Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


3 kihagyott büntető után a 93. percben egy öngóllal segítették az ellenfelet. Bunda volt:  ;D
http://www.eredmenyek.com/merkozes/nuZbErNe/#osszefoglalas

Ezer százalék, már nem először csinálják.

Idézetet írta: gabor88888 Dátum október 04, 2015, 22:06:59
3 kihagyott büntető után a 93. percben egy öngóllal segítették az ellenfelet. Bunda volt:  ;D
http://www.eredmenyek.com/merkozes/nuZbErNe/#osszefoglalas

Ugyanezt akartam most belinkelni...  :D gusztustalan  :noway:

Itt az összefoglaló. Nem kicsit banális az egész, az első büntető a világ egyik legrosszabb büntetője, a hazai gól mehet az Eurosport WATTS-ba, a harmadik tizenegyesnél meg elég nehéz azt mondani, hogy nem direkt csinálta a kezezést. Olyan mintha több bunda futott volna egyszerre, és végül a döntetlenes jött be :D

! No longer available

ez a kezezés a 3.tizenegyesnél egyszerűen vicc.Ettől látványosabban csak az lett volna ha odamegy és felveszi a kezébe.Az első tizenegyesnél én azt figyeltem hogy direkt a kapusba rúgja,azt figyelte.Látszik hogy odatekeri egy kicsit belsővel hogy tuti eltalálja.

Mindhárom tizenegyest kapura rúgták, szerintem ha mindenáron ki akarják hagyni, akkor mellé-fölé bikázzák.
Legalábbis én nem bíznék annyira az ellenfél kapusában, ha éppen bundázok.   :)
Ki tudja, ő miben érdekelt...

szerintem az még szomorúbb ha nem bunda volt,mert 3 büntetőt kihagyni egy meccsen szánalmas teljesítmény(belga élvonalban)

a 3. büntetőnél a kezezés tényleg nevetséges
megnézve az összefoglalót én nehezen tudom elhinni,hogy egy meccsen ennyire összejöjjenek a dolgok véletlen

Idézetet írta: TiB Dátum október 05, 2015, 13:49:06
Itt az összefoglaló. Nem kicsit banális az egész, az első büntető a világ egyik legrosszabb büntetője, a hazai gól mehet az Eurosport WATTS-ba, a harmadik tizenegyesnél meg elég nehéz azt mondani, hogy nem direkt csinálta a kezezést. Olyan mintha több bunda futott volna egyszerre, és végül a döntetlenes jött be :D

! No longer available

ráadásul mind niggerek csinálták az összes ilyet.. kezezés, öngol stb.. Perumal pedig megmondta hogy az afrikai játékosokat kell lefizetni :)

Clezar - Reuter is bunda. Clezar szervál a meccsért, egész második szettben probléma nem volt. Elmegy 40-15 -re, bet365 lezárja a piacot, és 4 ponttal később, 5-5 -nél ismét kinyitja  ;D Első szerva nem nagyon jött a braziltól, ahogy a következő játékban sem, ütötte amerre látott, 5-3 --- 5-7  :police:

Nem igazán bunda, de azért jó sztori. Több mai brit újság címlapján is ez szerepel.

A Ladbrokes oldalán 42 új ügyfél 10 000 font értékben fogadott az előre felvett The Great British Bake Off főzős műsor nyertesére. A számlák tulajdonosai mind a BBC vagy a műsor készítője, a Love Productions munkatársaival kapcsolhatók össze.

Teljes cikk itt:
http://www.telegraph.co.uk/news/bbc/11913626/Great-British-Bake-Off-rocked-by-10000-betting-scandal-allegations.html
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/showbiz/tv/6677195/BBC-staff-in-10000-Bake-Off-betting-scandal.html





Ezt a kapust a csapattársak nem nagyon szeretik. Egy tizenegyes kivédése után se ment oda senki hogy szép volt baszdki!!! Mintha természetes lenne hogy ennek gólt úgysem lehet gólt lőni tiziből.... Érdekes....

Idézetet írta: iamstar Dátum október 06, 2015, 10:57:00
Ezt a kapust a csapattársak nem nagyon szeretik. Egy tizenegyes kivédése után se ment oda senki hogy szép volt baszdki!!! Mintha természetes lenne hogy ennek gólt úgysem lehet gólt lőni tiziből.... Érdekes....

Az edzésen már biztos az őrületbe kergette őket. Ezért úgy voltak vele, hogy csak újabb 3 név került a listára.  ;D

Az elmúlt három idényben 53%-ban értékesíti a büntetőit az Anderlecht (58-ból 27-et elhibáztak). Lehet, hogy gyakorolniuk kellene :)

Imádom Lokolit, még csak 20 éves de már többet bundázott mint a Starace-féle olasz kemény mag  ;D Párosban esélyesként két balfék ellen vezettek 4-1 -re, két bréklabda a duplabrékhez. Onnan lett 5-7 0-6 , beszarsz  ;D ;D