Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Idézetet írta: dabsol Dátum augusztus 31, 2014, 14:07:20
Nekem erre is csak a szöveges nyílik meg.
tölts le egy android emulátort arra lődd fel a chrome appot és menni fog ha mindenáron azt akarod akarod :)

Na sikerült előhozni :) A chrome-ban van mobil emuláció. F12-t kell nyomni, aztán jobb részén van egy ilyen ikon >=  Abban van az emuláció (emulate). Ha ezt bekapcsoltad, átvált a nézet mobiltelefon képernyőre. Beírod a mobile.bet365.com -ot akkor a bővebb változatot fogja előhozni :)

Olyan kérdésem van, mobil verziót /bet/  mobilon vagy táblagépen lehet e teljes verziót betölteni?
Pl:a William Hill oldal teljes egészében megjelenik mobilon is.





Idézetet írta: demode Dátum szeptember 09, 2014, 08:17:10
A Betsson.com újra a NAV listán.
hat oszt miir? :) de am erdemben foglalkoznak a temaval? Vagy csak kiguglizzak az irodajat es mennek a listara? Nem is akarjak ezek megoldani csak szivatnak mint mindenutt s vigyorognak hozza :)

Idézetet írta: demode Dátum szeptember 09, 2014, 08:17:10
A Betsson.com újra a NAV listán.

Érdekes, mert a blokkolt oldalak listáján eddig is rajta volt, de gond nélkül bejön.

Ez mázli, mert így a NAV-nál is meg tudják nézni, hogy zajlik-e ott még tiltott szerencsejáték!  :)
(de lehet, hogy Raskóné is VPN-nel éri el a már blokkolt oldalakat. Háromhavonta muszáj benéznie mindenhova.)

Amugy meg mindig enged az otp befizetni a bet szamlajara....

Idézetet írta: sportfogado1 Dátum szeptember 09, 2014, 15:37:49
Amugy meg mindig enged az otp befizetni a bet szamlajara....

Miért ne engedné?

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 09, 2014, 16:41:45
Megdöbbentő a magyar valóság, akarom mondani a tájékozatlanság. Minden információ a lábunk előtt hever az interneten, de a buszon halott mendemondákra alapozunk.

De nem akarok teljesen off lenni, jöjjön egy kis blokkolós.

"Ezzel együtt a NAV-nak nem egyszerű a feladata, és igazolódni látszanak a kételyek: miután a hatóság elrendelte a Hu.Unibet.com honlap blokkolását, hamarrorsan Hu1.Unibet.com címen sportfogadási felülettel találkozhattak az érdeklődők. A friss kimutatás szerint a magyar hivatal azóta gondoskodott róla, hogy az Unibet több külföldi, például brit, olasz, francia vagy német oldalát se érhessék el a magyar játékosok, és efféle lépésekre más fogadóoldal kapcsán is sor került." - innen idézve: http://nol.hu/gazdasag/szazmilliardos-tet-lecsapni-keszul-a-nav-1485155

Ilyen a jelenkori magyar újságírás, tényfeltárás?

Ebben a cikkben erősíti meg a NAV szóvivője, hogy saját felelősségre mindenki ott játszik, ahol akar.  :)  (én a privátbankáron olvastam ugyanezt az írást)

Azért két ordas nagy hazugság van a szóvivő dumájában:
- "egyik legfontosabb ok a hazai játékosok védelme"
(hja, ezért blokkolják először a megbízható, magyar nyelvű oldalakat...)

- "az érintettek akkor cselekszenek a leghelyesebben, ha mihamarabb kiveszik pénzüket az ilyen oldalakról, miután a honlapok elérhetetlenné tételé után ugyanis az összeg visszaszerzése nehézségekbe ütközhet."

Ebben meg csak reménykednek, hogy legyen mire mutogatni.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 09, 2014, 17:21:01
Ebben a cikkben erősíti meg a NAV szóvivője, hogy saját felelősségre mindenki ott játszik, ahol akar.  :)  (én a privátbankáron olvastam ugyanezt az írást)

Azért két ordas nagy hazugság van a szóvivő dumájában:
- "egyik legfontosabb ok a hazai játékosok védelme"
(hja, ezért blokkolják először a megbízható, magyar nyelvű oldalakat...)

- "az érintettek akkor cselekszenek a leghelyesebben, ha mihamarabb kiveszik pénzüket az ilyen oldalakról, miután a honlapok elérhetetlenné tételé után ugyanis az összeg visszaszerzése nehézségekbe ütközhet."

Ebben meg csak reménykednek, hogy legyen mire mutogatni.

Agymosó propaganda. Lassan elvtársnak kell szólítani őket.