Unibet - Kick-Off

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet - KICK-OFF!

Mindig is szeretted volna élőben látni Európa legjobb csapatait? Itt a lehetőség, hogy megnyerd álmaid futball utazását az Unibet KICK-OFF promócióval!

A szerencsés nyertes két meccsre is elutazhat, a díj tartalmazza az utazást, a szállást és a belépőket is! A második helyezett egy mérkőzésre utazhat el, míg a többiek 4000€ készpénzen osztoznak. Ezen felül hetente 1000€ is gazdára talál 4 héten keresztül. Barcelona, Real Madrid, Chelsea, Manchester United vagy Bayern München – itt a lehetőség, hogy élőben láthasd kedvenceidet!

Hogyan működik?
A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod, és egy nyertes fogadást elhelyezned legalább 300Ft értékben. Ilyen egyszerű! A feliratkozáshoz kattints ide és nyomj a "Feliratkozás" gombra. Ha nincs még Unibet-számlád, nyiss egyet ITT!

Ezt követően automatikusan gyűjtöd a pontokat a ranglistára. A verseny 4 héten keresztül tart és az alábbi számítás alapján kerülhetsz fel a ranglistára:
Tét (minimum 300 Ft) X Események száma a szelvényen X A szelvény szorzója (minimum odds 1.50)
Páldául: 10€ értékben fogadsz egy háromszoros kombinációban, 5.50-es oddson és megnyered a fogadást. A pontszámod így alakul: 10 x 3 x 5.50 = 165 – ez lesz a heti pontszámod.

Ezzel a pontszámmal felkerülsz a heti ranglistára, ahol az első 10 helyezett osztozik a heti nyereményen és az első száz pontokat kap az összesített ranglistára.

Heti nyeremények:
1 - €300   100 pont
2 - €200   80 pont
3 - €150   65 pont
4 - €100   60 pont
5 - €50   55 pont
6 - 10 - €40 each   50 pont

A heti ranglisták pontszámait összesítve kapjuk meg a végső ranglista nyerteseit.
Annyi alkalommal fogadhatsz, amennyiszer szeretnél, de csak a legmagasabb pontszámot érő fogadásod számítjuk bele a ranglistába.

A verseny négy hete:
Augusztus 4-én 00:01-től augusztus 10-én 23:59-ig
Augusztus 11-én 00:01-től augusztus 17-én 23:59-ig
Augusztus 18-án 00:01-től augusztus 24-én 23:59-ig
Augusztus 25-én 00:01-től augusztus 31-én 23:59-ig

Nyeremények:
1 - Futball utazás 2 mérkőzésre
2 - Futball utazás 1 mérkőzésre
3 - €1000
4 - €800
5 - €650
6 - €500
7 - €400
8 - €300
9 - €200
10 - €150

Részvételi feltételek:
- A promócióba kizárólag a legalább 300 forint/1 euró téttel, minimum 1.50-es szorzóval, tetszőleges futballigák vagy futballtornák meccseire megtett nyertes fogadások számítanak bele.
- A kombinációban megtett fogadások csak abban az esetben számítanak bele a promócióba, ha azok egyenként is kizárólag futballra megtett eseményekből állnak.
- A pontok euróban kerülnek kiszámításra (a más pénznemekben megtett fogadások az adott valutaárfolyamoknak megfelelően kerülnek átváltásra).
- Az ajánlat a meccs előtt megtett- és az élő fogadásokra is érvényes. Azok az élő fogadások melyek a Cashed-in funkciót használva, idő előtt kerültek kifizetésre, nem számítanak bele a promócióba,.
- A heti pontszámokba az adott héten megtett és az adott héten le is zárult fogadások számítanak bele.
- A verseny végső győztese a promóció négy hete alatt a legmagasabb összpontszámot elérő játékos lesz.
- Ha egynél több játékos ér el azonos összpontszámot a promóció végére, akkor esetükben az általuk elért magasabb heti pontszám dönti el a végső sorrendet.
- A végső győztes nyereménye két futball utazási csomag, mely egyenként tartalmaz 600 euró készpénzt utazásra, 2 éjszakát 2 személyre egy 4*-os szállodában és 2 db belépőjegyet a választott futball mérkőzésre(vagy mindezek helyett választható €3000 készpénz).
- A második helyezett ugyanilyen utazási csomagot nyer, de csak 1 európai futball mérkőzésre (vagy helyette €1500 készpénz).
- A végső sorrend alapján a további nyeremények is kiosztásra kerülnek: 3.hely: €1000, 4.hely: €800, 5.hely: €650, 6.hely: €500, 7.hely: €400, 8.hely: €300, 9.hely: €200, 10.hely: €150.
- A választott futball utazások időpontjának követnie kell az adott európai futball ligák menetredjét.
- A heti pénznyeremények a nyeremény időpontját követő hétfőn kerülnek jóváírásra a nyertesek számláján.
- Az Unibet fenntarja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására.
- A promócióra az Unibet Általános szerződési feltételei érvényesek.

Játssz az Unibeten, nyiss számlát ide kattintva!

4.-e óta még nem sikerült a ranglistát kitenni a honlapra ....