göttingen ellen is (4/9, 2/6, 5/6). Mint a mutatóiból is kitűnik, próbálkozik bőszen, és a Göttingen elleni vereség után a drukkerekért is kell játszaniuk.

Tét: 4 pöri

14 pont

+3,3 pöri

Williams végül mennyit dobott?

Amúgy tetszik ez a játékos összesített, jó ötlet.  :ok:

Idézetet írta: benedek185 Dátum október 23, 2014, 20:44:34
Williams végül mennyit dobott?

Amúgy tetszik ez a játékos összesített, jó ötlet.  :ok:

23 pontot.

Idézetet írta: iLogic Dátum október 23, 2014, 20:45:43
23 pontot.

Akkor az elég simán jött, gratulálok.  :ok:
Utólag vettem észre, hogy oda van írva a pont..