Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum május 21, 2015, 09:37:50
Szerintem azért esett folyamatosan a Fradi oddsa, mert így volt kiírva a meccs: Videoton-Fradi. Könnyen lehet hogy sok helyen nem esett le hogy még csak nem is semleges pályán, hanem a Groupamában, a Fradi stadionjában játszanak.
A meccset figyelve sem mondanám hogy bunda volt, az első gól után ment előre a Vidi fejetlenül, ahogy a Bayern a Real meg a Barca ellen. Ahogy Sándor mondta, megkontrázták őket  ;D
Ebben lehet valami. Meg könnyen lehet, hogy a sok Fradista megtette a kedvenceket még élőben, és azért esett a Fradi oddsa annak ellenére is, hogy a meccs eleje a Vidié volt. Fene se tudja. Meg ha bundázni akarnak, akkor vélhetően nem a döntőben bundáznak, hanem mondjuk az utolsó bajnokit adják le a Kecsónak hétvégén 8.50-es oddson (Tippmixpro)

Egyébként bunda volt a téma címe, de korábban a főoldali NBI-es előzetes végén mondta Red, hogy kíváncsi lesz a MTK-Hali meccs oddsaira. Nos, kedden még 7.00 volt a Hali oddsa, most már 'csak' 3.50.
De lesz FTC-Kispest is, 8.90 most a Honvéd oddsa, ami akár le is jöhet. Más kérdés, hogy a Ligakupában a Fradi ifi is rommáverte a Kispest első csapatát. De fene tudja, azért 8.90-es oddsra már nem is kell sok pénzt tenni, hogy összejöjjön egy kis mellékes a nyaralásra. Kíváncsi leszek az utolsó körre az NBI-ben. Na, nem a meccsekre, csak a végeredményekre :D


Idézetet írta: oakland23 Dátum május 21, 2015, 09:14:36
FTC-VIDI 4-0 ...

Mikor kapott egy Vidi utoljára négy gólt magyar csapattól?

2013. 11. 13. Ligakupa Paks 4-1.
2009. 08. 19. NB1 Haladás 4-3 /ebben az évben lett Nikolics gólkirály a Rákóczinál/

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 21, 2015, 10:01:34
Egyébként bunda volt a téma címe, de korábban a főoldali NBI-es előzetes végén mondta Red, hogy kíváncsi lesz a MTK-Hali meccs oddsaira. Nos, kedden még 7.00 volt a Hali oddsa, most már 'csak' 3.50.
De lesz FTC-Kispest is, 8.90 most a Honvéd oddsa, ami akár le is jöhet. Más kérdés, hogy a Ligakupában a Fradi ifi is rommáverte a Kispest első csapatát. De fene tudja, azért 8.90-es oddsra már nem is kell sok pénzt tenni, hogy összejöjjön egy kis mellékes a nyaralásra. Kíváncsi leszek az utolsó körre az NBI-ben. Na, nem a meccsekre, csak a végeredményekre :D

E cikkről van szó: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/nb1-atalakuloban-a-bajnoksag#comment_list

Az elmúlt évek utolsó fordulóit (tudom, hogy még nem az jön) végignézve csak egyszer nem jött le 10 közeli szorzó. Számomra érdekes, hogy a Debrecen háromszor is részese volt a meglepetésnek.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum május 21, 2015, 10:37:34
2013. 11. 13. Ligakupa Paks 4-1.
2009. 08. 19. NB1 Haladás 4-3 /ebben az évben lett Nikolics gólkirály a Rákóczinál/

E cikkről van szó: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/nb1-atalakuloban-a-bajnoksag#comment_list

Az elmúlt évek utolsó fordulóit (tudom, hogy még nem az jön) végignézve csak egyszer nem jött le 10 közeli szorzó. Számomra érdekes, hogy a Debrecen háromszor is részese volt a meglepetésnek.

Debrecen -----> Szima Gábor  khmkhm

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 21, 2015, 09:14:36

Mikor kapott egy Vidi utoljára négy gólt magyar csapattól?

2013.04.24 Ferencváros - Videoton 5-1, Ligakupa döntő :D

Én Fradista vagyok, de nekem már az egész gyanús volt. Először is vicc volt a sorsolásunk, Hévíz, Vecsés, Honvéd, Szigetszentmiklós, Szolnok. Ehhez jön a hazai pálya, amibe korábban a Vidi belement, majd egy rangadóból egy ilyen sima győzelem. Két, a politika által erősen befolyásolt csapat, akik közül az egyik a bajnok, a másiknak kupát kellett nyernie. Haverokkal biztosak voltunk benne h a Fradi nyeri a kupát.

Talán baromságot beszélek, talán nem, számomra túl sok a véletlen. De azért örülök  :)

Hol lehet egyáltalán Nb1-re fogadni a tippmix(pro)-n kívül?!
(a Győr és a Pápa meccsére ott sincsenek szorzók)

Komolytalan az egész, mindössze a kiesők száma és a jövő évi létszám nem végleges két fordulóval a zárás előtt...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 21, 2015, 11:16:44
Komolytalan az egész

Na, ezzel maximálisan egyetértek, viszont nekem tök mindegy, hogy a tök komoly La Ligában fogok 8-as oddsot, vagy a komolytalan NBI-ben. 1000 Ft-ra itt is - ott is ugyanannyi jön.  :)

#96 május 23, 2015, 21:09:57, butyi
http://www.flashscore.com/match/CYdcNu6L/#standings;live


sok mindent nem kell hozzáfűzni... 2-0-ról 2-2-t játszott a barca a depor ellen, így a depor éppen az első osztályban maradt

Idézetet írta: butyi Dátum május 23, 2015, 20:23:59
http://www.flashscore.com/match/CYdcNu6L/#standings;live


sok mindent nem kell hozzáfűzni... 2-0-ról 2-2-t játszott a barca a depor ellen, így a depor éppen az első osztályban maradt

Meg is küldtem pár euróval  ;)


Idézetet írta: lacuss Dátum május 25, 2015, 09:28:46
Megcsinálják?  ;D

http://www.eredmenyek.com/merkozes/t4Pkzlyn/#oddsok-osszehasonlitasa;haromesely;rendes-j-i

Nem hiszem. Automatikus BL-ért megy a meccs, és láttam én már Udinesét nem bejutni selejtezőn.

Elegem van a kosárból. Minden topbajnokságban minden csapat rendes játékidő után hozott X-re minden meccset. (Real, Barca, Efes, Maccabi, Milano). Valamint sokkal gyengébb csapatok verik simán idegenben a nagyságrendekkel jobbakat gond nélkül itt a playoffok vége felé. Valakik biztos baromi sokat kaszálhatnak mostanában ezekkel...

Idézetet írta: Greipel Dátum június 11, 2015, 00:09:44
Elegem van a kosárból. Minden topbajnokságban minden csapat rendes játékidő után hozott X-re minden meccset. (Real, Barca, Efes, Maccabi, Milano). Valamint sokkal gyengébb csapatok verik simán idegenben a nagyságrendekkel jobbakat gond nélkül itt a playoffok vége felé. Valakik biztos baromi sokat kaszálhatnak mostanában ezekkel...

És a Bayern tegnap mit csinált  ;D :o

Tudtuk hogy a Brazilok mindenben jók, meg strandszezon meg 10/10s csöcskirakott csajok tucata meg minden. De azért így odapirítani ezeknek a horvát inasoknak 18s ODDS-n Respect!!! Ha már a focijukon nem lehet kaszálni, mert lassan Feröer ellen max 8s szorzója lenne a halászoknak így ezen csinálták meg a tutit :great: :cya:
http://www.eredmenyek.com/merkozes/n3icMkZR/#osszefoglalas

Sok mindenre mondom általában, hogy bunda, hirtelen felindulásból, de aki látta a Vidi-Diós meccs végét, az szerintem egyetérthet velem, hogy ez tényleg az volt.

Szerintem a bunda nem ilyen. Legalább is nem hiszem hogy van olyan hülye valaki hogy ha bundázik így csinálja. Ez nem volt más, mint egy túlértékelt játékos(Koman) óriási hibája. Hány ilyen volt már világszerte, egy rosszul hazaadott labda.. Utána meg a törvényszerű szétesés, mentális rotty és a vereség.