Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Erre kiváncsi leszek  ;D ;D

Nem kérdés, még a nevük is Bundaberg...  :o  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 08, 2016, 10:55:11
Erre kiváncsi leszek  ;D ;D

Én tőled függetlenül beszálltam.. :D +6,5en. :DD

Eddig jól áll



Idézetet írta: Szurki Dátum május 29, 2016, 23:24:37
Ez majd jusson eszünkbe az EB döntő előtt. :-D
Amúgy tényleg érdekes így összegyűjtve. Nem hiszem h az elmúlt évtizedben lett volna hasonló.
A Veszprém is tele van világklasszisokkal és elképesztő hogy ilyen mentális megzuhanást képesek voltak bemutatni. Egy sportpályafutás munkája mehet el egy ilyenen, mennyi szurkoló, veszprémi és sok százezer vagy millió magyar sportbarát szorított nekik..ennek az országnak úgy kell minden siker mint egy falat kenyér és akkor produkálnak a pályán egy 1-10es utolsó 12 percet... döbbenet.

Ott is van!  ;)  Jön az olimpia, ott se feledjük. Még a 100m futás is x lesz.

Hát ennek majd utána kell nézni, mert nem volt semmi. Régóta fogadok már, de olyat még nem sűrűn láttam, hogy 12-0-ra nyer egy olyan csapat, melyre meccs előtt 2.10 körüli oddsot adtak  ;D

http://www.oddsportal.com/soccer/germany/regionalliga-bayern/augsburg-sv-seligenporten-80hYtcHd/


Ez a jéghoki meccs is tök tiszta volt biztos, 6-1-ről lett 6-7
(4-0-nál tettem, hogy a hazai csapat min. 7 gólt üt. Jól is nézett ki, a 3. harmad elején rögtön jött a hatodik gól. Volt még kb. 19 perc, az alatt született hat gól, ám egyet sem az a csapat ütött, ami nekem jó lett volna  :D)

Még biztosítani sem lehetett, szinte az egész 3. harmadban nem lehetett fogadni, aztán 6-3-nál ki is vette a meccset a live-ok közül a bet365

http://www.eredmenyek.com/merkozes/Iu3GcN5g/#osszefoglalas

Idézetet írta: Szurki Dátum május 29, 2016, 23:24:37
Ez majd jusson eszünkbe az EB döntő előtt. :-D
Amúgy tényleg érdekes így összegyűjtve. Nem hiszem h az elmúlt évtizedben lett volna hasonló.
A Veszprém is tele van világklasszisokkal és elképesztő hogy ilyen mentális megzuhanást képesek voltak bemutatni. Egy sportpályafutás munkája mehet el egy ilyenen, mennyi szurkoló, veszprémi és sok százezer vagy millió magyar sportbarát szorított nekik..ennek az országnak úgy kell minden siker mint egy falat kenyér és akkor produkálnak a pályán egy 1-10es utolsó 12 percet... döbbenet.
Ha-ha :D
Ezt csak most néztem vissza véletlenül, épp az ebben a szezonban lévő döntők X-ei volt a téma, és bazz tényleg még az Eb döntő is az lett... :D persze a fél világ velem együtt kiszívott a francia végső győzelemmel :D

Real - Sevilla is x  :)

Ez a nemzetközi cionista összeesküvés és az illuminátusok közös munkája. ;)

Vagy a maláj, indonéz, thai, kínai, tajvani, hongkongi (a sor tetszés szerint kiegészíthető) megkenők munkája. >:(

Nekünk annyi a dolgunk, hogy közepes összeggel tesszük az X-t, és nagy összegekkel az 1X-t és az X2-t. :ok:


4 spanyol csapat. Megbeszélhették? Mindenesetre gyanús!!

#298 augusztus 20, 2016, 11:03:31, csingacsgukanyja
Lions FC  (QLD Lions a futbol24-en)

Vezetnek 10 pont előnnyel, a múlt héten 2-1-ről ledobták az akkori utolsónak hazai pályán (2-3), most vezettek a 81.percben idegenben (a jelenlegi utolsó ellen, simán leadták. Sajnos béna voltam, csak az egyenlítést fogtam meg, a fordítást nem. (A 75.percben még 0-2 volt, vége 3-2)
Ilyen oddsokról beszélünk:
1    North Pine to score 4th goal    North Pine v Lions FC
(Next Goal)    20/08/2016    None    9.50    Won
Stake:  2,500.00     Returns:  23,750.00   

Nem tudom, hány forduló van még, de érdemes őket figyelni. ( A múlt héten hazai pályán még durvább oddsok voltak az akkori utolsó ellen)


Szóval akkor folytatva az idei döntős döntetlenek számát.
Labdarúgás:
Európa-bajnokság
Olimpia
Copa América
Bajnokok Ligája: férfi és női döntő is
Európai szuperkupa
Libertadores-kupa első meccse
Anglia (Ligakupa és FA-kupa), Német-kupa, Olasz-kupa, Portugál-kupa, Spanyol-kupa
Kosárlabda:
Euroliga

Kézilabda:
Bajnokok ligája: Férfi és női