Prewitt már megint tippmixül

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 október 25, 2014, 11:13:47, benedek185
Idézetet írta: Prewitt Dátum október 25, 2014, 10:21:07
A tegnapot jól zártam, remélem ma is hasonló lesz a bejegyzés színe :) Ma is 3 meccs, két kötés, egy szingli az étlapon.
Liverpool-Hull City (H 1.44)
A kezdeti töketlenkedés után kicsit kezd magára találni Brendon Rogers csapata,bár ez a hétközi Real elleni meccsen nem látszott, de a Real Madridról beszélünk, ez a két csapat nincs még hasonló szinten se mostanában. Igaz hogy Gerrardék fáradtabbak mint a Hull játékosai, de őket meg sérüléshullám tizedeli, jelenleg sérült a keretből két kapusuk, McGregor és Harper, továbbá nem számíthatnak az idén már 4 gólos Jelavic játékára sem. A védelemből hiányzik Michael Dawson és Robertson is, szóval nehéz dolguk lesz a vendégeknek.
West Ham-Man City (Mindkét csapat gólt szerez 1.61)
A West Ham szerintem az egyik meglepetéscsapat a Premier League-ben, 8 forduló után a negyedik helyen állva várják a bajnoki címvédőt, akik a keddi moszkvai túra után némiképp zabosak lehetnek. A City idegenben még veretlen, sok minden más mellett ez is mellettük szól, de most nem merném megtenni a sima vendéggyőzelmet, ezért várom a gólokat.

Puskás-MTK (V 2.10)
Jelenleg a felcsúti pálya mindkét csapatnak hazai pályának minősül, az MTK egy győzelemmel pontszámban beérhetné a Videotont a tabella elején, amúgy is nekik szurkolok (persze kedvenc csapatra tenni a legneccesebb mindig), szóval hajrá kékek.

Bevallom őszintén, hogy Pool-drukker vagyok, tehát szól belőlem valamennyire az elfogultság, de szerintem pont, hogy a Real ellen jól játszottak Sterling-ék, a bajnoksághoz képest mindenképpen jobbak voltak. Hiába lett sima 3-0. Küzdöttek, hajtottak, félig-meddig szépen is játszottak az 1. félidőben. A 2. félidőben a Real már ráült az eredményre, aztán a vége felé már a Pool is beletörődött a 3-0-ba. A 2. félidő szerintem lapos volt, de az elsőben elképesztő iramot diktáltak a csapatok.

De hajrá, sok sikert a tipphez, én mindenképpen nekik szurkolok!  :ok:

#46 október 26, 2014, 19:19:47, Prewitt
Mára angol meccsek jönnek, kötésben, hátha a leggagyibb viszi el...

Man U.-Chelsea (Döntetlen vagy Chelsea 1.40) 1:1
A Man U. vergődéséről talán még a kenyai varázslók is 10 perces monológot tudnának összedobni két rituális emberáldozat között, a Chelsea pedig menetel előre. Ezen a meccsen szerintem a hazaiaknak sansza nincs, viszont kinézem a kékekből hogy addig bohóckodnak, amíg X lesz a meccs, ezért biztosra mennék inkább :)
Tottenham-Newcastle (H 1.70)1:2
Alan Pardew múlt héten fellélegezhetett pár órácskára, a Spurs meg olyan mint a kutya vacsorája-bizonytalan. Ettől függetlenül nem hiszem hogy a Newcastle most kapja el a fonalat, a meccs után újra szól majd a hatlövetű, és a Pardew takarodj.
Burnley-Everton (1.5 over 1.25) 1:3
Biztonsági tét, persze ahogy ismerem magam, lesz egy unalmas 0:0, és ennyi.

Most mondanám hogy ennyire töketlen Tottenhamet rég láttam mint ma a meccs második félidejében, de az a baj, hogy ezzel nem mondanék igazat.

#47 október 28, 2014, 05:32:23, Prewitt
Nem nagyon szeretem a hétfőket, ezek a legrosszabb napok fogadás szempontból, már ha lehet hinni a babonákban. De azért ma hátha rácáfolok erre :)
QPR-Aston Villa (Mindkét csapat szerez gólt 1.83) 2:0
Ha a formát tekintjük, a legutóbbi 5 meccsen a QPR szerzett 1 pontot, 5/13-as gólaránnyal, míg az Aston Villa 3 pontot 1/11-es aránnyal, mondhatni sovány. A bukik valamiért a hazaiakat tartják esélyesebbnek, én nem tudnék dönteni hogy melyik rossz formában lévő csapaton menjen a tipp, viszont egymás ellen általában mindkét csapat betalál, ebben a felállásban pl. a két legutóbbi meccs 1:1 lett.

Sahtar Doneck-Fc Poltava (2.5 over 1.47) 4:1
Az ukrán kupa első meccsén a Sahtar 5:1-re nyert, így lényegében eldöntötte a továbbjutás sorsát. Elképzelhető hogy pihentetik a legjobbakat, de szerintem simán benne van a meccsben még annyi, hogy összejöjjön a 2.5 over.

#48 október 29, 2014, 07:58:35, Prewitt
A tegnapi nap jött is meg nem is, a QPR hozta a bukik előzetes várakozását, és sajnos egy gólt se tudtak bepotyázni.
Fortuna Sittard-NAC Breda (2.5 over 1.57) 2:2
A Holland Kupában találkozik a két csapat egymással, egy osztálybeli különbség van köztük, pláne ha azt nézzük, saját osztályában mindkét csapat gyengélkedik. Az előző körben a hazaiak rendes játékidőben 4:4-es döntetlent játszottak a De Dijk csapatával, míg a Breda 4:3-ra verte a Spakenburgot, ha mindkét csapat megint ilyen összevissza adok-kapok focit játszik, megvan az over :)


Liverpool-Swansea (Döntetlen, vagy Swansea 2.05) 2:1
Angliában folytatódnak a Ligakupa küzdelmei, és megmondom őszintén, nem vagyok biztos benne, hogy a hazaiak nagyon komolyan akarnák venni ezt a meccset, ez a kétszeres szorzó meg elég csábító volt.
-86. percben Balottelli egyenlít, 92. percben Fernandez pirosat kap, Lovren a 95. percben megszerzi a vezetést a 'poolnak-azt hiszem jó hogy nem néztem ezt a meccset, talán dührohamot kapok :)

#49 október 30, 2014, 08:27:03, Prewitt
Mára ismét két meccs, ezúttal kötésben, szóval remélem nem a hétfő-keddi formámat hozom, hogy egyik jön, másik megy.
Genoa-Juventus (V 1.44) 1:0
A Juventus veretlenül vezeti a bajnokságot, most a kilencedik Genoa lesz az ellenfél. Tavaly mindkét meccset a Juve' nyerte, és ha megakarnak lógni kicsit a mezőnytől, akkor ezt a meccset is hozniuk kell. Fontosabb hiányzók nincsenek egyik oldalon se.
Roma-Cesena (2.5 over 1.65) 2:0
Ha a bajnokságot nézzük, Tottiék még gólt sem kaptak hazai pályán, míg a Cesena idegenben hármat kapott a Juventustól, hármat a Laziótol. Itt az alkalom hogy a hazaiak feledtessék a Bayern elleni égést, és a Sampdoria elleni gól nélküli döntetlent.

#50 október 31, 2014, 06:22:26, Prewitt
Jó lenne már valami zöld sorozatot összehozni, mert ez így elég gyér..
Krasnodar-Samara (2.5 over 1.85) 1:3
Az Orosz Kupában találkozik egymással a két csapat, a Krasnodar a Premjer Liga harmadik helyén, míg a Samara egy osztállyal lejjebb ugyan, de jelenleg második. Előző kupameccseiken a hazaiak 5:0-ra verték a Szaratov gárdáját, míg a Szamara 3:1-el küldte haza az Uralt. Egymás elleni találkozókon eddig a Krasnodar áll rosszabbul, legutóbbi 8 meccsből egyet se nyert meg. Mindkét csapat gólerős focit játszik, -eredetileg mindkét csapat gólt lő lett volna a tippem, de most még a bet365 nem kínálja fel ezt a lehetőséget-, bár pár hiányzó mindkét oldalon van, Krasnodarból három kétgólos játékos, Ari, Pereyra és Bistrov, míg a Samara Teles 14/1 és Taranov 11/1 játékára nem számíthat.

Verona-Lazio (Mindkét csapat szerez gólt 1.57) 1:1
Tegnap megégtem az olaszokkal, ma hátha jobb lesz :)
A Verona utoljára augusztusban, a Lazio szeptember közepén nem szerzett legalább egy gólt az aktuális meccsén, ráadásul egymás ellen elég gólzáporos, adok- kapok meccseket hoznak, remélem ez most is így lesz :)

#51 október 31, 2014, 22:41:58, Prewitt
A tegnapi napot zöldben zártam, jöhet a mai tuti

Deportivo-Getafe (Mindkét csapat gólt lő 2.05) 1:2


Norwich-Bolton (H 1.53) 2:1

#52 november 01, 2014, 18:10:49, Prewitt
Mára a ködös Albionból hozok három meccset, kettő kötés egy szingli már megint, sajnos kísérő szövegre nincs időm-legalább utólag nem röhögök a saját hülyeségeimen hogy miért raktam bukóra a tippet.
Hull City-Southampton (V 1.95) 0:1

Wolwerhampton-Birmingham (H 1.55) 0:0
Cardiff-Leeds (H 1.83) 3:1

#53 november 03, 2014, 18:54:51, Prewitt
Mai duplázós tuti:
Young Boys-Vaduz (H 1.40) 0:1
Athletic Bilbao-Sevilla (1.5 over 1.33) 1:0

#54 november 04, 2014, 17:01:33, Prewitt
Ma nem csak a sztárok lépnek pályára a Bajnokok Ligájában, UEFA Youth League meccseket is rendeznek. Bemelegítésként az esti meccsekre, hoztam két tippet:
Zenit-Leverkusen (2.5 over 1.44) 0:3
Az orosz csapat csoportjában a harmadik, míg a Leverkusen az utolsó helyen áll, utoljára pont egymással mérkőztek meg, akkor 4:1 lett a Zenit javára. A német csapat gólaránya 4/10, szerintem simán jöhet most is a kettőnél több gól
Arsenal-Anderlecht (2.5 over 1.35) 1:2
Az ágyúsok kiscsapata jobb gólaránnyal (10/5), két győzelem és egy vereség után vezeti a csoportot, fun fact, hogy az előző fordulóban pont belga csapattól kapott ki 4:3 arányban,-az Anderlecht(9/6) a második a csoportban- minden bizonnyal készülnek a visszavágóra.

#55 november 05, 2014, 08:20:29, Prewitt
Borussia Dortmund-Galatasaray (2.5 over 1.47) 4:1
A németeknek nagyon nem megy a bajnokságban, míg a BL-ben menetelnek előre, 9 lőtt és 0 kapott góllal a tabella elején vannak. A Galata' 2/9-es mérleggel negyedik, az odavágón otthon kaptak négy gólt a Dortmundtól, nekik muszáj mutatni valamit, ha legalább az Európa Ligával szeretnének vigasztalódni, a Dortmund pedig amiatt hajtja magát, hogy minél jobban feledtessék a gyenge bajnokságot.
Real Madrid-Liverpool (2.5 over 1.36) 1:0
Csak annyit mondok, a Real legutóbbi 10 meccsén összesen 46 gól született, ebből 6 rázta meg az ő hálójukat, szóval hajrá gólok.

És egy buliszeló kisebb téttel:
Real M.-Liverpool (Benzema gólt szerez 1.80) igen
Zenit-Bayer Leverkusen (Mindkét csapat gólt lő 1.61) 1:2
Benfica-Monaco (H 1.85) 1:0
Arsenal-Anderlecht (2.5 over 1.53) 3:3

#56 november 05, 2014, 17:17:12, Prewitt
Ma is UEFA Youth Leauge meccsekkel kezdem a napot
Maribor-Chelsea (HT/FT V 1.44) (0:5/0:7)
Sporting-Schalke (1.5 over 1.25) 2:3
Athletic Bilbao-Porto (1.5 over 1.33) 3:1

#57 november 06, 2014, 18:17:02, Prewitt
Tegnap egy kicsit benéztem a rajzot, kicsit összekeveredtek a nagy csapatok és az U19-ek BL meccsei nálam, de szerencsére jól jöttem ki belőle :) Ma Európa Liga, de előtte már bemelegítünk más meccsekkel.
Kerala Blasters-Goa (I. félidő 0.5 over 1.40) 0:0
Indiában is profi futballt akarnak összehozni, kérdés mire mennek vele, sok minőségi focistát csábítottak el, pl. Anelka vagy Trezeguet. Ahogy nézegettem a meccsek összefoglalóit, az első félidőben eléggé meghajtják a csapatok, szóval szerintem jönni fog az over.
+egy jégkorong Oroszországból:
Jugra Hanti-Manszijszk-Nyizsnyij Novgorod (4.5 over 1.48) 2:2

#58 november 07, 2014, 13:07:45, Prewitt
Európa Liga, ami megöli a fogadást:
Dinamo Moszkva-Estoril (H 1.50) 1:0
Everton-Lille (H 1.85) 3:
0

+
Besiktas-Partizan Belgrad (H 1.45) 2:1
Dinamo Zagreb-Salzburg (Mindkét csapat gólt lő 1.44) 1:5
Napoli-Young Boys (H 1.35) 3:0
Rio Ave-Steaua (V 2.55) 2:2

#59 november 08, 2014, 08:56:33, Prewitt
A mai kínálat annyira nem fogott meg, de azért :
SC Eltersdorf-Jahn Forcheim (2.5 over 1.55) 0:0
Csákvár-Vasas (V 1.68) 2:6