Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wezli Dátum szeptember 16, 2014, 15:41:40
Én azt nem értem ,hogy ez most kinek jó. Ebből ugyanúgy nincs bevétel, ja de 100-al többen adnak fel 200Ft-os szelvényt a totózóban. Nem lenne értelmesebb korrekt árakat szabni, 1 hét alatt összeütni a vt-t és csordogálhatna befele a sűrű fillér, ami mint tudjuk jobb, mint a ritka forint? Jelenleg ugye se fillér, se forint csak a bohóckodás.

Erről a kínai verébirtás jut eszembe:

"Mao Ce-tungnak is beletört a bicskája abba a próbálkozásba, midőn megkísérelte Kínát a verebektől megszabadítani. A ,,Nagy Verébirtás" fiaskó során óriási halmokba lőtték a városok és falvak lakói a verebeket, vagy addig üldözték kereplőkkel és fakanállal vert fazekakkal a szegény párákat, míg a kétségbeesett ide-oda repkedéstől kimerülve az utca porába nem hullottak, hiszen megpihenni sehol sem mertek az óriási hangzavar közepette. A következő tavasszal aztán természetes ellenség híján úgy elszaporodtak a kártevők, hogy odalett a termés, és nem csak a verebek pusztultak éhen. Becsüljük hát a verebeket!"

Van párhuzam bőven.

Én a verebekkel vagyok.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 16, 2014, 15:49:10
Nem lepődnék meg egy ilyen híren az év végén, hogy rekord bevételt ért el a Tippmix. Amihez a vb is nagyban hozzájárul majd nyilván, nem csak a szabályozás.

Nem gondolnám, hogy olyan nagyon megnövelte volna a bevételét ennek a tipszarnak, hogy blokkoltak pár irodát.
Akik rendszeres játékosok évek óta azok megtalálják a módját, hogy továbbra is a kedvencénél játszhasson.

Idézetet írta: Gake Dátum szeptember 16, 2014, 18:28:15
Nem gondolnám, hogy olyan nagyon megnövelte volna a bevételét ennek a tipszarnak, hogy blokkoltak pár irodát.
Akik rendszeres játékosok évek óta azok megtalálják a módját, hogy továbbra is a kedvencénél játszhasson.
Dehogynem, ne tud meg a hobbifogadó haverjaim közül kb mindenki tprozik már, mert tiltva van, meg macerás a többit elérni..

A játékgépek betiltása után például a kaparós sorsjegyek forgalma ugrott meg, láthatóan a szerencsejátékra szánt pénz úgyis utat talál magának. Ráadásul a szerencsejáték Zrt-hez vezető út jól ki van világítva, így nem meglepőek a számaik.  :)

Egyébként ma láttam Dárdai Palit örülni egy betclic-es tv reklámban, remélem, nem lesz baja az illegális dolgok népszerűsítése miatt!
(ha minket börtön fenyeget, akkor őt akár ki is végezhetik felbújtásért!)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 15, 2014, 20:45:09
Most már kb vagy pont? Nem mindegy, bár nem hinném, hogy lenne összefüggés.

Nem tudom, mert pár nap kimaradt. 1-2 nap eltérés lehet max. 
Kezdem unni ezeket a korlátozásokat!!! Bwin, Marathon, Betredkings, csak ami hirtelen eszembe jutott.
Ez is egyfajta blokkolás és hatékonyabb, mint a kormányé...

Idézetet írta: elop54 Dátum szeptember 16, 2014, 19:36:16
Nem tudom, mert pár nap kimaradt. 1-2 nap eltérés lehet max. 
Kezdem unni ezeket a korlátozásokat!!! Bwin, Marathon, Betredkings, csak ami hirtelen eszembe jutott.
Ez is egyfajta blokkolás és hatékonyabb, mint a kormányé...

Pinnacle, SBO, 12bet + bet365, de ott csak óvatosan, a max tét 70 százalékánál többet nem érdemes gyakran feltenni, mert jön a korlátozás. Vagy ha ez sem elég, akkor asianconnect88. De igazán nagyot a tippmixen lehet kaszálni  :bash:

Asianconnect-ről tudna valaki írni néhány sort mert azt olvastam 0.1%-al magasabb oddsok vannak mint pinnacle-ön  ;D

Idézetet írta: Wezli Dátum szeptember 16, 2014, 15:41:40
Én azt nem értem ,hogy ez most kinek jó. Ebből ugyanúgy nincs bevétel, ja de 100-al többen adnak fel 200Ft-os szelvényt a totózóban. Nem lenne értelmesebb korrekt árakat szabni, 1 hét alatt összeütni a vt-t és csordogálhatna befele a sűrű fillér, ami mint tudjuk jobb, mint a ritka forint? Jelenleg ugye se fillér, se forint csak a bohóckodás.

Persze, sok minden értelmesebb lenne. Pl. az elmúlt 10 évben elég idő volt rá úgy gondolom, hogy összeüssenek egy normális oldalt a tippmixnek, tippmixpro-nak vagy tökmindegy minek hívjuk, normális ajánlattal, grafikával stb.
Nem is mondom már, hogy legyen olyan szintű mint a bet365 mondjuk. Legyen csak fele olyan szintű.
Ja, hogy ezen azért már dolgozni is kellene, hogy ehhez kellene valaki akinek némi fogalma van az egész online fogadásról, kellene programozó, grafikus, oddsmester, meg valaki aki az egészet koordinálja stb.? Na itt kezdődnek a bajok.
Egyszerűbb azt mondani "blokkolom", nem?

tök jó hogy van ez a blokkolás, nem is tudom mi lenne az avatarom ha megszünne  ;)

Most jött az email - Ladbrokes okt 1-el kivág minden magyar usert. Minden pending bónuszt törölnek, minden pending fogadást 1x oddsal jóváírnak

Idézetet írta: fixxer Dátum szeptember 23, 2014, 11:16:43
Most jött az email - Ladbrokes okt 1-el kivág minden magyar usert. Minden pending bónuszt törölnek, minden pending fogadást 1x oddsal jóváírnak

Mondjuk pont azt az irodát nem sajnálom. Magyarok szinte blacklist, oddsok nem a legjobbak, a live chat olykor elérhetetlen, és amúgy is volt már velük több problémám, volt hogy élő fogadás 2 napig volt pending... Már csak a free spineket se kapjuk meg forgatás nélkül. Egyedül a pókerüket fogom sajnálni.

Nekem erősen hiányozni fognak, de....az a legaggasztóbb, hogy az egyik legnagyobb iroda távozik Magyarországról, és mindez a törvényi helyzet miatt. Remélem nem fog ez lavinát indítani a UK irodáknál, egy WillHill-Paddy-Stan James kivonulás nem kicsit érintene rosszul (a Bet365-ről nem is beszélve)


Stanjames eddig is utálta a magyarokat.

Am a parlamentben vannak olyan emberek akikvszerint ez igy nem jo?