Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 30, 2014, 20:20:41
Hogy ne csak OFF legyen, nekem tök mindegy, de adódik a kérdés, hogy van-e értelme kint hagyni az oldalon az összes olyan bannert, ami blokkolt irodára mutat??? :D :D

Persze, hogy van. Nem mindenkinél blokkolt.  ;)

Idézetet írta: iLogic Dátum október 30, 2014, 19:56:29
Figyu, lehet hogy Neked nem jön be Vajna, de például Neki igen:



És biztos, hogy nem a pénze miatt, nem olyan nőnek tűnik ;D

Kis smink, s máris megvan, oszt jön a vakond, hogy mentsen meg:


Na a bet at home megint rajta a listán, a múltkor meg levették. Ezek rohadtul unatkozhatnak ott a központban.

persze, mert lejárt a 90 nap, újra ki kell tiltani őket, szerintem jön majd többi is.
pl. a sportingbet is elérhető az eredeti helyén

Idézetet írta: trianonstorno Dátum november 03, 2014, 17:13:01
persze, mert lejárt a 90 nap, újra ki kell tiltani őket, szerintem jön majd többi is.
pl. a sportingbet is elérhető az eredeti helyén

Ja, így már érthető. El is felejtettem ,hogy csak 90 napra blokkolnak. :)



Milliárdos forgalmat hoz az Eurojackpot

Az októberi bevezetést követően már az első hónapban több mint 1,4 milliárd forintos forgalmat hozott a Szerencsejáték Zrt.-nek az Eurojackpot - olvasható a Napi Gazdaság keddi számában.

A játék bevezetésének első hetében több mint hatszázezer alapjáték érkezett be, mintegy 400 millió forint értékben - közölte a lappal a társaság.  Az eddigi legnagyobb magyarországi nyeremény közel 1,5 millió forint volt.


http://www.hirado.hu/2014/11/04/milliardos-forgalmat-hoz-az-eurojackpot/


Itt nem gond, hogy "külföldön" játsszák el a zemberek a pénzüket?
Persze ebből az SzZrt-nek van haszna, de ha ez miatt a többi játékának csökken a forgalma (vagy lassabban növekszik), akkor nem túl sok.
Ráadásul a játékosok addig is hizlalják a közös európai nyereményalapot, miközben a "giga" nyeremények jó eséllyel külföldre kerülnek majd. (egyszerűen a magyar játékosok csekély száma miatt)




Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2014, 07:21:46
Itt nem gond, hogy "külföldön" játsszák el a zemberek a pénzüket?
Persze ebből az SzZrt-nek van haszna, de ha ez miatt a többi játékának csökken a forgalma (vagy lassabban növekszik), akkor nem túl sok.
Ráadásul a játékosok addig is hizlalják a közös európai nyereményalapot, miközben a "giga" nyeremények jó eséllyel külföldre kerülnek majd. (egyszerűen a magyar játékosok csekély száma miatt)

Legfontosabb, hogy legyen "zárcsökkentés"! Meg "legyen tánc"!  :great:

Bocsánat az esetleges off-ért, nem találtam megfelelő fórumot.
Olyan VPN bővítményt keresek Firefox, Opera vagy Explorer alá, ahol van magyar szerver csatlakozási lehetőség is. A Zenmate jó lenne , csak nincs magyar szerver, kipróbáltam a hola-t Firefox alatt, de mintha nem rejtené el az eredeti UPC-s IP címemet.
A cél az lenne, hogy csak egy böngészőben (pl. firefox) megnyitott 1-2 iroda a másik, VPN által adott IP címet lássa, míg a többi böngészőben megnyitott irodák az eredeti UPC-s címet lássák. A telepített VPN kliens, pl. az nVPN nem jó, mert itt a gépről kimenő minden forgalom esetén elrejti az IP címet, tehát ezt egy böngészőre szeretném korlátozni.
Előre is köszönöm a segítséget.

Sziasztok!

Valaki fogad a william hillnél? Az új domain néven amit küldtek és amit Ti is feldobtatok az oldalra nem tudok belépni. Maga az oldal bejön és tudok böngészni a lehetőségek között, de amint be akarok lépni a felhasználónevemmel nem történik semmi és 1 perc várakozás után megszakad.Több gépről is próbáltam szóval tuti, hogy nem nálam van a probléma.

Idézetet írta: Pippen33 Dátum november 05, 2014, 09:55:02
Sziasztok!

Valaki fogad a william hillnél? Az új domain néven amit küldtek és amit Ti is feldobtatok az oldalra nem tudok belépni. Maga az oldal bejön és tudok böngészni a lehetőségek között, de amint be akarok lépni a felhasználónevemmel nem történik semmi és 1 perc várakozás után megszakad.Több gépről is próbáltam szóval tuti, hogy nem nálam van a probléma.

Idézetet írta: Milan Dátum november 03, 2014, 12:20:55
Srácok, egyelőre ezt a címet ne használjátok, mert nem működik még 100%-an.

Jó hír viszont, hogy foglalkoznak velünk, s folyik a tesztelés a blokkolás kikerüléséért.

Szólok amikor minden ok.  :beerchug:

Tehát az csak egy teszt oldal. Remélhetőleg hamarosan működni fog.

ok köszi! Várom, hogy jó legyen, remélem hamar megcsinálják :)

Addig is használhatsz zenmate-et.

Az opera turbó böngészős megoldás is működik?vagy a zenmate jobb?

A Willhill miatt most tettem fel a Zenmate-t, egyszerű, zseniális válasz erre a primitív blokkolásra.  :ok:

Idézetet írta: Pippen33 Dátum november 05, 2014, 11:56:34
Az opera turbó böngészős megoldás is működik?vagy a zenmate jobb?
A zenmate okés.