ATP - US Open

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


US Open: Ki lesz a végső győztes?

Novak Djokovic
5 (26.3%)
Andy Murray
0 (0%)
Roger Federer
9 (47.4%)
más
5 (26.3%)

Összes szavazó: 19

Szavazás lezárva: augusztus 28, 2014, 16:08:23

Murray tavaly Wimbi óta nem játszott ekkorát. Jó nézni, de miért most Andy, mikor most ellened vagyok?  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 01, 2014, 22:15:38
Murray tavaly Wimbi óta nem játszott ekkorát. Jó nézni, de miért most Andy, mikor most ellened vagyok?  :D
Ugyanez, a többséggel ellenben én bírom a skótot, de pont most volt ilyen stabil és erős fejben, ez hihetetlen. :redchug:

Mai napon a Dimitrov - Monfils ütközet elég komolynak néz ki.
Monfils...az örök ígéret. Ez a legjobb szó rá. Tehetségét tekintve TOP10-es játékos, de a sok sérülés és a formaingadozás alapján sajnos nem. Ezen a tornán eddig mindenkin átgázolt. Gasquet ellen is parádés játékot hozott.
Szerintetek megveri Dimitrovot? Én bízok a gumiemberbe ma. :)

Monfils jól játszik, de az én meglátásom szerint Dimitrov ellen nem nyerhet. (Bár Nishikorinak se sok esélyt adtak tegnap mégis győzött..)
De egy 3-2-es szett benne van szerintem, 3 ide 2 meg oda. A gumiembernek. :D  :great:

Monfils remélem rommá veri Dimitrovot. Nálam ő nyer.

Szeptember 02., kedd:

19:30    Cilic M. - Simon G.   1.58   2.41   

20:00    Dimitrov G. - Monfils G.   1.69   2.19   

21:30    Berdych T. - Thiem D.   1.27   3.79   

Szeptember 03., szerda:
                  
01:00    Bautista-Agut R. - Federer R.   8.89   1.07


Tippek, vélemények?

Monfils - Dimitrov meccs nagyon jó. Még jobb, mint amire számítottam. Elképesztő megoldások minkét oldalon!

Szeptember 03., szerda:

21:00   Wawrinka S. - Nishikori K.   1.55   2.48   

Szeptember 04., csütörtök:
                  
02:30   Djokovic N. - Murray A.   1.29   3.72


Tippek, vélemények?

Szeptember 04., csütörtök:

19:30    Berdych T. - Cilic M.   1.53   2.55   

Szeptember 05., péntek:
                  
02:00   Monfils G. - Federer R.   4.02   1.25


Tippek, vélemények?

Monfils-nak nagyon szurkoltam, de sajnos kiesett. Federer ellen még akkor sincs meg a meccs, ha már 2:0-ra vezetsz. Azért várom már azt a pillanatot, amikor Monfilsnak minden összejön és megnyer egy nagy tornát.


Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 06, 2014, 18:55:43
UNIQLO vs. UNIQLO

Egyébként emlékszem anno mennyit szidták itt ezen a fórumon ezt a márkát, amikor Djoko erre váltott. Az elmúlt években nagyon sokat voltam Ázsiában, és ott az egyik legjobb, legmenőbb márkának számít a saját kategóriájában! Egy polót és több alsónadrágot szereztem be, és tényleg nagyon jók.

Kei Nishikori - Marin Cilic döntő!!!

Erre nem gondoltam volna. Azt tudtam, hogy nem lesz egyik se sima, de ezen szerintem a fél világ megdöbbent.

Cilic élete meccsét játszotta! Egyszerűen ma megvert volna bárkit! Ha a döntőbe tudja hozni ezt a szintet, akkor az is sima lehet.


Ezt nem tudom elhinni, hogy igaz... :o