PaddyPower - 5 euró ingyen fogadás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


PaddyPower: 5 euró ingyen fogadás!

Fogadj az augusztus 25 és a szeptember 8 között zajló US Open tenisztornára, és mindennap egy 5 eurós ingyen fogadást szerezhetsz. Nincs más dolgod, mint legalább 5 single fogadást elhelyezni legalább 5 euró értékben/szelvény minimum 1.20-as szorzón egy nap, és másnap a PaddyPower egy 5 eurós freebetet ír jóvá a számládon. Ha nincs még PaddyPower számlád, nyiss egyet ITT.

- Naponta maximum egy freebet szerezhető
- Minimum szorzó, amin a szelvényeket meg kell játszani 1.20
- Legalább 5 szelvényt kell feladni egy nap, tippenként minimum 5€-val.

Fogadj a PaddyPower-nél a US Openre!

Tenisz fogadásokra is fut hasonló promójuk, lejárati idő nélkül.
A tenisz fogadásokra kattintva jelenik meg a promó "képe" a képernyő jobb oldalán.

Place 5 or more bets of GBP/EUR5 or more on tennis in one day and Paddy Power will give you a free bet of GBP/EUR5 to use the next day.

Applies to single bets placed Online or Mobile only; does not apply to Dial-A-Bet, Text bets, PP Messenger or Shop bets.

Qualifying bets must be placed at odds of 1/5 or higher. Maximum one free bet per customer per day.

Free bets can be redeemed on tennis only and will be credited the following morning by midday. They are valid for 24 hours.

Paddy Power Tennis Rules Apply. Free bet stakes not returned. Free bets do not count as one of the five bets for qualification. Paddy Power reserves the right, at its discretion, to exclude certain customers from this promotion and to change the terms or availability of this offer at any time.



Tehát 5 db 5 eurós tenisz fogadás után (lehet élő és meccs előtti is), amelyeknek legalább 1.2 a szorzója, jár másnap 5 euró tenisz freebet. A freebet csak 24 órán keresztül érvényes.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 27, 2014, 16:04:59
Tenisz fogadásokra is fut hasonló promójuk, lejárati idő nélkül.
A tenisz fogadásokra kattintva jelenik meg a promó "képe" a képernyő jobb oldalán.

Place 5 or more bets of GBP/EUR5 or more on tennis in one day and Paddy Power will give you a free bet of GBP/EUR5 to use the next day.

Applies to single bets placed Online or Mobile only; does not apply to Dial-A-Bet, Text bets, PP Messenger or Shop bets.

Qualifying bets must be placed at odds of 1/5 or higher. Maximum one free bet per customer per day.

Free bets can be redeemed on tennis only and will be credited the following morning by midday. They are valid for 24 hours.

Paddy Power Tennis Rules Apply. Free bet stakes not returned. Free bets do not count as one of the five bets for qualification. Paddy Power reserves the right, at its discretion, to exclude certain customers from this promotion and to change the terms or availability of this offer at any time.



Tehát 5 db 5 eurós tenisz fogadás után (lehet élő és meccs előtti is), amelyeknek legalább 1.2 a szorzója, jár másnap 5 euró tenisz freebet. A freebet csak 24 órán keresztül érvényes.

Erről írtunk mi is! Máskor olvasd el a hozzászólást! :)

Idézetet írta: SPF Ajánlatok Dátum augusztus 28, 2014, 12:35:38
Erről írtunk mi is! Máskor olvasd el a hozzászólást! :)

Igaz, csak rápillantottam a szövegre és az zavart meg, hogy itt láttam a kezdő és a lejárati dátumot is, miközben a promóció általam ismert szövegében nincs ilyenről szó:
http://specials.paddypower.com/cond.php?id=24155
Sőt, ez a tenisz akció már a US Open előtt is ment.

Viszont van egy foci élő fogadás promójuk is, amely csak egy rövidebb időszakban vehető igénybe. (a dátumok alapján egyből azt hittem erről írtok)
http://specials.paddypower.com/cond.php?id=24385

Itt napi 5 db, legalább 5 eurós élő foci fogadásért jár másnap 5 euró freebet.
Elvileg szeptember 30-ig tart az akció.
Tegnap még 1.2 volt a minimum szorzó, ma már 1.5-öt írnak...   ???

A két promóció nem zárja ki egymást, napi 10 euró freebetet be lehet gyűjteni.

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 28, 2014, 13:46:00
A két promóció nem zárja ki egymást, napi 10 euró freebetet be lehet gyűjteni.

Van egy ilyen pont:
Max 1 Free bet per day of GBP/EUR5.

Ezek szerint ez csak azt jelenti, hogy egy free bet/promóció?
A kettőből lehet kettőt szerezni, ez tapasztalat, Knapp?


Idézetet írta: Jabba Dátum augusztus 29, 2014, 12:57:26
Van egy ilyen pont:
Max 1 Free bet per day of GBP/EUR5.

Ezek szerint ez csak azt jelenti, hogy egy free bet/promóció?
A kettőből lehet kettőt szerezni, ez tapasztalat, Knapp?

Napok óta megkapom mindkettőt.
Szerintem ez a kikötés csak az adott promóción belülre vonatkozik, azaz hiába van 10-15 fogadásod, nem kapsz minden 5. után egy újabb freebetet.

Dél körül egyszerre szokták beírni mindkettőt, ha délután 3-ig nem történik meg, akkor érdemes reklamálni.

(most néztem meg, eddig 168 freebetet kaptam a Paddy-től 3 év alatt   :)  )

Köszi szépen!!
Tényleg megkaptam én is mindkettőt! Hajrá!  :beerchug:

Láttam korábban kosárlabda promót is náluk, így kíváncsiságból rákattintotta a basketball kínálatukra, ahol látszik is egy hasonló akció bannere:

http://specials.paddypower.com/cond.php?id=24165

3 db 5 eurós kosárlabda és/vagy baseball és/vagy amerikai foci fogadás után jár másnap 5 euró freebet.
A minimum szorzó itt is 1.2.


Azt nem tudod, hogy ma kell megrakni, és nem baj ha másnap fejeződik be, vagy  csak azok számítanak amik be is fejeződnek még ma.

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 30, 2014, 16:34:15
Azt nem tudod, hogy ma kell megrakni, és nem baj ha másnap fejeződik be, vagy  csak azok számítanak amik be is fejeződnek még ma.

Tenisznél biztos, hogy a fogadás dátuma számít!
Szerintem a vegyes-kosaras fogadásoknál is.