NFL Fantasy 2014-I.SPF CUP

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nálam
Draft Grade   B
    Proj Record   6-9
    Proj Finish     7

Hát a tavalyi előrejelzés jobb volt, de ez most így sikerült, majd meglátjuk milyen szezon lesz belőle.

#91 szeptember 07, 2015, 20:28:17, Ghastly
    Draft Grade A+
    Proj Record 14-1
    Proj Finish 1


Elmegy a faszba nem tudott volna 15-0 kihozni  :great: :great: :great: :great: :great:

Your chances to make the playoffs 99%

Idézetet írta: stdavid Dátum szeptember 07, 2015, 20:14:51
Draft Grade   B-
Proj Record   8-7
Proj Finish        5

Először tolok fantasyt Nfl-ben.. hülyeség volt 2 def teamet és 2 rúgót választanom? A bye week miatt tettem, de ahogy nézem kb egyedül csináltam így.. :bash: ;D
Todd Gurley, Cam Newton és Jerick McKinnon őket cserélném, ezek auto draftok voltak, kifutottam az időből, de egyikre sincs igazán szükségem. :redchug:
A bye week miatt majd akkor aggodj ha megkezdodnek -  a rugo miatt nem esik ki annyi pont hogy fajjon a hianya es indokolja hogy egy talonban levo jatekos roster spotot foglaljon pluszban. Majdnem mindannyian fogunk vedelmeket cserelni matchupok alapjan, azert az nem ennyire ekzakt, de szerintem abbol sem kell ketto.
Gurley-t es Newton-t a helyedben nem tekozolnam el meg a nyitomeccs elott - tavaly ue volt velem es ketsegbe estem milyen szerncsetlen pickjeim voltak, aztan a tradetargetjeim meg gyoztek utana alulteljesiteni.
Varj legalabb ket-harom fordulot mielott ramozdulnal vkire mas csapatabol, amugy minden heten figyeld a szabadugynok piacot - rengeteg olyan jatekos lesz akit senki sem draftolt most es megis gyartani fogja a pontokat - na azokra kell lecsapni majd rendesen.

Aki szeretne velem tradelni Nuk Hopkinsert, most megteheti. Cserebe egy hasonlo szintu fixen kezdo RB-re lenne szuksegem (vagy egy Gio Bernard kaliberu targetre). Uzenjetek itt a forumon privatban ha valakit erdekel a dolog...

Idézetet írta: junglefever Dátum október 25, 2015, 21:40:21
Aki szeretne velem tradelni Nuk Hopkinsert, most megteheti. Cserebe egy hasonlo szintu fixen kezdo RB-re lenne szuksegem (vagy egy Gio Bernard kaliberu targetre). Uzenjetek itt a forumon privatban ha valakit erdekel a dolog...

És ki az a Nuk Hopkins?

DeAndre Hopkinsra gondolsz, a Houston elkapójára?:)

Idézetet írta: Ghastly Dátum október 25, 2015, 21:48:37
És ki az a Nuk Hopkins?

DeAndre Hopkinsra gondolsz, a Houston elkapójára?:)
Nezett egyaltalan 'szeptember honap fogadoja' Hard Knocksot iden, vagy el volt foglalva azzal, hogy gyonyorkodjon a tombrady posztereiben a falon nyar vegen??? :laugh: ::) ;D

https://en.wikipedia.org/wiki/DeAndre_Hopkins

Idézetet írta: junglefever Dátum október 25, 2015, 22:08:20
Nezett egyaltalan 'szeptember honap fogadoja' Hard Knocksot iden, vagy el volt foglalva azzal, hogy gyonyorkodjon a tombrady posztereiben a falon nyar vegen??? :laugh: ::) ;D

https://en.wikipedia.org/wiki/DeAndre_Hopkins

Nagyon sok időmbe telt még az egész házat kitapétáztam Tom Brady poszterrel...
Így kapsz érte egy Fostert :P

Idézetet írta: Ghastly Dátum október 25, 2015, 22:34:52
Nagyon sok időmbe telt még az egész házat kitapétáztam Tom Brady poszterrel...
Így kapsz érte egy Fostert :P
Miert nem mindjart egy Jamaal Charles-t? Esetleg egy Kevin Benjamin-t? Ja, o nem is futo...

Idézetet írta: junglefever Dátum október 25, 2015, 23:34:13
Miert nem mindjart egy Jamaal Charles-t? Esetleg egy Kevin Benjamin-t? Ja, o nem is futo...
Még alszok rá egyet,de lehet érdekel a biznisz jung-lee!

No, lassan NFL, a kérdés: lenne-e igény idén  is egy Fantasyra?