Női kosárlabda-világbajnokság 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


17. Női kosárlabda-világbajnokság 2014


Helyszín: Törökország
Időpont: Szeptember 27. és október 5. között
Címvédő: Egyesült Államok
- Hivatalos oldal -
- Menetrend -

Csoportbeosztás


Ha van egy jó tipped, akkor oszd meg velünk!

Nem igazán bírtam felfogni, hogy miért csökken a fehérorosz csapat amúgy is alacsony szorzója. Közben utánaolvastam, és kiderült, hogy Dél-Korea itt a B csapatával szerepel, míg a legjobbak az Asian Games-en vannak. Fura, hogy a VB másodlagos... Ezért is volt fura, hogy csak az Asian Gamesre készülő dél koreai csapat eredményeit találtam meg. Ilyesformán tényleg nagy talány, mire lehet jó majd az ázsai csapat.

Griner hehe nem semmi játékos  :D Phoenix Mercurey nagy huzása volt a 2013 drafton..:)

Az oddsmesterek nagyjából ismét jól lőtték be a szorzókat, és féle, hogy ez most már végig így lesz.
Csehország tegnap Spanyolország ellen játszott egy értékelhetetlen meccset. 4-0-ig jók voltak, aztán taccs. Veselának nincs meg a lába, Viteckova öregszik, a két center pedig rakás szar volt. Elhotova 19 évesen kiégett, szóval kurva nagy a baj a cseh női kosárlabdában. Ennek elllenére azt mondom, talán Kanadát megverik. Egyrészt képtelenségnek tartom, hogy ismét ennyire ne süljenek a dobások. Másrészt a minden rosszban van valamijó alapon, tegnap a cseh ászok alig-alig játszottak. Blazek tudta, hogy a büdös életbe nem verik meg a spanyolokat, így Viteckováék elig játszottak. Ezzel szemben a franciák este játszottak végig éles meccset a franciák ellen. Sokkal fáradtabbak lesznek, és azért a cseheknél papíron több a jó játékos. Ráadásul ma Kulichova és Burgrová is jobban élhet, Kanada csapatában azért nincs Lyttle-höz hasonló center.

Nyernek a csehek, de 1.50-ért nem éri meg. Pontra is necces fogadni, Kanada mindenkit képes 60 pont körül tartani, és látva a csehek pocsék dobóteljesítményét, lehet ebből 59-55-ös meccs is. Kegyetlen szar színvonalra kell számítani, és akkor csak jobb lehet.

Franciaország 1.14-ért megveri Brazíliát. Tény, hogy Dumercék is pályán voltak este, de itt nagy a különbség a két csapat között. Dumerc pedig azért Dumerc, hogy egy ilyen meccsen dobjon vagy 25 pontot.

Fehéroroszország ott folytatja, ahol az edzőmeccseken abbahagyta. Pocsék, undorító szar az egész, amit nem nevezhetünk kosárlabdának. Amíg vlt Veremeenka és Kress, addig sem volt egy Harleem globe Trotters a csapat, de most egy igazi szarkupac. Kínát sem tartom igazán sokra, de teljesen reális az 1.50. Szerintem is nyer Kína, de nem fogadnék rá.

Az egyetlen 10/10-es tipp a Szerbia-Kuba meccsen a szerb győzelem. Igen ám, de 1.09-es szorzóra női kosármeccsen nagy pénzt nem igazán érdemes pakolni. Valami eltolt hendit érdemes talán választani ilyen -6 -7 ponttal tenni a szerbeket vagy 1.40, 1.50 magasságában megéri. Kuba amúgy nem játszik lassan, így a Szerbia 74.5 over is összejöhet (unibet)

Idézetet írta: oakland23 Dátum október 01, 2014, 09:38:47
Az oddsmesterek nagyjából ismét jól lőtték be a szorzókat, és féle, hogy ez most már végig így lesz.
Csehország tegnap Spanyolország ellen játszott egy értékelhetetlen meccset. 4-0-ig jók voltak, aztán taccs. Veselának nincs meg a lába, Viteckova öregszik, a két center pedig rakás szar volt. Elhotova 19 évesen kiégett, szóval kurva nagy a baj a cseh női kosárlabdában. Ennek elllenére azt mondom, talán Kanadát megverik. Egyrészt képtelenségnek tartom, hogy ismét ennyire ne süljenek a dobások. Másrészt a minden rosszban van valamijó alapon, tegnap a cseh ászok alig-alig játszottak. Blazek tudta, hogy a büdös életbe nem verik meg a spanyolokat, így Viteckováék elig játszottak. Ezzel szemben a franciák este játszottak végig éles meccset a franciák ellen. Sokkal fáradtabbak lesznek, és azért a cseheknél papíron több a jó játékos. Ráadásul ma Kulichova és Burgrová is jobban élhet, Kanada csapatában azért nincs Lyttle-höz hasonló center.

Nyernek a csehek, de 1.50-ért nem éri meg. Pontra is necces fogadni, Kanada mindenkit képes 60 pont körül tartani, és látva a csehek pocsék dobóteljesítményét, lehet ebből 59-55-ös meccs is. Kegyetlen szar színvonalra kell számítani, és akkor csak jobb lehet.

Franciaország 1.14-ért megveri Brazíliát. Tény, hogy Dumercék is pályán voltak este, de itt nagy a különbség a két csapat között. Dumerc pedig azért Dumerc, hogy egy ilyen meccsen dobjon vagy 25 pontot.

Fehéroroszország ott folytatja, ahol az edzőmeccseken abbahagyta. Pocsék, undorító szar az egész, amit nem nevezhetünk kosárlabdának. Amíg vlt Veremeenka és Kress, addig sem volt egy Harleem globe Trotters a csapat, de most egy igazi szarkupac. Kínát sem tartom igazán sokra, de teljesen reális az 1.50. Szerintem is nyer Kína, de nem fogadnék rá.

Az egyetlen 10/10-es tipp a Szerbia-Kuba meccsen a szerb győzelem. Igen ám, de 1.09-es szorzóra női kosármeccsen nagy pénzt nem igazán érdemes pakolni. Valami eltolt hendit érdemes talán választani ilyen -6 -7 ponttal tenni a szerbeket vagy 1.40, 1.50 magasságában megéri. Kuba amúgy nem játszik lassan, így a Szerbia 74.5 over is összejöhet (unibet)

Tippmixen 1,60 van a csehekre. Az sem éri még meg? (persze az háromesélyes)

Idézetet írta: Cipolla Dátum október 01, 2014, 09:45:45
Tippmixen 1,60 van a csehekre. Az sem éri még meg? (persze az háromesélyes)
Ha lenne mondjuk Csehország-USA meccs, ahol az Egyesült Államok játékosai bekötött szemmel játszanak, ott sem fogadnék nyugodt szívvel a csehekre. Tegnap olyan szinten voltak maguk alatt a spanylok ellen, hogy az elképszető. Volt közel 10 perces időszakuk (első negyed vége-második eleje), amikor nem dobtak pontot. Elképesztően szarul céloztak, és ha ez a Kanada-Csehország átmegy iszapbírkózásba, abban Kanada simán pariban lesz a csehekkel. Kevés pontos meccs lesz, Kanada lassítja a játékot, így egy kiélezett végjátékban igazából bármi lehet.

Ha egy 2-300 Ft-os forintos tippmix szelóról beszélünk, akkor bátran mehetnek rá a csehek, mert elvileg jobbak. Viszont tegnap a spanylok ellen semmivel sem voltak jobbak, mint egy Angola vagy egy Mozambik...

Ahogy írtam, Elhotova fiatalon kiégett, Viteckova nem éles, Veselának meg egy jó meccs jut 20 rosszra. A két centert világ életemben fakezűnek tartottam, csak a közel 2 méteres magasságuk miatt lettek kosárlabdázók, de mindketten olyanok, hogy csak a legprecízebb passzból tudnak operálni. Ha egyszer le kell ütni a labdát, nincs rá garancia, hogy a kezébe pattan vissza. Tegnap Kulichova nagyjából egy méterről a gyűrűtől tett fel egy ziccert, amit ugye palánkról lazán be kellett tenni, ő nagyjából egy métert tévedett, és úgy dobta át a gyűrűt, hogy olyat U9-ben ritkán látni.
Egyszerűen fájóan bambák tudnak lenni a csehek, szóval hiába jobbak elvileg, semmi garancia nincs rá, hogy nyernek. Objektíven nézve itt tényleg bármi lehet, mert elvileg jobbak a csehek, kvalitásokat nézve, de ez női kosárlabda.

Én a Cseheket tettem, mert ilyen szorzón sajnálom kihagyni.
A csehek szerintem más arcukat mutatják majd mint a spanyolok ellen, kanada pedig szerintem kicsit fáradtabb lesz...
5-8pontos cseh sikert várok.
Jól van...no komment ehhez a foshoz, mintha nem is érdekelné őket.

6@ os oddsért megpróbálom nyeretni a brazilokat a kosár gyilkosai ellen.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 01, 2014, 17:59:43
6@ os oddsért megpróbálom nyeretni a brazilokat a kosár gyilkosai ellen.

26-15 re nyerték a franciák a félidőt, remélem ezért nem kértek sok pénzt a nézőktől. Undormány egy meccs. De ha ennyi elég, akkor gratula nekik, kár, hogy nem kézilabdáznak.

Fehéroroszország-Kína 43-32 a félidő, meglepődik bárki is?

Idézetet írta: Szurki Dátum október 01, 2014, 18:54:11
Fehéroroszország-Kína 43-32 a félidő, meglepődik bárki is?

A beloruszok 2.8 as oddsa meglepő volt. Kína tegnap mesterien megverte magát a szerbek ellen, az utolsó 2 perc 48 másodpercben 0 pontot dobtak.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 01, 2014, 19:27:10
A beloruszok 2.8 as oddsa meglepő volt. Kína tegnap mesterien megverte magát a szerbek ellen, az utolsó 2 perc 48 másodpercben 0 pontot dobtak.

Öröm olvasni ezeket az összeesküvés elméleteket, de komolyan.

Fogadjunk egy korsó sörben hogy nem nézted a meccset! Ugye hogy nyertem?! Nem kell bevallani, csak magadnak.

Nem értem hogy miért nem lehet elfogadni azt, ha valaki veszt egy meccsen? Mindjárt jön az, hogy bunda, megverték magukat, odaadták a győzelmet blablabla.... Mert nekik olyan jó a beloruszkikkal játszani, Kuba helyett  :bash:

Azt nem is mondva,hogy biztos direkt nem dobtak kosarat majd 3percig.. mert ez olyan ritka a női kosárban.

nyilván ezt te is tudod, de akkor minek ezt megemlíteni?

Idézetet írta: Kagawa Dátum október 01, 2014, 19:40:13
Öröm olvasni ezeket az összeesküvés elméleteket, de komolyan.

Fogadjunk egy korsó sörben hogy nem nézted a meccset! Ugye hogy nyertem?! Nem kell bevallani, csak magadnak.

Nem értem hogy miért nem lehet elfogadni azt, ha valaki veszt egy meccsen? Mindjárt jön az, hogy bunda, megverték magukat, odaadták a győzelmet blablabla.... Mert nekik olyan jó a beloruszkikkal játszani, Kuba helyett  :bash:

Én egy szóval sem mondtam, hogy bunda. Lehet az volt félreérhető, hogy azt írtam: megverték magukat. A meccs felét néztem kb streamen, a végjátékot már csak scoreboardon követtem mert nem bírtam idegekkel, főleg azután, hogy láttam, hogyan nyírták ki a szerb csajok USA ellen a +18-es HC-met. Közben látom, hogy Kína 7-25-re nyerte ma az utolsó negyedet.....

Október 03., péntek:

13:00   Australia W - Canada W   1.07   8.79   

15:15   Spain W - China W   1.05   10.13   

18:00   Turkey W - Serbia W   1.41   2.90   

20:15   USA W - France W   1.02   14.00


Tippek, vélemények?