Online Fogadóirodák Blokkolása

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Betvictor zenmateval megy amíg van rajta pénzed, feltölteni már nem enged.

A GoWild is bezár.

We are very sorry to inform you that due to the recent changes in your local legislation, we are no longer able to accept business from your country.
For this reason, your account has been suspended and you will not be granted access to any of our services anymore. Should you have remaining funds in your balance, feel free to contact us at [email protected] for further information.
If in the future the current Hungarian legislation changes, rest assured that we will be the first to let you know.

Hát lassan tényleg csak ez a szar Fosmixpro marad.

Nem tudom, hogy figyelte-e valaki, de 2015.10.01-től már nem 90, hanem 365 napra rendeli el az elektronikus adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét az állami adóhatóság.  :-X

Idézetet írta: Tigris Dátum január 12, 2016, 20:00:26
Nem tudom, hogy figyelte-e valaki, de 2015.10.01-től már nem 90, hanem 365 napra rendeli el az elektronikus adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét az állami adóhatóság.  :-X
Az alternatív elérhetőségek,a Zenmate és VPN 365 napig is tud működni...  ;D Úgyhogy bekaphatják.Az egyetlen aggály csupán az ha egy irodának nem éri meg a magyar játékosokért küzdeni,túl kis piac.Sokan kivonultak de szerencsére még maradtak elegen.   :ok: Csak optimistán!  :beerchug:  :great:

Iphoneról van bármi esély unibetezni...? https://hu1.unibet.com/start csak wifiről megy, mobilhálózatról nem, IOS app pedig már vagy egy éve használhatatlan...

Olvastam a blokkolás megkerüléséről, de sem a TOR böngésző, sem az Opera turbo nem működik. Nem lehet a blokkolásokat feloldani. Az oldalt betölti, de feltölteni nem lehet. Van ami működik is?

ZenMate modul a Chrome böngészőhöz.

Köszi Irtis! Megpróbálom ezt is! Operához érdemes inkább? Chrome-hoz, vagy Mozzilla-hoz nem lenne jobb?

Chrome böngészővel tökéletesen működik, mást nem próbáltam.

De az iroda mit szól mondjuk a Német IP címhez?

Szerintem azzal nem kell foglalkozni. Ha befizetés megy, kifizetés megy, fogadás megy, akkor semmi gond nincs.

Az nem baj, ha külföldi az IP cím, csak ne cseréld gyakran. Nekem kellett már emiatt magyarázkodnom az Unibetnek.

Mára épp a 38-al kezdődő bet365-ös alternatív címet tiltották le,viszont más korábban letiltottak működnek.Kezdem unni már a bujócskát,lassan elérik a céljukat,kihoznak a sodromból és VPN-t fogok használni.  ;D

Amúgy az a legidegesítőbb az egészben hogy egy csomó iroda, olyan is ami nincs tiltva nem fogad magyar regisztrációt. Múltkor valami norvég irodához akartam regelni mert jó bónuszuk volt és regisztrációnál ahol az országot kell megadni egyszerűen nem volt Hungary a listában...